Есен настана, Рени я няма! Австрия 22

  • 16 737
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 343


саностол давам на алекс, преди това му давах супрадин юниор. на виктор още нищо, тия неща нали са след 2 год???

# 286
  • Виена
  • Мнения: 91

Да му се намира на някой едно ферари с цвят червен, от онези които ги даваха в Shell миналата година ?!?


Виж от долната страна на количката кой модел е, защото една се търкаля вкъщи и ако имаш късмет да е същата,  я получавате веднага  Simple Smile

# 287
  • Мнения: 81
Semmel,като говориш за възпитание,манталитет и ценностна система,и връзката им с писмеността,по твоите писания  си личи,силна липса на такт.

Fat.wombat води го по добре на лекар да му чуят кашлицата и по навреме да си му изпишат правилния сироп,че аз се замотах ,правих самолeчение с проспан,пилка и това до никъде не доведе,след 4 дена нито кашлицата спря,ми даже и темп дигна и се влоши.
Сега поне температурата свалихме,но още си покашляме.

# 288
  • Мнения: 413
Deiana - За придобивките от Парндорф.
А това за кухнята е супер.  Simple Smile

Липса на такт?   Thinking  newsm78 - че то в тази тема е пълно   Джиджи, един изказва своето мнение, друг го наплюе, излее си ядът от проблемите в къщи, трети заплаши....и те хората се отказват да пишат и само четът...ама що и аз днес се разписах нещо ...

# 289
Roroana, аз не се заяждам. Просто изказах мнението си (след известна вътрешна борба - дали и този път да не си замълча).

nkolentsova,

Цитат
Semmel , за да не ни се извиняваш ти предлагам да се регистрираш и да пробваш на лични ,когато имаш някакъв проблем в този форум.

Не мисля, че имам проблем.. Не мисля, че ми е нужна регистрация (нямам кой знае колко за казване всъщност  Wink) пък и с 0 (нула) мнения колко ЛБ са възможни? И за какво ли..

Wine Gigi,

Цитат
силна липса на такт

Колко тактичен би трябвало да бъде човек, за да премълчи за кой ли път нечие крайно невежество? Дали поредното премълчаване, всъщност, не е указател за нещо друго, различно от такт?

Jacobs, едно от малкото места във Виена, където продават готов захарен фондан и разни други неща.. Макар и да не е с особено богат избор - вероятно би представлявало интерес за теб.

VIENNA DEKOR - ALLES FÜR DIE TORTE
 Josefstädter Str. 30, 1080 Wien,
Tel:: 014056753

# 290
  • Мнения: 153
 55
Появата на Semmel като гост и откритата нападка срещу Криси смятам за липса на няколко неща, включително и на такт. И според мен всеки има право да си изказва свободно мнението, забележката ми изобщо не беше в тази насока. Намирам за много логично и възпитано някой нов тук да се представи първо, пък след това си каже мнението Peace
Уомбат, застраховката за 75 кв.м. е 12 и нещо на месец.
Деяна, браво за кухнята. Успех и дано да стане за коледа Hug

# 291
  • Мнения: 81
 Нямам нищо против мнението на всеки,друг е въпрос дали го приемам или не,но въпреки всичко когато правиш каквото и да било изказване ,дали не е по-приятно и за двете страни,в случай,че си един миролюбив и приятен и възпитан човек,да помислиш как да оплюеш,как да направиш забележка така,че отсреща дори да получиш благодаря,а не да си обидил,засегнал,нагрубил,каквато е практиката.И сега Semmel какво постигна като се изказа така директно?Негативно отношение.Едва ли това да е била целта ти!?

# 292
  • Мнения: 106
nkolentsova,

Цитат
Semmel , за да не ни се извиняваш ти предлагам да се регистрираш и да пробваш на лични ,когато имаш някакъв проблем в този форум.

Не мисля, че имам проблем.. Не мисля, че ми е нужна регистрация (нямам кой знае колко за казване всъщност  Wink) пък и с 0 (нула) мнения колко ЛБ са възможни? И за какво ли..

Ани ,ако не ме лъже форумската памет  Laughing Semmel и друг път е писал тук,т.е.може и да се е представил  Mr. Green

Земел можеш да пращаш 10 лични съобщения ,като се регистрираш. Ако се разгледаш в тази тема ,а и в другите , ще видиш ,че темата с правописа е станала банална, затова те моля пиши на лични ,като не ти харесва някоя грешка или пиши в клюкарника в темата с бисерите .

Липса на такт?   Thinking  newsm78 - че то в тази тема е пълно   Джиджи, един изказва своето мнение, друг го наплюе, излее си ядът от проблемите в къщи, трети заплаши....и те хората се отказват да пишат и само четът...
Тук досега видях само един наплют и това беше Рени ,няма да коментирам случая по-натътък, но ако не си разбрала за какво стана въпрос ,мога да ти отговоря на лични ? Та не виждам нито втори ,нито трети да е заплашен...  Wink
иии не разбрах защо трябва Земела да се извинява за грешките на другите  newsm78 май пропуснах нещо при бързото четене, ама нямам време да изчета всичко сега.
 
 
Semmel  не се извинява, нито му се иска извинение  Whistling

# 293
  • Мнения: 413
Semmel , за да не ни се извиняваш ти предлагам да се регистрираш и да пробваш на лични ,когато имаш някакъв проблем в този форум.
[/quote]


Пак не можах да направя цитата правилно...ей
Николентсова - питах, защото от този твой пост  прочетох, че въпросния трябва да се извинява, и ми беше чудно защо?


а за другия ми пост - мисля, че всеки има правото да пише в този форум, да изказва собственно мнение, а какво се получава - един го "наплюе", друг от нас го "нахока", трети го...защо винаги трябва да се заяждаме във форума, ако сме нервни или имаме проблеми в къщи, нека да не си го изкарваме на "форумът" /образно казано/ - това имах предвид.
   И ако не може човек да сподели нещо, да изкаже свободно това което мисли, защо въобще е този форум?...
 
 
Semmel - сърдечни благодарности за инфото    smile3525 

 


Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 01:28 от Jacobs

# 294
  • Мнения: 339
Якобс, Ели ферарито на Стоян е Ferrari F50, мащаб 1/38 ,  добре че ме светнахте да погледна какво пише отдолу smile3560 Много ще съм ви задължена ако ни намерите такова   newsm51
 По повод новия спор : "ШШШт, хайде тихо!" , че темата ни стана за боклука, свършва ни мястото искам да кажа smile3533 затова хайде да отворим Нова страница на Австрия 23

Общи условия

Активация на акаунт