Биофреш

  • 106 784
  • 648
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 829
купувала съм Био роза от едно магазинче за козметика до Джимис на Ангел Кънчев, имаха налични всички от серията. Скоро не съм минавала, та не знам сега как е.  Peace

И аз съм виждала кремове от серията там, но цените ми се сториха доста надути.
така беше, кремчето Превантивна грижа беше 22-23лв.  Sad

# 376
  • Мнения: 1 111
letsgo  на мен също не ми хареса избелващия от биорозата.Доволна съм от избелващия от розовата серия,кожата ми доста се избистри и изчисти.Не мисля,че за по съществени петна и лунички ще има кой знае какъв ефект.

# 377
  • Мнения: 1 324
letsgo  на мен също не ми хареса избелващия от биорозата.Доволна съм от избелващия от розовата серия,кожата ми доста се избистри и изчисти.Не мисля,че за по съществени петна и лунички ще има кой знае какъв ефект.

Да, така е. Въпреки, че моите петна не са нито големи, нито много тъмни, но нещо кремчетата не могат да им повлияят.
Иначе кремчето не е лошо. Има и фотозащита, макар и да не е ясно точно колко. Но за зимния сезон става.

# 378
  • Пловдив
  • Мнения: 1 150
Аз също  днес посетих фирмения магазин в Пловдив.Взех брошура, и вече искам да си взема няколко продукта от серията Био роза.Но цената  ще дойде доста като цифра/за моя джоб/  В  сайта на Naturina ,нещата  изглеждат приемливи. Някой поръчвал ли е там?

# 379
  • София
  • Мнения: 1 155
аз съм си взимала от сайта - нормални цени и удобна доставка (според предпочитанията на клиента).

# 380
  • Мнения: 113
И аз съм мн. доволна от серията Био роза. Имам розовата вода, околоочното кремче и Био серума, но помпичката на серума се развали, а има още около 1 см. Надявам се и следващия път като си купя продуктите да са отново със същото качество, защото на др. фирми ми се е случвало като си купя повторно продукт и вече не е същия.

# 381
  • Мнения: 1 111
Ползвам 4та опаковка и мисля,че качеството е същото.И при мен помпичката се е разваляла,обаче пак си доизразходвам остатъка.Отвивам капачката и с тръбичката обирам крема. Peace

# 382
  • Мнения: 1
Момичета, искам да се похваля, че в момента тествам новата козметична линия за лице на създателката на Биорозата. Страхотна е! Още по-добра от Биороза и със супер иновативни съставки. С нетърпение очаквам да излезе на пазара.

# 383
  • Мнения: 6 623
Момичета, искам да се похваля, че в момента тествам новата козметична линия за лице на създателката на Биорозата. Страхотна е! Още по-добра от Биороза и със супер иновативни съставки. С нетърпение очаквам да излезе на пазара.
Коя е серията ?

# 384
  • Пловдив
  • Мнения: 1 150
Аз си взе хи серум и около очен  на Биороза Доволна съм.Аромата малко ми идва в повече,но,,трай бабо за хубост,,
  Пробвали ли сте от кремовете  с фактор?

# 385
  • Мнения: 1
Момичета, искам да се похваля, че в момента тествам новата козметична линия за лице на създателката на Биорозата. Страхотна е! Още по-добра от Биороза и със супер иновативни съставки. С нетърпение очаквам да излезе на пазара.
Коя е серията ?
Не зная как ще се казва.

# 386
  • Мнения: 1
Момичета, искам да се похваля, че в момента тествам новата козметична линия за лице на създателката на Биорозата. Страхотна е! Още по-добра от Биороза и със супер иновативни съставки. С нетърпение очаквам да излезе на пазара.
Коя е серията ?
Не зная как ще се казва.
Да поясня още малко: козметиката се разработва в момента. Аз се включих като пробант и получих мостри на всичките продукти от серията за млада кожа - лосион за почистване на грим, гел за измиване, тоник и дневен крем. Продуктите са страхотни, но все още зная как ще се казват, нито кога ще излязат на пазара. Като науча повече подробности, ще пиша.

# 387
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
pink rose чакаме с нетърпение и огромно любопитство. Peace

# 388
  • Пловдив
  • Мнения: 1 150
Взех си защитния за лице  фактор 20.Не съм доволна ,много мазен независимо  колко малко слагам,а съм суха кожа.Единственото предимство е ,че е евтин около 5 лева.Биорозата  е добра ,но този според мен  : не.

# 389
  • Мнения: 1 167
Къде в София мога да си купя козметика от серията Биороза на не надути цени?

Общи условия

Активация на акаунт