залъгалка до кога?

  • 3 257
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 908
На 1г и 4 месеца хвърлихме залъгалката-плака 2 нощи,след това седмица се въртя и сумтя,но свикна и не я потърси повече.Преди това-след 1г и 1 месец и я давах само за заспиване,по друго време-не. Naughty

# 46
  • София
  • Мнения: 2 296
Дъщеря ми сама я хвърли на година и 7м.
Малкия много си я обича и си я търси често,не смятам скоро да го отказвам,ще чакам
сам да ми даде знак,когато вече не му е толкова необходима.

# 47
  • Мнения: 93
 На година и половина. Позваше я само за заспиване. Една вечер преди да заспи ме замерваше 4-5 пъти с нея и аз накрая я скрих. Като я потърсих казах, че Баба Яга я е взела (а  тя е много страшна Grinning  ) Като я потърсеше казвах, че е при Ягата и млъкваше. Доста безболезнено мина тази процедура Simple Smile

# 48
  • Мнения: 257
Момичета благодаря ви за мненията

# 49
  • София
  • Мнения: 6 011
На 1г. и 10м. му я срязах. Не е плакал, само първата вечер трябваше да остана в стаята докато заспи. После му я оставих срязана на място, където можеше сам да си я вземе, но явно загуби бързо интерес. Всичко мина много лесно и спокойно, аз направо не очаквах, че нещата ще се развият така.

# 50
  • Мнения: 27 524
Още не сме  Crazy Вчера ги срязах, да видим...  Thinking

# 51
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Все още не сме я махнали,но нямам намерение да я махам докато не му излезнат зъбите.
Те избиват много трудно и болезнено и с нея се успокоява.Проблемът  е  това че за седмица изгриза 4 биби  и ме е страх да не се задави.
 

# 52
  • Мнения: 472
По съвет на педиатърката ни я махнахме, когато стана на 1г.  Wink

# 53
  • Мнения: 780
5 дни без биберон!Пожелавам на всички такова лесно отказване от залъгалката./дъщеря ми е на 1 г и 10 м/.

Общи условия

Активация на акаунт