Първо зъбче

  • 2 687
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 427
Днес забелязах,че на дъщеря ми/2,5 месеца/ има долу 2-та кучешки, вече избили Shocked Това нормално ли е?

# 61
  • Мнения: 387
Ние още нямаме нито един,различни са децата и всичко е индивидуално....... Grinning

# 62
  • Мнения: 1 427
Ама и аз едно изречение вързах..... Embarassed От притеснение Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 1 674
На нас първото зъбче се показа след 7-ия месец.

# 64
  • Мнения: 4 023
При нас първите две зъбчета се показаха едва след навършване на 8 месеца.

# 65
  • into the blue
  • Мнения: 771
Не е никак рано и да при всяко дете е различно  Peace ,на дъщеря ми проби първото зъбче точно на 5м,а малкия кара сега 8мия и няма никакви симптоми все още  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 209
Както са отговорили всички - при всяко дете е индивидулано развитието във всеки един аспект ! 

на моя син първите две зъбчета избиха в края на 4-тия месец. след това лека полека горните две и т.н. в момента е на 1,6г. и има всички зъбки, включително и кътници. без последните най-крайни кътници, които излизат чак към 3-та годинка до колкото знам. а на моя близка сина и е с 5 месеца по-малък от моя и има само 3 зъбчета.

# 67
  • София
  • Мнения: 537
Както се вижда ние сме на почти 3м., усетих аз че момата ни си чеше венците с бибата и реве милата.  Звъннах на педито да я питам дали е възможно да са зъбки и тя каза, че било рано.... ма викам как рано аз виждам какво прави...  #2gunfire Ще я сменям педито писна ми , всеки път като се обадя за съвет и тя отговаря "живей живке" ....... #2gunfire newsm78 и съвета е вече това което знам.

# 68
  • Мнения: 2 521
Както се вижда ние сме на почти 3м., усетих аз че момата ни си чеше венците с бибата и реве милата.  Звъннах на педито да я питам дали е възможно да са зъбки и тя каза, че било рано.... ма викам как рано аз виждам какво прави...  #2gunfire Ще я сменям педито писна ми , всеки път като се обадя за съвет и тя отговаря "живей живке" ....... #2gunfire newsm78 и съвета е вече това което знам.
На тази възраст започнахме и ние с чесането на венците,лигавене и аз като теб зачаках зъбче toothНо  още си чакам-няма нито един Thinking

Общи условия

Активация на акаунт