Има ли бъдещи, и настоящи мами от Ловеч 2

  • 10 961
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 315
И от мен добре дошли на новите мами. За първата страница незнам како да напишем newsm78.
Малко съм разсеяна - вчера разбрах, че имам киста на щитовидната жлза и трябва да я оперирам. От тогава ми е едно нервно...

# 61
  • Мнения: 1 226
Лора не се притеснявай. Аз имах много кисти, оперирах ги и всичко е Ок. Не е страшно. След операцията на следващия ден си тръгваш  Hug

# 62
  • Lovech
  • Мнения: 28
Ехо, здравейте!
Стелллче, много е хубава първата страница. Аз не съм са дала годините, ако искаш ги допълни - 36.
Лорче, съжалявам за това, което ти се случва. Дано се оправиш бързо и всичко да мине, още повече и Стела те е успокоила.
Вие с детето излизате ли по центъра?

# 63
  • Lovech
  • Мнения: 28
За първа страница  сега видях, че няма колко дълъг се е родил Деян - 50 см.
И бъдещите мами ако искат, да си кажат термина и в последствие какъв пол ще бъде бебето.
Лека нощ. Утре пак сме на главната. Около 14 часа към Сити центъра, който иска, да намине.

# 64
  • Мнения: 2 762
Здравейте, Лора- стискам палци всичко да мине бързо и бизболезнено  Praynig
Бистре- за захранването- моята педи е за захранване в шести месец, но никаква схема не ми е дала- карам си аз както съм си решила.Почнах с морков смесен с кърма, но тъй като беше малко и не ми го хвана пасатора, го мачках с вилица и не стана гладко и май детето се погнуси-рееееееееееееееееееввввввввв. Спрях.
Вчера дадох картоф с кърма, но с консистенция по рядко и от боза. Дърпа се , не иска да отваря устата , реве. Направо в ужас съм. Днес пак ще пробвам.А аз не искам да я насилвам.Ако и днесе плаче , мисля пак да правя почивка и да пробвам с каша.
Педи ми казва да пробвам с готови пюрета, а аз не искам защото повечето са тъпкани и със сол и със захар и с нишесте и с всякакви боклуци. Никой не може да ме убеди, че пюрето Ранни моркови на Хип е станало толкова оранжево без грам оцветител. Нали правя пюре от моркови- въобще не е толкова оранжево. Пък и като почнат да ме убеждават, че Хип видите ли си отглеждат доволни крави и био моркови и ми става много смешно.....
Извинявайте за дългия пост... ooooh!
Отивам да се мъча с картофа. Cry

# 65
  • Мнения: 315
Лора не се притеснявай. Аз имах много кисти, оперирах ги и всичко е Ок. Не е страшно. След операцията на следващия ден си тръгваш  Hug
Трябва ли да отбия малката? Колко е след това възтановителния период? Мога ли да се изцеждам и да хвърлям кърмата през това време, а после да продължим с кърменето?Теб къде и кой те оперира?Правиха ли ти биопсия? Колко време мога да отложа тази операция? Извинявай, че те засипах с въпроси, но ме интересува споделен опит.
За първата страница - Габриела е на 13 г, родена на 13.12.1995 г., а Силвенчето се роди 53 см.

# 66
  • Мнения: 315
Ехо, здравейте!
Стелллче, много е хубава първата страница. Аз не съм са дала годините, ако искаш ги допълни - 36.
Лорче, съжалявам за това, което ти се случва. Дано се оправиш бързо и всичко да мине, още повече и Стела те е успокоила.
Вие с детето излизате ли по центъра?
Не сме слизали скоро по центъра.Още не е толкова хубаво времето и докато се замъкнем до там и обратно минава много време.

# 67
  • Мнения: 1 226
Лора не се притеснявай. Аз имах много кисти, оперирах ги и всичко е Ок. Не е страшно. След операцията на следващия ден си тръгваш  Hug
Трябва ли да отбия малката? Колко е след това възтановителния период? Мога ли да се изцеждам и да хвърлям кърмата през това време, а после да продължим с кърменето?Теб къде и кой те оперира?Правиха ли ти биопсия? Колко време мога да отложа тази операция? Извинявай, че те засипах с въпроси, но ме интересува споделен опит.
За първата страница - Габриела е на 13 г, родена на 13.12.1995 г., а Силвенчето се роди 53 см.

За отбиването незнам, но аз бях на елтирокс и кърмех. За възстановителния период - на следващия ден си тръгнах. Болеше ме само гърлото от тръбата, която вкарват.Операцията е с пълна упойка. Оперира ме Филев, този който го пребиха в Ботевград. Невероятен хирург. Тогава беше в Сандански. Отидох  с направление и платих само 150лв. за да ме оперира точно той. Биопсия не ми е правена, защото когато ми я откриха, щях да почвам процедура за инвитро. На ехографа се виждаха само няколко възела. Но като ме отворили се показали и много кисти. И 2та лоба бяха почти изрязани. Мисля че можеш да я отложиш, но не е много желателно. Проблемите със жлезата се отразяват и на психическото здраве. Ставаш нервен, заядлив, всичко те дразни. А също и на килограмите влияе.  Hug

# 68
  • Мнения: 37
Здравейте!Не съм се включвала отдавна и като влязох приятно се изненадах че има нова първа страничка.Аз мога вече да се похваля че бях на фетална в Плевен и доктора каза че всичко е ок и видя пола-МОМЧЕ bowuu bowuu
Пак ще ставам мъжка мама-терминът ми е на 27 май.Друго инфо за мен е че съм на 30години. Първото ми дете се казва Мартин и е роден на 8юли 2006г.
Лора дано всичко мине ок при теб!Стискам палци Praynig
Мен ме е хванала някаква настинка и имам страшна хрема,направо е ужасно и като не смея да капя капки се мъча само с едни инхалации.Отивам да полегна че то се не издържа. #Crazy

# 69
  • Lovech
  • Мнения: 28
Ехо! Привет!
Исито, добре дошла в отбора на мъжките мами! Много е хубаво, да знаеш! Не се ядосвай, че няма да връзваш плитки.
Една моя позната казва така по повод мъжките мами, каза ми го, когато разбрах, че ще имам още едно момче, да ме успокои, щото и аз исках момиченце, та: "Когато Господ обича една жена, й дава дъщеря, а когато много я обича, й я дава отгледана". /демек снаха/  Peace
А днес каква разходка направихме, не е истина, едвам се прибрах. Като невиждала слънце. Цялата друга седмица ще  етака, не се мотайте, ами идвайте по центъра да запознаем бебчетата.
Айде, че ще готвя.

# 70
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Здравейте момичета   bouquet!!!!
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА
Желая ви мноооого здраве, късмет и поводи за усмивки!
Ние все още продължаваме с опитите за забременяване, но засега нищо не става!!!!!
Гледам, че групичката в темата се е увеличила, за което много се радвам.
Надявам се в най скоро време и аз да започна да се включвам по-често /след като забременея/!!!
Стискайте ми палци!!!

# 71
  • Lovech
  • Мнения: 28
Е-еее, ама никакви ви няма!
Привет, Руми! Разбира се, че ти стискаме палци отново да си при нас. Ти и така пак си си тук, защото си мама, влизай винаги, когато ти е приятно. А когато дойде очакваната новина, ще бъдем щастливи да те поздравим. Късмет!  Hug
Ние не смогваме да се приберем в това хубаво време. Имахме акателен проблем, 8 дена не беше акал малкия, но се оправихме. Не ми се разказва в подробности, защото изживях няколко безсънни и нервни нощи, за които не ми се спомня. Слава Богу, всичко е зад гърба ни. Но за съжаление трябва да започна да захранвам с пюрета, защото иначе трудно ще се подобри пересталтиката на червата. Та така, от другата седмица започваме с плодовите пюренца. Малко е рано, мислех още поне месец да изчакам, но явно така ще е по-добрне за детето. Все пак две лекарки ме посъветваха едно и също и не искам да противореча, защото само аз знам какви мисли ми минаваха през главата през тези 7-8 дена без ако.
Айде да ен ви занимавам повече с моите проблеми. Дано всички да сте здрави! Някои ги виждам всеки ден, а на другите - до скоро!
Лека нощ!

# 72
  • Ловеч
  • Мнения: 145
bidapet, не се притеснявай. Моята щерка като малка беше по същият начин.
Ако пак стане така, пробвай със сапун. Тя се оправяше по този начин.

# 73
  • Lovech
  • Мнения: 28
Пак се загубихте, еййййй!
Ама никакви ви няма. Де сте, бре, мами? Какво ви правят отрочетата? Здрави ли са?
Аз отивам да си купувам подаръци, че в събота имам рожден ден, та по този повод съм си харесала бельо и една сребърна гривна.
Айде, до скоро!

# 74
  • Lovech
  • Мнения: 28
Ку-ку!
Къде сте?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт