Как изглежда банята Ви - 5

  • 54 306
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 820
Noritta  На мен ми харесва 1 проект( от 1 до 6 ) Peace , но това е лично мнение без да се ангажираш с него  Hug

# 256
  • Мнения: 120
Здравейте!

Много хубави бани сте показали!   bouquet Ние раполагаме със съвсем малко помещение - 170х200 см. Това са двата проекта, като снимки от 1-6 са единият проект, а от 7-12 - другият. Тъмнолилавата линия в първия проект е един ред стъклокерамични плочки. Вратата е естествен дъбов цвят (макар че профилът е изцяло изчистен, не какъвто е показан тук), шкафчето под мивката - също. Аз съм се спряла почти вече на единия от двата, но ще ми е интересно да чуя и вашето мнение:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=309120
Първият проект ми допада повече!

# 257
  • Мнения: 950
sass  моля те кажи точно кое магазинчето ,аз не можах да видя банята ,не ми се отваря  newsm78

# 258
  • Мнения: 4 915
Да се запиша в темата, че след месец-два ще правим и ние ремонт.  Wink

Чудя се как в тясно помещение да навра тоалетна, 2 мивки и душ с параван/или вана с душ... Crazy

По-късно ще пусна схеми с размери за някакви идеи.  Grinning

Иначе откъм цветово решение си мисля за някакво кремаво-шоколадово-какаово...Може би с комбинация някакво зелено...Земни цветове... Thinking Още не съм го измислила.

# 259
  • Мнения: 122
sass  моля те кажи точно кое магазинчето ,аз не можах да видя банята ,не ми се отваря  newsm78

Предполагам,че знаеш къде е ритуална зала  smile3503,та като застанеш с гръб към входа тръгваш право на горе,новсъщност магазина е в дясно на първия ъгъл.Не впечатлява с вид,даже аз като влязо не бях сигурна дали съм на правилното място.Може и нищо да не си харесаш от там,но си струва да се види.  newsm03,може и да изкочи нещо и като за вас.А иначе фирмата е вносител на плочки и се казва Доминант М

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 09:56 от sass

# 260
  • София
  • Мнения: 1 511
Най-накрая и аз да нащракам нашата баня.
Исках нещо съвсем различно от душкабина. Измислих преградна стена - така може да се ползва тоалетната без да притесняваш къпещия се.Все още обаче не сме сложили вратата на въпросното място за къпане.Нямаме още и поставка за шампоани и принадлежности. Rolling Eyes
Заповядайте!

# 261
  • Мнения: 5 328
Gwen , много е красива банята   bouquet! Стената е много оригинална, браво!

# 262
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 824
Най-накрая и аз да нащракам нашата баня.
Исках нещо съвсем различно от душкабина. Измислих преградна стена - така може да се ползва тоалетната без да притесняваш къпещия се.Все още обаче не сме сложили вратата на въпросното място за къпане.Нямаме още и поставка за шампоани и принадлежности. Rolling Eyes
Заповядайте!

Наистина много хубава баня...м/уй другото кухнята ти също е страхотна  Peace

# 263
  • Мнения: 122
Разкошна е банята ,въпреки че по синьо за баня не си падам,а тази ми хареса ...Само че нещо не ми се отварят снимките в голям размер,дава ми рамката и вътре само черно.

P.S.Успях да разгледам снимките вече на слайдшоу.Много хубаво жилище сте си спретнали   bouquet.Премерено е и не е твърде претенциозно,точно както и на мен ми харесва.И малко встрани от темата да те питам от къде взехте покривките/губерчета за двуетажното легло?В момента имам същия въпрос на дневн ред,а вашия вариант ми допадна много.

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 09:54 от sass

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 97
записвам се да следя темата, че напролет ще правим банята.

# 265
  • София
  • Мнения: 1 511
Радвам се,че ви хареса.
Доста време го правихме дома и имахме възможност да изчистим желанията си от излишни неща и натрупвания. Доста сме мислили и премисляли кое как да го направим.
Банята е моята гордост,защото съпругът ми тогава беше в командировка в чужбина и сама съм се разправяла с майстори,купувала съм плочки,лепило,фугин....насън да ме бутнеш - тръгвах за плочки. Mr. Green

sass,
за губерите...те са на моите години. Crazy Подарък са от майка ми.
Но можеш да си купиш такива
тук
и тук ,
и тук (тези са едни от любимите ми).

# 266
  • Мнения: 47
Здравейте момичета  Laughing

Изчетох всичките теми ,супер  неща сте показали и направо ме побъркахте с тези красиви цветове които сте показали  Rolling Eyes

Проблема ми е следния : Искам банята ми да наподобява по скоро стая (въпреки че е много малка , стандартна за панелка ), незнам дали ще ме разбере някой , в смисъл да не изпъкват толкова много плочките а да създават усещането за паркет на пода по скоро или ламперия за стените , абе нещо такова Simple Smile)))) , затова се бях ориентирала в бежовата гама , но пък ме притеснява и факта че помещението е малко и ако сложа много тъмни акценти оптически ще се стесни още повече . МОЛЯ за някакви идей и предложения  Peace

# 267
  • Мнения: 122
Здравей viktoria76,напълно те разбирам по въпроса с панелните бани  smile3503 .И аз до миналата седмица имах подобен проблем.Само дето аз не търсих подобно решение като твоето т.е. да не бие съвсем на баня.Когато прочетох поста ти се сетих,че в Наш Дом имаше подобна баня и ме впечатли.Естествено трябваше да преровя няколко списания и по закона на Мърфи я открих в последното възможно  smile3506.В линка който ти давам по-долу виж сканираното изображение ,но не е станало никак перфектно.А ако имаш възможност да изровиш августовския брой на Наш Дом погледни на 71 страница.
   Иначе мога да те насоча да видиш в Сима(но сигурно и в много други подобни магазини) мисля бях видяла теракот,който доста сполучливо наподобяваше паркет,но не съм сигурна дали е подходящ за мокри помещения.Ламперия пък от типа на пластмасовите  не те съветвам ,въпреки че съм виждала и интересни цветови решения,поне на мен ми простее вече монтирана.Естествено това е моето скромно мнение.
   P.S. Ако искаш мога да ти препиша от статията какви марки са паркета и стенните плочки.Ако решиш - пиши
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8957246

Gwen  Hug много ти благодаря за инфото.Довечера удома ще ги разгледам на по-голямо спокойствие и дано си избера нещо.

А на всички останали успех с банеправенето,аз мисля само да поглеждам в темичката,но да се стърпя от повече мнения,че на всяко гърне меродия станах тзи дни  tooth

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 14:10 от sass

# 268
  • Мнения: 47
Ееееееее Супер си sass  мерси Simple Smile Направо не вярвах че някой 6е ме разберал какво си мисля , но не съм се изразила правилно , имах предвид не да слагам ламперия а просто усещането да е такова и  плочките да наподобяват:))))))))))) Не виждам линка със сканираното , а иначе разбирасе че ме интересуват фирмите  давай ги Simple Smile))))))))

# 269
  • Мнения: 122
Такааам,банята в същия апартамент,но към детските стаи отново в подобен стил е от булгрес.Иначе за банята от сканираната снимка са дали,че пода и шкафовете са от Ikris,за която обаче нищо не открих в нета.Стенните плочки не били фаянс ами импрегниран варовик нарязан на малки плочки  newsm12
Ето ти и линк за сайта на списанието http://nashdom-bg.com/read.php?name=index  ,но естествено че по закона на Мърфи са качили броевете до преди този ,в който видях тези бани.Брой 8 от тази година.Сигурно ще го качат,така че ако не ви е спешна работата с банята можеш да гледаш междувременно.СТискам ти палци да намери подходящ вариант където и да е. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт