Oт кога слагате детето си в паяка

  • 6 806
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 588
Чак след 10-я месец, но не сме я ползвали много, защото той бързо проходи.

# 31
# 32
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз не разбрах колко е голям синът ти  newsm78.
По темата, сложих сина ми в проходилка, когато навърши седем месеца. Много бързо се придвижва с паяка, но не му е много интересно и не се задържа дълго.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 524
коки го сложих на 6,5 месеца някъде и беше като фурия. позлва проходилката около 2, 5 месеца след което я скрих и го оставих да си лази и да се изправя и да се оправя сам с 2 думи. можеше и по-рано да го махна между другото Peace

# 34
  • Мнения: 1 586
И аз не разбрах колко е голямо детенцето, Хриси сложих на 6месеца, беше адски доволен и се придвижваше с кеф! Peace

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 817
На 5 месеца - наистина май си подранила. Моя ортопед препоръча на 6 - навършени, незнам дали е взел под внимание пола - имам дъщеря  Heart Eyes Най добре се консултирай с ортопед  Peace

# 36
  • Мнения: 27 524
От 7-ми месец го слагах.  Peace

Знам че при момченцата трябва да е по късно

Тая пък измислица каква е?  newsm78 Joy

# 37
  • Мнения: 2 111
От 8 месец.

# 38
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
В средата на 8-я мес. т.е. преди около седмица Wink
Е как става този номер? Преди седмица детето ти е било на 7м и 13 дни (според лентичката), ти пишеш, че в средата на 8мия месец сте го сложили? Аз под "средата на 8мия месец" разбирам 8м и половина, не половин месец преди да навърши 8. Съвсем се обърках вече. Кажете грешката в моя телевизор ли е и ми обяснете, моля, това странно броене.  newsm78

# 39
  • Мнения: 105
Ами 7м. и 13дни не е ли средата на 8-я(текущ, разбира се) Какво толкова има за разбиране....И как средата на 8-я може да е 8м и половина...каква среда тогава, та той е навършен месец, че и половина отгоре.

# 40
  • Разград
  • Мнения: 2 102
След 7-мия месец започнах да го слагам в проходилка.
И аз така!

# 41
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Ами 7м. и 13дни не е ли средата на 8-я(текущ, разбира се) Какво толкова има за разбиране....И как средата на 8-я може да е 8м и половина...каква среда тогава, та той е навършен месец, че и половина отгоре.
ooooh! Значи детето ти сега е на годинка,когато я навърши ще е в началото на 2, а когато е на 18 месеца ще е в средата на 2те годинки, желязна логика  hahaha
А и са го изписали от Родилния дом в средата на първия месец  Joy

# 42
  • Мнения: 451
Края на 6м го сложих Peace

# 43
  • Мнения: 257
И двамата ги сложих в началото на 6 месец имам позната която си сложи детето още в 5 месец

# 44
  • Мнения: 3 356
Сложих го на 5 месеца,започнах по мъничко,на 6 месеца търчеше като луд с проходилката.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт