Oт кога слагате детето си в паяка

  • 6 813
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 721
Никога не към слагала сина си в проходилка  Stop

# 76
  • Мнения: 1 763
Аз се чудя, наистина ли може да се сложи детето в проходилка и да отидеш например в кухнята да си вършиш някаква работа? Не правя никакъв опит да се заяждам, наистина ми е интересно. Аз съм решила, че проходилка няма да ползвам, оставям сина ми да лази на пода, а аз си лежа на спалнята и си чета книга или гледам телевизия. Но някак си не мога да си представя да отида в другата стая да готвя примерно. Наистина ли с проходилка е възможно?

# 77
  • Мнения: 668
Детето се слага в проходилка когато вече се изправя само и прави стъпки като се подпира.

Аз се чудя, наистина ли може да се сложи детето в проходилка и да отидеш например в кухнята да си вършиш някаква работа? Не правя никакъв опит да се заяждам, наистина ми е интересно. Аз съм решила, че проходилка няма да ползвам, оставям сина ми да лази на пода, а аз си лежа на спалнята и си чета книга или гледам телевизия. Но някак си не мога да си представя да отида в другата стая да готвя примерно. Наистина ли с проходилка е възможно?

Да наистина може да се сложи за да измиеш някоя чиния,особедно ако нямаш друг вариант като някои друг да ги измие вместо теб.Само гледай да няма праг ,че става страшно

# 78
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Аз се чудя, наистина ли може да се сложи детето в проходилка и да отидеш например в кухнята да си вършиш някаква работа? Не правя никакъв опит да се заяждам, наистина ми е интересно. Аз съм решила, че проходилка няма да ползвам, оставям сина ми да лази на пода, а аз си лежа на спалнята и си чета книга или гледам телевизия. Но някак си не мога да си представя да отида в другата стая да готвя примерно. Наистина ли с проходилка е възможно?
Не е възможно, но детето ще дойде след теб с проходилката, а и не трябва да се ставя в проходилка за повече от 60 мин. за 24, но аз го слагах за по 20-30 минути максимум, за това време не мога нищо да свърша в кухнята.

# 79
  • Мнения: 668
Аз лично съм пробвала,защо да не може.Просто трябва да няма килим за да не се обърне и да е затворена вратата.Говоря не да готвиш а да измиеш.Готвенето е просто невъзможно

# 80
  • Мнения: 304
дъщеря ми проходи на 9 месеца не съм я слагала в проходилка Thinking

# 81
  • Мнения: 502
слагах дъщеря ми на проходилка от 6 месец за по няколко минути. след това максимума който е стояла е по 10,15 минути. много бързо й омръзаше всчико и не се застояваше в проходилката. не мисля че е проходила благодарение на проходилката- тя беше за нея като забавление- имаше музика, играчи и ставаше на люлка. проходи в края на 10 месец, но по скоро от желание да се докопа до нещо далечно.

# 82
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Ползва проходилка между седмия и деветия месец

# 83
  • Мнения: 4 020
Няма да използвам паяк/проходилка

Общи условия

Активация на акаунт