Тема за която се избягва да се говори

  • 7 796
  • 107
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Пускаш търсчката и търсиш темата, за правото на гей- двойките да отглеждат деца.
Всичките ти въпроси ще си намерят отговора там.

# 106
  • Мнения: X
Не знам, много зависи как е поднесена информацията. Предполагам,че след първоначалния шок (щото нали естествено е, че на моят собствен мъж това никога, ама никога не може да му се случи, но все пак ако вземе та се), истерия и биг мама скендъл, ще успеем да се осаферим и да поговорим човешки за нещата. Не мисля, че  на един баща,който да речем изпълнява отговорно бащинските си функции, пък оказал се той и бисексуален, бива да му се ограничава контакта с децата. Оттам нататък това дали бих останала с него или не зависи от много неща. Ако просто си е признал,че е имал забежки е едно. Ако си признае,че е влюбен в друг мъж в момента явно ще трябва да бъде оставен той да направи своя избор. Това успях да измъдря с моят скормен семеен опит. Laughing

# 107
  • Варна
  • Мнения: 966
Съжелявам, нямам възможност да прочета всичко написано до тук и се извинявам ако повтарям въпросите си.

Ти всъщност за кое повече се притесняваш? За това, дали ще живееш с такъв човек или затова дали на детето ще му има нещо? Или, че то в последствие може "да прихване"?

Гледала съм няколко филма по дискавъри. В единият от тях се обесняваше, че има център в мозъка /научно е доказано/, който е различен в зависимост от пола. При трансексуални този център е противоположен на пола т.е. един на пръв поглед мъж всъщност не е такъв, защото точно този център в мозъка му е като на жена и обратно. С две думи никой нищо не може да промени - Природа! Не си спомням обаче да са споменали, че това се предава генетично в първите поколения, или може би съм го пропуснала. Сигурно има предаване в поколенията, но нямам представа какъв е процента.

В друг подобен филм даваха семейство с родени 2 близначета, момчета. Налага се обрязване на децата в 6 м. възраст, но поради грешка на лекаря, пенисът на едното дете е "окипазен". Докторите обесняват на родителите, че няма да може да бъде пълноценен мъж. След което взимат решение да му сменят пола още като дете и да го отгледат като момиче. Това до колкото си спомням е било през 60-те год. и тогава е съществувала такава теория, че децата до 2 г. всъщност са безполови и ориентацията им се оформя по време на възпитанието т.е. зависи дали го отглеждаш като момче или като момиче. Правят въпросната операция. Но това "момиче" никога не заживява като жена. Вече е възрастен индивид, даваха и негово интервю и самия той определя това като грешка. С две думи ако детето е родено такова каквото е, като пол и ориентация, трудно може да стане друго. Не говоря за модни тенденции.

Опитах се да го разкажа буквално с две думи, ама май пак малко дългичко стана.

Виждам, че обсъждате дали детето да се вижда с въпросния родител. Ами според мен зависи от пола както на въпросния родител, така и на детето - да не вземе по някое време да реши че трябва да е в крак с модата.

Общи условия

Активация на акаунт