Още един сайт с безплатна доставка

  • 20 765
  • 223
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 282
да, ще пусна

аз съм на фаза мама гони бебо и моите са все нискички, ама твоите са много готини

искам да помоля anjie да ми изпрати на лични e-maila си , нещо неможем да си комуникираме чрез лични с нея

# 211
  • Мнения: 522
Общо колко чифта обувки поръча, за да знам какъв е максимума? А дрехи някой поръча ли? Как са номерата?

# 212
  • Мнения: 16
аз преди като си поръчвах сама си бях поръчала една рокля по техните размери беше МЕД това значи М.Имам приятелка която после ми каза че размерите са така SM-L,MED-M,LG-L Peace

# 213
  • Мнения: 522
аз преди като си поръчвах сама си бях поръчала една рокля по техните размери беше МЕД това значи М.Имам приятелка която после ми каза че размерите са така SM-L,MED-M,LG-L Peace

Извинявай но не те разбрах за размерите.
Ти като поръча М кой номер носиш ?

# 214
  • Мнения: 282
ето ги










само сандалките са големи

чифтовете нямат значение, важно е да са заедно с дотавката под 150 евро

# 215
  • Мнения: 16
ами аз нося различно някои неща М някои Л имам панталони с еластичност М и такива без еластичност Л роклята която взех от там ми стана но модела и беше широк,стана ми но не се одобрявах с нея и я продадох Peaceдано съм била от полза

# 216
  • Мнения: 16


чифтовете нямат значение, важно е да са заедно с доставката под 150 евро
[/quote] не мисля че трябва с доставката да са до 150 евро.Като си поръчвах лимита беше 45 евро а самата поръчка ми беше с доставка към 110 лв и не съм плащала нито мита нито ддс.Според мене трябва да е 150 евро без доставката защото звучи нелогично да плащаш ддс или мито на транспортни разходи

# 217
  • Мнения: 522
Момичета какво ще кажете да пусна нова тема , че се лутат хората и не могат да ни открият и пускат питания? Тези които ще правят общи поръчки да ми пишат на лични да ги опиша в първия пост.

# 218
  • Мнения: 209
Аз съм за!

# 219
  • Мнения: 16
и аз съм за и ако може да се сложи и таблица с номерата кой техен на кой наш отговаря

# 220
  • Мнения: 294
Здравейте нека и тук да питам.Може ли да ми поръча някоя от вас 2 чифта обувки ще си ги платя веднага. Peace

# 221
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Момичета какво ще кажете да пусна нова тема , че се лутат хората и не могат да ни открият и пускат питания? Тези които ще правят общи поръчки да ми пишат на лични да ги опиша в първия пост.
Да ще бъде добре една нова тема GOJANE
Момичета пуснете снимки на нещата , които са ви доставени вече

# 222
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Четох, но така и не разбрах ще се правили обща поръчка. Ако, да, моля пишете ми, защото искам да се включа  Peace

# 223

Общи условия

Активация на акаунт