Koга се разделихме с количката?

  • 3 434
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 625
Мили дами, би ми било интересно да разбера, кога повечето от вас се разделиха с бебешката количка и дали детето ви е протестирало по някакъв начин Mr. Green  Синът ми е на 1,5 и си бяга стабилно, но изминем ли 20-30 метра казва "вземи" или търси количката Joy Мисля, че ще я ползваме още дълго дори и за къси разстояния, но има хора, които иронично подмятат"стига с тази количка, нали вече ходи" #Cussing out

# 1
  • Мнения: 27 524
Още я ползваме  Peace
Не обръщам внимание на тесногръди и тъпи изказвания  Wink

# 2
  • Мнения: 109
"стига с тази количка, нали вече ходи" -да си гледат работата.....като е проходило не означава,че е заякнало достатъчно да се разхожда на по-дълги разтояния.

Аз ползвах количка до около 2г. редовно,след което на кратки разходки без нея,но като го поносих няколко пъти и ми измъкна ръцете-че бая си тежи-почнах да излизам с нея без значение дали я ползва или не.Така до преди около2-3 месеца и се сбогувахме окончателно с количката,но пак се носим от време на време.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Синът ни е на годинка и почти три месеца и вече не иска да сяда в количката.Иска само да върви,но все още я ползваме,защото няма как да го нося,като взимам храната от кухнята например.
На наши познати детето им е на четири години и от време на време го возят в количката,като излизат на дълги разстояния.
Всеки си решава до кога да си я ползва.

# 4
  • Мнения: 2 090
Не плащам данък "обществено мнение" Peace.Ползвах количката до около годинка и половина,защото малкия категорично отказваше да влезе в нея и плачеше и риташе и блъскаше,ако това се случи Confused.Инъче на моменти ми е било много трудно като излезем без количката,защото все пак като се умори става лошо за мен,или пък когато пазаруваме... Rolling Eyes.Количката е голямо удобство, ако можех бих я ползвала по-дълго време.Спасих положението с детско колело,което може и да се тика,в него поне му беше интересно Simple Smile и като се измори си сядаше кротко да го возя.

# 5
  • Мнения: 11 009
Дъщеря ми е почти на 1.5 г. и все още се вози с удоволствие. За мен количката е невероятно удобство и облекчение, мисля да я ползвам възможно най-дълго.  Peace
Нямам намерение да нося дете + багаж на ръце или да се ограничавам с кратки разходки в квартала. Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 1 586
Количката не я използвам откакто Хриси стана на 1г.8м. но защото тогава купихме много удобно колело триколка, и честно казано се управлява по лесно дори от количката му та за това.Иначе скоро ми се наложи да използвам количката защото колелото беше на ремонт CrazyТака без " превозно средство" рядко излизаме защото като повърви малко и все вдига ръце да го носим...... Crazy

# 7
  • Мнения: 441
Не плащам данък "обществено мнение" Peace.Ползвах количката до около годинка и половина,защото малкия категорично отказваше да влезе в нея и плачеше и риташе и блъскаше,ако това се случи Confused.Инъче на моменти ми е било много трудно като излезем без количката,защото все пак като се умори става лошо за мен,или пък когато пазаруваме... Rolling Eyes.Количката е голямо удобство, ако можех бих я ползвала по-дълго време.Спасих положението с детско колело,което може и да се тика,в него поне му беше интересно Simple Smile и като се измори си сядаше кротко да го возя.
И при нас беше точно така  Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Когато беше на година и 2-3 месеца имаше период, през който категорично отказваше да се докосне до количка. Вървеше 20 метра и след това искаше да я нося. За мое щастие като почти всичко бързо премина. Сега, на 2 години и 1 месец все още ползва количка. Ще я возя доста дълго най-вероятно. Мнението на околните не ме интересува.

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Не сме се разделили окончателно Peace
Дъщеря ми е на 2.3г.

# 10
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
ако отиваме в парка да си играе,излизаме без количката.Но ако трябва да пазаря нещо ,излизаме с количката,защото голямо гонене пада в магазина. Laughing

# 11
  • Мнения: 4 111
И ние сме без количка на кратки разходки, знам колко може да издържи пеш и ако ходим по-далеч вземам количката с мен. Вече не е лек, а и като взема това-онова няма как да нося всичко  Crazy

# 12
  • Мнения: 1 059
И ние се возим още с кеф(на 2 г.).По мои наблюдения тези,които се хвалят,че рано са се разделили с количката,не водят почти никъде децата си,поне не по-далече от пейките пред блока,кварталния магазин и пр.

# 13
  • Мнения: 5 393
Не помня точно, но май беше около 2 годишен( плюс-минус няколко месеца).

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Синът ми въобще не стоеше в количката и на 1г7-8м я махнахме.Дъщеря ми се вози с голямо удоволствие и докато е така не мисля да я махам Peace

# 15
  • Мнения: 1 341
Още ползвам количката. Дъщеря ми е на 2г. и 2 мес. Голямо удобство е, още повече, че малката върви не повече от 20-тина метра и трябва да я нося, което никак не ми се нрави! Naughty
Относно хорското мнение...не ме вълнува, важното е аз и детето да се чувстваме добре. Peace

# 16
  • Мнения: 4 784
Пет пари не давам за хорските подмятания!
Возим си се и хич не ми пука. Разстоянията, които минаваме + багажите, които носим, да дойдат тия дето критикуват една седмица да ги преминат. Не пеш, не с количка, ами набързо ще се откажат въобще.
Старая се да облекчавам себе си и да съм в полза на детето, а не да се мъча и да робувам на хорски приказки.

# 17
  • Мнения: 5 026
Околко 1г6м-хванахме зимния период, напролет не я извадихме изобщо.

# 18
  • Мнения: 1 672
аз вече си позволявам честичко да излизаме без количката и засега всичко е Ок върви си мънинката и не протестира

# 19
  • Мнения: 2 908
Живеем в малък град,в който не ни трябва вече количката,защото изминаваме само малко разстояние,затова от около 3 месеца не излизаме с нея въобще,а само с колелото-триколка,в което и е много интересно да се вози,докато в количката не иска и минута да стои.Но ако си отида в родният град,който е по-голям,си нося количката все още,защото там разстоянието е по-голямо и не се виждам да я нося на ръце-просто е невъзможно. NaughtyИ там,тя не се задържа дълго в количката,но като се измори много се вози,а не я нося,което е облекчение,мисля поне до 2 и половина годинки да си я нося с мен за всеки случай,иначе не виждам как ще нося дете на ръце.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
До преди 3-4 месеца я ползвахме,но имаме и колело с което излизахме лятото.Дъщеря ми няма нищо против да се вози в количката.

# 21
  • Мнения: 4 111
Живеем в малък град,в който не ни трябва вече количката,защото изминаваме само малко разстояние,затова от около 3 месеца не излизаме с нея въобще,а само с колелото-триколка,в което и е много интересно да се вози,докато в количката не иска и минута да стои.Но ако си отида в родният град,който е по-голям,си нося количката все още,защото там разстоянието е по-голямо и не се виждам да я нося на ръце-просто е невъзможно. NaughtyИ там,тя не се задържа дълго в количката,но като се измори много се вози,а не я нося,което е облекчение,мисля поне до 2 и половина годинки да си я нося с мен за всеки случай,иначе не виждам как ще нося дете на ръце.

Аз с колело-триколка направих само един път грешката да излезем на разходка. Навръщане го носих и бутах триколката, заедно с някои неща от магазина.  Tired

# 22
  • Varna
  • Мнения: 603
Голямата обожаваше да се вози и беше основно в количката до около 2,5г, но това малкото никога не я е харесвало - обикновено стои от точка А до точка Б(място в ,което количката стои неподвижно повече от 3 секунди) без проблем.От там нататък слиза и повече без скандал не мога да я пъхна.Така, че обикновено сме без количка на каквито и да е разстояния, но това не е мое решение.

# 23
Моята дъщеричка сама не искаше да се вози в количка след като придоби смелост да ходи и бяга. След 1,8 г. не сме ползвали. На нея и харесваше да тича.

# 24
  • Мнения: 4 451
С голямата дъщеря ползвах до около 2г. Малката отказа да се вози на 1г.3м.

# 25
  • Мнения: 9 973
в квартала без нищо,но извън него количка или триколка

# 26
  • Мнения: 363
Вижте!Това си е много индивидуално,зависи от детето,но според мен след 1,5 месеца ве4е може да не се ползва толкова 4есто.Вярно за пазар е много нужна и когато бързаме за някъде.Аз оба4е за съжеление няма да мога мн дълго да я ползвам с сина ми .6те трябва да свикне да върви до мен ,а когато отиваме на дале4 6те ползвам колата и така!

# 27
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Мисля да я ползвам до поне до 2 години. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 292
Беше някъде на около годинка и половина, когато просто отказа да седи в количката. С колелото триколка излизахме само около блока и в близкия парк, след един случай, когато синът ми реши да слиза в движение насред кръстовище, което пресичахме.

# 29
  • Мнения: 3 695
В близките градинки сме без количката, но за по-далеч - с количка, триколка или слинг.  Peace

# 30
  • Мнения: 4 434
Още ползваме количката вози си се с кеф
Пускам го да се наиграе надивее и се прибираме с нея

# 31
  • Мнения: 1 409
Все още я използвам.Той още не е много стабилен в ходенето и не смея да го пускам да върви сам,затова го държа за ръчичката,но бързо се уморява,а е доста тежък.Мисля да я използвам максимално дълго,докато иска да седи в нея

# 32
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
на 2г. и 3 месеца сме и още я ползваме.

# 33
  • Мнения: 73
Всеки сам определя колко да ползва количката,а чужди забележки отдавна не приемам #2gunfire.Моят син е доста тежък и висок за възрастта си(да ми е жив и здрав Wink) и като прибавим момента,че той НЕ ходи,ами бяга нон-стоп,не ми е ясно как с такова дете ще тръгна без количка на дълга разходка(до центъра или за ДК),а да не говорим на пазар.Доста ще е интересно...сигурно ще трябва да се клонирам в магазина-едната да го гони,другата да пазарува Crazy
Така че,върши ли работа ще я ползвам до максимум.Трябва да си улесняваме живота все пак Wink Peace

# 34
  • Мнения: 3 315
докато иска да се вози в нея ще я ползваме  Peace  чужди подмятания не ме интересуват  Naughty

# 35
  • Мнения: 8 236
Разделихме се с количката като тръгна на ясла - беше на 1г и 5м. Яслата ни е близо и ходим пеша. Цяло лято вечер играеше с децата из квартала или край блока, така че не ни е трябвала количка. Взехме му и едно от тези камиончета, на които се сяда и се бутат с крака. Него е готов да го бута с часове. Ако ходим по центъра или до някой парк, който е далеч, сме с колата до някой паркинг, а след това пеша.

# 36
  • Мнения: 8 242
1г.3м. окончателно..
Проходи на 10 м. и изобщо не искаше да стои в количката.. Преди това пак предпочиташе на кенгуру..
Та ми писна да мъкна и количката и него .. и айде....
Ходи си човекът на дълги разстояния от много малък Simple Smile

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Не смятам скоро да се разделяме с нея. Много бързо се уморява, не издържа все още на дълги разстояния и иска да го нося на ръце или си посядва където намери за добре  Laughing

# 38
  • Мнения: 544
на 1 г. и 8 м.

# 39
  • Мнения: 729
все още я ползвам,но в повечето случаи Моника не е седнала в нея а върви до мен.Мисля,че скоро вече ще я прибирам   Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 780
Не мисля да се разделям с количката или с колелото.Бързо се измаря, а аз се затруднявам да я нося на ръце на дълги разстояния.Хорските подмятания не ме интересуват.Като не им харесва да виждат детето ми в количка-те да я носят на ръце.

# 41
  • София
  • Мнения: 17 592
Изобщо не възнамерявам да я оставям в обозримо бъдеще. Много хубаво си върви, подозирам, че няма да има проблем и за произволно дълго време... в избрана от него посока.  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1 091
С големия си син ползвах количка до година и половина.И нямах проблем с ходенето.И ходехме на дълги разстояния.Но това зависи изцяло до детето.Така ,че това си е строго индивидуално.

# 43
  • Мнения: 2 312
Все още си ползвам количката-от време на време.
Коментари съм слушала всякакви -не ме интересува Peace

# 44
  • Мнения: 1 479
Сега се замислих,че това лято сьм я използвала 3 пьти с малкият ми син.На пазар в супермаркет използвам количката за продукти.

# 45
  • Мнения: 7 201
До 1г.6м. я ползвах.

# 46
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 396
Все още сме с количка. Върви 10 метра и иска да го нося.

# 47
  • Мнения: 274
Още ползвам количка,ако сме без количка ходи малко и след това ме кара да я нося,а някой път не иска и да се вози,а да бута количката,зависи в какво настроение е  Laughing

# 48
  • Мнения: 2 641
Ооо,до две години и няколко месеца и двете деца бяха в количката.Малката с радост би се придвижвала още с нея,но като се местихме в новото жилище не я взехме.Замислям се за колело-триколка,но сякаш вече е голяма и за него newsm78

# 49
  • Мнения: 2 587
Разделихме се с количката веднага след като проходи и то защото самата тя не искаше да седи в нея,но и всичко ни е наблизо и не сме имали много дълги преходи.При по-продължителни разходки сядахме да си починем винаги когато се умореше.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 773
От 3 месеца ползваме изключително рядко количката. Ако реша да излизам на разходка по-далече, трябва да я монтирам в нея още от апартамена, защото сваля ли я във входа, вече не иска да се качи. По същата причина, ако изляза с колата, сваля ли я, няма качване в количка. Около нас има доста детски площадки, пазар, магазини, така че има къде да обикаляме, а иначе с колата.По принцип, когато върви си върви, не мрънка да я нося /не, че нямаше и такъв период/. Смятам, не ми е необходима толкова много, а и няма да се возим до първи клас я.

# 51
  • Мнения: 4 555
Ох, много болна тема.
Дъщеря ми не понася количката, едвам я слагам вътре.
Не понася и да я нося. И въобще всичко, което и ограничава свободата на движение и избора на посока. Дава да я нося най-много 10 крачки и после започва да се огъва, за да се измъкне.
От миналата седмица излизаме без количка и е страшен зор. Не мога да я накарам да върви в определена посока. Само да разбере на къде искам да тръгнем и хуква с всичка сила точно в противоположната посока. Днес даже се изтърси по очи от бързане.
Не ми остава друго, освен да се заредя с непукизъм и да се разхождаме където на нея и е интересно, а с времето сигурно може да я науча да върви в определена посока, като понаучи пътя до градинката  newsm78

# 52
  • Мнения: 2 039
Още я ползваме понякога, за по-дълги разстояния. Не виждам какво общо има това с мнението на разни хора-ми да дойдат те да го носят на ръце след 100м.  Crossing Arms

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 241
На 2 годинки се разделихме с возилото. Тогава вече можеше да върви на по-дълги разстояния. Е, известно време тати го носеше на рамената си, когато беше крайно изморен.  Wink
Ако го нямаше таткото, сигурно щях да задържа количката още няколко месеца.

# 54
  • Мнения: 668
Предполагам ,че на пролет вече ще се разделим с нея.Не иска и сега да се вози,но я взимам понеже се уморява.Проблема ни е ,че се вози прав  hahaha

# 55
  • Мнения: X
На 1г. и 2 - 3 месеца, дойде зима и я прибрахме, така си и остана неизвадена.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И ние още си я ползваме.Сина ми си ходи много добре, но след 20-30 метра вдига ръцете да го нося и то не защото се е изморил.Сутрин го водя на ясла с нея и не мога да си представя да нося него, раницата му и дамската си чанта до яслата и от там да бягам за работа.Въобще не ме интересува кой какво казва и си мисли.Ще я ползвам до когато ми се налага.

# 57
  • Мнения: 9 814
На 1 г. и 8 м. зарязахме окончателно МПС-то.
И то не по мое желание Mr. Green

# 58
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Все още я ползваме

# 59
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ние се разделихме малко по късно с количката - на 2 годинки и малко. Не че сме излизали само с нея, но като пазарувах ми беше по удобно да е с мен заради багажника. Освен това като се измори от търчане нямаше начин да го нося до вкъщи барабар с торбите с лопати, камиона и т.н. После ни хвана зимния период и сменихме количката с шейната.

# 60
  • Мнения: 439
Като стана на 2 години

# 61
  • Мнения: 498
На година и половина.Прекарахме цялото лято на вилата,а тя е в едно балканско селце със стръмни пътечки,неудобни за количка.После дойде зимата...а и Янето посвикна да ходи доста дълго сама.Напролет не съм я вадила вече. Peace

# 62
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Откакто проходи стабилно на количка не е качвала.

# 63
  • София
  • Мнения: 607
Около 1г и 3 месеца.

# 64
  • Мнения: 689
И при нас долу-горе на 1 г. и два-три месеца.

# 65
  • София
  • Мнения: 44 142
Миналата зима на 2 години, в големите снегове, няколко пъти ходихме пеша , че количката не се движеше в този сняг....хареса му и след това не можах повече да го напъхам в количката, риташе, опъваше се, пищеше...и така, зарязахме я...
И така доста време, чак пролетта се съгласи пак да седне вътре и от тогава я ползваме отново, но само инцидентно - т.е. ако отиваме на мн далече пеша, ако ще спи скоро или отивам до пазара, за да мога да купя повече неща...за морето сега в края на август също си я бяхме взели и вечер чат-пат я ползвахме....
Но той ако не е на разходка в парка ми къса нервите - само иска да го нося....което ми идва в повечко, та за това не сме я зарязали напълно.....
Иначе за разходка до парка, отдавна отпадна, че то там се чудя, него ли да гоня, количката ли да мъкна, бутам, и т.н...Wink


Та - давай го според детето и как ти е удобно на теб....за мен няма нищо срамно и притеснително и едно по-голямо дете, да се вози чат-пат на количка....нищо, че чувам коментари от разни бабки - "Ама ти не си ли много голям за количката" и от сорте Simple Smile)))

Та така - ей го на - скоро ще стане на 3 и все още не сме я отказали напълно, въпреки , че последната година е много намалено ползването й...всъщност от морето насам също не сме излизали с нея....

# 66
  • Мнения: 472
Моето диване отказа окончателно да сяда в количката на 1г.4м. В такива истерии изпадаше ... На няколко пъти опитвах да излизам, с едната ръка държа нея, а с другата бутам количката. Когато се наложи да я нося на ръце и в същото време да бутам количката и аз се отказах. В този период благородно завиждах на мами, чиито дечица не се противяха да се возят  Wink

# 67
  • Мнения: 805
Мисля че докъм три годишна беше, когато я спряхме от употреба. Имаше проблеми естествено, тя и сега се размрънква като правим по-дълги разходки, но все пак 4-годишно дете в количка?!? не става. Иначе и на мен ми е все едно какво казват хората. До три години си я ползвахме - понякога бързам и няма време да я чакам да се спира на всяко камъче и цветенце!
 Grinning Grinning Grinning

# 68
  • Мнения: 1 674
още се возим-

# 69
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ние все още я използваме от време на време. Peace

# 70
  • Мнения: 117
Точно на година и два месеца.Като го слагах в количката,като че ли тръни имаше в нея.Но поне ходеше и не искаше да го гушкам.

# 71
  • София
  • Мнения: 7 097
Дъщеря ми категорично отказа да сяда в количка на годинка и няколко месеца.

# 72
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
С Алекс я ползвахме до 2 год. и половина.

# 73
  • Мнения: 2 960
Все още се возим ,но по краткия маршрут от нас до Морската градина.Знае си човека-щом минем подлеза и се озовем в градината-е скочил веднагически на крака Mr. Greenняма повече стоене.Виж ако се шматкам по пазари ,пресичаме уличи ,светофари ,има глъчка ,много хора ....тогава стои и гледа.

# 74
  • Мнения: 259
с количката се "сбогувахме" на около 1 г и 6-7 мес., когато дойде есента и вече правехме по-къси разходки. на пролет изобщо не я показахме, но затова пък често се носим, не че е изморена, просто иска да се сгуши. гърбът понякога страшно ме боли. да носиш пазарски чанти, чанта на детето и самото дете изобщо не е лесно. Затова използвай количката колкото можеш без да обръщаш внимание на разни подмятания, стига детето да стои.

# 75
  • Мнения: 1 440
Натали започна да ходи за ръчичка на 1 година и 10 месеца.
На дълги разстояния и при наличие на количка с бебе се налагаше да я слагам на гюрука,а по-късно зад бебето,но това бяха моменти на малко глезотийки.

# 76
  • Мнения: 2 784
На около година и половина по-често буташе количката или бягаше около нея, отколкото да седи. Живеехме близо до Морската градина и взех да я извеждам без количката. Когато се измореше, я носех на ръце. Количка ползвахме само на наистина дълги разстояния. Преди да стане на 2 махнахме количката съвсем. Е, преди няколко месеца, тъкмо в началото на бременността ми беше се сетила за нея и беше убедила майка ми да я изведе с количка, но това е единичен случай.

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 101
Синът ми беше на около годинка и половина, когато спряхме да излизаме с количката.

# 78
  • София
  • Мнения: 4 294
Голямата щерка - около 3 годинки.
Сега малката - хитрушана от всякъде, все казва "искам да вземем количката щото много се изморявам"  Mr. Green и си я ползваме от време на време.

# 79
  • Мнения: 679
Когато го извеждаме ние с баща му не ползваме количка, вариантите са пеш, с триколката или колата,  която той си бута с крачетата /май ги водеха коли за яздене/. Не сме я ползвали от зимата, може би януари-февруари.
Детегледачката го извежда с количката, защото и е по-трудно да тича постоянно след него, съответно като го сложи вътре има малко мир  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 304
 Peaceдокъм втората годинка

# 81
  • Мнения: 1 969
ние на година и 3 месеца махнахме количката, вече не искаше в нея да се вози, а да ходи постоянно  Peace  използвах момента и просто я махнах, свикна бързо. не се притеснявай, детето ще ти покаже кога да я махнеш, успех  Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 5 766
Още си я ползваме, на 2г и почти 2м  Peace

# 83
  • Мнения: 502
за сега не виждам как ще стане да излизаме без количката. ако сме на кратки разстояния става, но иначе няма как. е затрудявам се да бутам количката и да тичам след малката, но пък си е голямо удобство количката.

# 84
  • Мнения: 3 929
И на мен дълго време ми подмятаха, че синът ми е голям, за да го возя в количка, но аз упорито продължавах да си го возя. Иначе как ще пазарувам, като съм с него?! Пък после да гоня дете с торбите с пазара - как не! Разделихме се окончателно с количката преди 1 месец.

# 85
  • Мнения: 645
До когато сам се отказа от нея, защото имахме вече колело. Беше някъде на около 2 годинки. Той, въпреки, че сега е голям след дълго ходене пак иска да бъде гушнат.

# 86
  • Мнения: 4
Криси беше на 3.4 месеца когато оставихме количката.

# 87
  • Мнения: 554
Вече 2 дни излизаме без количката, но само в квартала се разхождаме. Този вариант ме устройва повече, защото ако излезем с количката след 5 мин. нося нея или я държа за ръка и едновременно бутам празната количката. Идва ми малко натоварващо и сега излизаме без нея, слагаме раницата на гърба, хващаме се за ръчичка и започваме да спираме на всеки фас за да го тъпчем Laughing Но за по-дтлги разходки смятам още да я ползвам.

# 88
  • Мнения: 922
На година и два месеца.

# 89
  • Мнения: 2 478
Ние все още използваме количка.
Ако живея в някое село и всичко ми е на 100 м разстояние и ние нямаше да я ползваме отдавна.
Но в големия град,където всичко е на огромни разстояния,е немислимо дете на 1,6 м да ходи без количка.Освен ако някой няма против да го носи или да спи в ръцете му. Laughing

# 90
  • Мнения: 224
На година и два месеца се разделихме. Просто вече като я види и бяга, това за мен е истинско наказание, защото след 15 минути ходене, иска да я нося. Купихме и колело, което се бута от мен, но и на него не желае да се вози.

# 91
  • Мнения: 625
 Hug Благодаря за отговорите, момичета! Аз също не обръщам кой знае какво внимание на подмятания,освен ако не съм недоспала(тогава хапя) Joy  Просто го споделих с вас, а и наистина ми беше интересно да разбера кой до кога е ползвал количката! Peace

# 92
  • Мнения: 1 367
Синът ми още спи по два пъти на ден.Предиобедният сън гледам да е навън и затова ми трябва количка.Той почти няма нищо против да го возя,още успявам да го излъжа.А и ние живеем доста далеч от парка,където го водя да играе,така че по никакъв начин няма да издържи толкова големи разстояния.Иначе до магазина или някъде из квартала си ходи пеш,за ръчичка.Имаме колело,но той още от самото начало някак не седи удобно в него и не сме излизали така.Пък и според мен се управлява ужасно трудно,та не мога да си представя как ще се справя по разбити улици или пресичайки булеварди.

# 93
  • Мнения: 1 910
Какво ти разделяне...то в последно време взе да му харесва.  Grinning
Ако на година го бях гледала, ехеее да сме я изхвърлили...тогава беше модерно колелото на три колела. Но сега голяма радост - возене, бутане...

До като му е кеф ще си го возим...

# 94
  • София
  • Мнения: 39 785
С Дияна използвах количка до 2г и нещо. Записах я на ясла на 2,8г. Прибирам я и тя като каже "гуш"... мечтаех си за количката Simple Smile

# 95
  • Мнения: 8 769
Дъщеря ми проходи рано-на около 9м и половина. Беше зима и количка почти не ползвах. Напролет вече нямахме нужда от нея-тя тичаше и не желаеше да се вози в количка. Имахме колело-триколка.
Синът ми беше малко по-мързелив, та го созех до около 2г и половина.

Общи условия

Активация на акаунт