Koга се разделихме с количката?

  • 3 425
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 224
На година и два месеца се разделихме. Просто вече като я види и бяга, това за мен е истинско наказание, защото след 15 минути ходене, иска да я нося. Купихме и колело, което се бута от мен, но и на него не желае да се вози.

# 91
  • Мнения: 625
 Hug Благодаря за отговорите, момичета! Аз също не обръщам кой знае какво внимание на подмятания,освен ако не съм недоспала(тогава хапя) Joy  Просто го споделих с вас, а и наистина ми беше интересно да разбера кой до кога е ползвал количката! Peace

# 92
  • Мнения: 1 367
Синът ми още спи по два пъти на ден.Предиобедният сън гледам да е навън и затова ми трябва количка.Той почти няма нищо против да го возя,още успявам да го излъжа.А и ние живеем доста далеч от парка,където го водя да играе,така че по никакъв начин няма да издържи толкова големи разстояния.Иначе до магазина или някъде из квартала си ходи пеш,за ръчичка.Имаме колело,но той още от самото начало някак не седи удобно в него и не сме излизали така.Пък и според мен се управлява ужасно трудно,та не мога да си представя как ще се справя по разбити улици или пресичайки булеварди.

# 93
  • Мнения: 1 910
Какво ти разделяне...то в последно време взе да му харесва.  Grinning
Ако на година го бях гледала, ехеее да сме я изхвърлили...тогава беше модерно колелото на три колела. Но сега голяма радост - возене, бутане...

До като му е кеф ще си го возим...

# 94
  • София
  • Мнения: 39 761
С Дияна използвах количка до 2г и нещо. Записах я на ясла на 2,8г. Прибирам я и тя като каже "гуш"... мечтаех си за количката Simple Smile

# 95
  • Мнения: 8 769
Дъщеря ми проходи рано-на около 9м и половина. Беше зима и количка почти не ползвах. Напролет вече нямахме нужда от нея-тя тичаше и не желаеше да се вози в количка. Имахме колело-триколка.
Синът ми беше малко по-мързелив, та го созех до около 2г и половина.

Общи условия

Активация на акаунт