до колко студено може да излизаме на разxодка?

  • 3 606
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 185
Съвета на педи беше да не са минусови Т, да няма силен вятър и мъгла! То и на мен не ми се излиза при тези условия!

# 61
  • Мнения: 5 183
Аз не извеждах само при силен вятър, мъгла и дъжд.

И аз така

# 62
  • Мнения: 3 092
Нищо различно от това , което са казали преди мен - избягвам мъглата , дъжда и силния вятър.

# 63
  • Мнения: 1 427
Нищо различно от това , което са казали преди мен - избягвам мъглата , дъжда и силния вятър.
Във Варна почти цяла зима е така Sad
Това колко градуса е термометъра,не е показателно.Аз на -15 съм излизала по тениска,ама в планината- тихо,слънчево,сух сняг и изобщо не се усеща температурата.Ама тука край морето като задухат сибирските ветрове, и с този влажен въздух под +5'С и вече е стууууд,а ако вали и дъжд изобщо не е за излизане. Naughty

# 64
  • Мнения: 1 091
без значение от температурата, ако няма мъгла или силен вятър сме на вън  Sunglasses
Peace

# 65
  • Sf
  • Мнения: 978
Докато на теб ти е приятно. Той вероятно е доста по- защитен и по- добре облечен от теб.

Това е най-точният отговор. Всичко си е до нагласата на майката, на децата нищо няма да им стане и при -15, стига да са адекватно облечени.

Ние излизаме по всяко време. Ако дъждът не е силен, и дъждобран не слагам - те почти не пропускат въздух, малка е ползата от такава разходка.

# 66
  • София
  • Мнения: 7 056
Ако няма вятър или мъгла, съм извеждала синът си  като бебе и на -10 градуса, добре завит в количката за 15-20 минути.

# 67
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Студът няма такова отношение за мен, по-скоро мъглата и вятърът биха ме спрели.

# 68
  • Мнения: 80
при дъжд,мъгла и силен вятър не излизаме Peace

# 69
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 494
Моята дъщеря през първата година от живота си беше навън минимум по 4 часа, дори при -15 градуса, добре завите и в количката. Не боледува нито веднъж, бузите и бяха винаги червени и се радваше на чудесен апетит. Grinning

# 70
  • София
  • Мнения: 932

Миналата година я извеждах всеки ден независимо от температурата,да чукна на дърво нито веднъж не ми се е разболявала.

И ние сме така, миналата година само в силен дъжд и мъгла не излизахме иначе не пропуснах ден, въпреки че имаше много студени дни и досега до тази есен, на годинка и два месеца се разболя за първи път, но мина за 2-3 дена, без усложнения слава богу и не студа беше виновен  Peace

# 71
  • Мнения: 2 312
След 10м сме излизали весеки ден -вземах кухня и нямаше при кого да я оставя.
Излизали сме и при много лошо време-дъждобрани,одеала ,шалове ,шапки ....и така..
Не се е разболявала.

# 72
  • Мнения: 1 187
Под нулата не извежах,освен ако не е супер тихо навън/без вятър/,в мъгла и в силен вятър също.
И аз така, нулата ми беше границата.

# 73
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз не извеждам при дъждовно и мъгливо време и при температури под  -5С.  Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 8 933
Не се влияя само от температурата, има значение и дали е слънчево, дали духа, дали вали. Общо взето ако не вали и не духа бръснещ вятър сме навън. На моите деца все им е топло. А тези, които си седят вкъщи при минусови температури-ако се задържи цял месец така температурата, няма ли да откачите вкъщи?

Общи условия

Активация на акаунт