Чиста Молитва

  • 11 256
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 187
. Важното е преди това да не си влизала в черква.
Това не го знаех. Аз влязох една седмица преди това, за да си запиша деня и часа (при нас предварително всичко се уточнява). Но има логика - преди това сме "мръсни"

# 31
# 32
  • София
  • Мнения: 7 054
Заведох малкият точно на 40-ят ден, беше някаква кошмарна виелица, но бях твърдо решена.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Аз съм чувала,4е трябва точно на 40-тия ден да се направи чистата молитва,но ние отидохме на 41-вия ден.Няма нищо лошо,да се направи и по-късно.

# 34
  • Мнения: 4 434
Ние не сме ходили,но съм чувала че няма проблем ако закъснеете

# 35
  • Мнения: 1 512
При мене 40 ден се падаше през седмицата и затова отидохме в неделя ( за да може и свекито и таткото да са с нас). Няма нищо лошо в това да се направи и по-късно.

# 36
  • София
  • Мнения: 112
При мене 40 ден се падаше през седмицата и затова отидохме в неделя ( за да може и свекито и таткото да са с нас). Няма нищо лошо в това да се направи и по-късно.

И аз така направих, като преди това се обадих в църквата и питах попа дали е фатално ако не е точно на40-тия ден - каза, че не е, но не трябва е да преди него.

# 37
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не. Няма никакъв проблем по-късно. По-рано не може. Peace

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 129
Ходих точно на 40-я ден да ми прочетат чистата молитва и "представя" бебчо пред Бог.

# 39
  • Мнения: 2 479
Ходихме точно на 40-тия ден.

# 40
  • Мнения: 4 753
Не съм ходила - не смятам, че аз или бебето сме "мръсни", за да ни се чете "чиста" молитва, от когото и да било...

# 41
  • Мнения: 30
Заведох бебчо точно на 40 ден.В църквата ми казаха,че трябвало точно на тоя ден,а не след него.Четоха ми "чиста"молитва.След като свърши с молитвата попа взе бебчо и с него обиколи църквата,като почна да го нарича за здраве.

# 42
  • Мнения: 2 521
Не съм ходила,но на кръщенката никой не попита за това,и не са ме спирали да вляза в църквата Naughty

# 43
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И двата пъти ходихме на 39 ден, просто така се падна.
Предполагам няколко дни след това също не е проблем.

# 44
  • Мнения: 259
не сме правили "чиста молитва" и на кръщенето никой не ме е питал или спирал.

Общи условия

Активация на акаунт