Наистина ли сте толкова заети или се правите на такива?

  • 3 372
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 212
Сели, в Красива мама има тема "Покажете си придобвките", жалко е, че си татко и не можеш да вземеш участие Sad.

Иначе по въпроса - понякога съм заета, понякога не, според зависи.
Не е хубаво обаче, когато те питат пред шефа какво правиш, да казваш нищо Wink

# 61
  • Мнения: 4 300
Оф, какво се драчите за глупости. Естетсвено, че затрупването с работа е субективно понятие- всеки организира ежедневието си различно, това,което аз ще свърша за 6 часа, друг може да свърши за два, да не говорим че различните хора по различен начин понасят напрежението и се справят с живота.
И Марадона, сигурна съм, че и ти като мен познаваш хора, които до обед спят, след това обядват, правят сещаш се какво с чужда мацка и накрая за нула време добавят толкова стойност, колкото сума ти пчелички не могат в жалките си работни дни от 9 до 5.

# 62
  • Мнения: 936
Толкова съм заета, да. Ставам в 6.30, водя голямото дете на училище в 7.30. После завеждам себе си на работа, до 14 ч. най-късно. После съм заета с моето прибиране вкъщи, пиене на кафе и ровене в нета. Следобед се заемам с прибиране на малко дете от ясла и на голямо - от училище. Следва разходка, игра, вечеря, домашни, сън.Периодично съм заета и с висене с приятелки по кафета, или обикаляне по магазини.
Както се вижда, нямам грам свободно време.

# 63
  • Мнения: 2 013
Точно тази година - никой. Просто едното е вече ученик , а другото е твърде малко.

Жена ти кърми ли? А в кърмаческия пише ли?

# 64
  • Мнения: 843
    Да, средностатестически съм.
     Работя + малко дете.
     Започва весело съм 6. 30  ,  когото  подхване от нас.  към 7  Мъжът ми е направил кафето  и съм комуникативна.,  т.е  включвам се.
      Гоним се из къщи: "Този панталон, :   Не!!! Искам оранжевияяяя!
    диалог :
     - Ела да ти обуя панталона. / кротко/
    - Не иикам./ Още няма С в говора детето/
    -  Хайде, че ще има пляс /  ллеко кресчендо/  Виж колко е хубав - оранжев?
    - / нестройно пеене / оланжево неебето, оланжеви киталииии. / омеквам, въх, че помни/
     -Или те оставяме да си играеш тук на топло?
     -  Неее,  искам синия.
   - Какво синия?
     -  Уф,  пантаон бееее  / ти се чувстваш като идиот/панталон е думата.
     - Да  синия...   Трябва да го изгладим сега./ Припряно се глади панталон, измъкнат от нейде си./  
     -   Татееееейййй/  Кански вик, Пробиващ 600 сантиметрова основа на къща като Канго/при опита да нахлузя идеално огладените сини дънки/
      - А?!  / объркан и нежелаещ да го въввличаме  в женски битки/
       - Не икам тоз  пантаон.  Искам олажавия.  Дето мама то даде.  ОООлажево небетоооо
       Аз  изревавам наум.  Тук следва многоточие,  но присъствието на щерката в Градина  е доказателство , че сме се справили . Tired
....... още около 10-15 минути   търпение ,педагогика, мантри,  кандърми / по нашему/
         И После  отивам на работа.  / също мога да го разкажа...цветно/8,30
      край на част Първа.
        Ако ви е интересно, следва част 2-ра.


# 65
  • Мнения: 2 032
Не бе, аз се правя.
Ето, днес станах по тъмно, оправих децата, на работа ме чакаха поредните credit events и хора пред припадък, не можах да обядвам даже, вечерта тичах на френски, след това приготвях поредната "задача" от училището на по-голямото ми дете, а сега докато пиша- чувам блъскане с чук, защото създателят на материални блага се опитва да изтръгне единия радиатор в трапезарията, значи скоро и с наводнение ще трябва да се справя.
Не, не съм заета.

# 66
  • Мнения: 2 070
Да кажем, че не съм. Днес успях да се изпишкам веднъж, утре дано мога да вляза да се изкъпя на спокойствие. Много добре симулирам заетост по 24 часа... Двете деца залепени за мен ми помагат в мисията.

# 67
  • Мнения: 1 813
Не съм.
Ходя единствено на лекции.
Не работя.
Не искам да работя.
Не съм омъжена.
Не искам и да съм скоро.
Нямам деца.
Не искам и да имам скоро.

Затова и съм свободна да правя каквото пожелая през деня и на никого не се правя на заета. Аз съм безделник и ми харесва.

# 68
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
По-скоро не... Щом мога толкова дълго да кибича тук... Виж, когато започна да влизам само по веднъж на ден за десетина минутки... Тогава вече определено и с чисто сърце мога да кажа, че СЪМ наистина заета...

Даже понякога се чудя на майки с деца, връстници на моето, какво по дяволите го правят това време, та едно здрасти нямат време да ми кажат мама му стара!

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 3 034
МарСел, спри да чупиш токчетата на потребителките и се кротни в ареала, където имаш фенове, инак ще те заточа в Майки (бъдещи и настоящи) и вариантите са два:
1. Виртуалните ти кокали ще белеят в теми с едноседмична актуалност.
2. Името ти ще се спряга предимно във Форумски липси с минимален шанс да станеш "форумна  легенда".
Е, ... имаш вариант да пускаш и анонимки, но пък рождения ми ден мина.
Заключвам това!

Общи условия

Активация на акаунт