Мами от Банкя :)

  • 14 706
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 376
Мони, гледам в деветия сте вече мила! Честито!   bouquet Стискаме палци с Точица! Имаш ли вече план къде и как ще раждаш?

Лиде, това ми хрумна:
Детенцето от БАНКЯ  самичко в парка ходи и чака мама със  съфорумките да се уговори
Мами от БАНКЯ в двора под бор и ела отглеждат своите деца
В БАНКЯ ще тичат малки крачета по жълти павета
Мама от БАНКЯ на Ипона ходи, социален живот да води

# 241
  • София
  • Мнения: 1 185
Britt, чудесно, сега остава всеки да си каже мнението, кое заглавие му харесва най-много, ако не ти ще решиш! Hug  На мен най-много ми хареса това: "В БАНКЯ ще тичат малки крачета по жълти павета"

Утре ще пием кафе в Банкя с Мони 77, ако има други желаещи към 12:30 ще сме в парка, ще се завъртим 10-тина минути и отиваме на кафе! Party


Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 16:42 от lidia dimitrova

# 242
  • Мнения: 2 376
Ако не се успим, ще дойдем и ние.
При банята ли ще се въртите ?

И на мен това заглавие ми харесва най-много  Hug

# 243
  • София
  • Мнения: 6 185
Ние още сме болнички и затова няма да се виждаме  Sad

Като оздравеят, слагам точка на детските заведения. Неам нерви за 1 седмица ходене на детска, две седмици да лекувам 2 болни деца.

Та тогава ще ви търся, да се забавляваме заедно.

# 244
  • Мнения: 363
идваме с мойта маймуна! то не че с нея човек може да иде някъде, ама...

МИА, аз И по тази причина не съм фенка на детските заведения и затова смятам да е при майка ми. никой не може да ме убеди, че се хранят пълноценно там, че се полагат необходимите грижи. моите уважения, разбира се, към тези институции, но 2 лелки и 2 госпожи някакси ми се струва, че не са в състояние да обгрижат 20 деца. ако детето ми е по-свито, трябва ли заради това да бъде тормозено от другите? трябва ли да се травмира там поради една или друга причина?

# 245
  • Мнения: 2 376
А гледахте ли вчера в новините за децките пюренца от месо ?  #Crazy Сега къде ще търся пилета расли при естествени условия  newsm12 ?

# 246
  • София
  • Мнения: 1 185
Добро утро!


Britt, не съм гледала, ама сега го прочетх в сайта ма БТВ. Какво да ти кажа, има си резона, но ми се струва, че когато не можеш да осигуриш домашно месо е по-добре да не се кахъриш и да го мислиш, защото ще гръмнеш!

 
261uu newsm44 newsm44 newsm44 Лелеееееееееее като малко дете съм, откакто прочетох, че ще се видим само си гледам часовника!!!   newsm44 newsm44 newsm44  261uu

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 10:57 от lidia dimitrova

# 247
  • Мнения: 363
 hahaha hahaha hahaha нетърпеливата лили


да ви кажа, има много добра козметичка тука
аз съм много доволна. работи бързо /интима е готов за 3 минути/, почти не боли и не взима много

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 11:08 от софи1914

# 248
  • Мнения: 290
Здравейте,аз гласувам за жълтите павета!
Аз няма да мога да дойда защото си чакам пералнята да пристигне а и ми се обадиха,че колата ми е готова и трябва да ходим да си я взимаме,та много съжалявам,че пак няма да успея да дойда на срещата.
На болничките бързо оздравяване!
Приятен ден на Всички!

# 249
  • Мнения: 363
МНОГО СЪМ ДОВОЛНА ОТ СРЕЩАТА!
А С МАРТИ СЕ РАЗБРАХМЕ ПАК ДА ДОЙДЕ

 
newsm47  newsm47  newsm47

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 16:18 от софи1914

# 250
  • Мнения: 2 376
И аз се радвам, че най-накрая се запознахме  Hug

# 251
  • София
  • Мнения: 1 185
Срещата беше чудна!!!

Софи, Марти от майка си ли крие вече, а? И с мацки се уговаря!  Joy

# 252
  • Мнения: 363
 Joy Joy Joy
ше те вземем и теб

# 253
  • Мнения: 363
добро утро
мойта маймуна тъкмо си мислех, че вече няма нощем да се буди и айде пак в 3ч писна, че е гладна rotfImao

как се справяте, ми кажете, с проблема с отоплението и изсушаването на въздуха?!?
досега все без парно е спала, включвам го само като ще я къпя или както е сега голо дупе,
ама вече посред нощите си е доста бахър. като се събуди сутринта у 3ч, беше с ледени ръце

# 254
  • София
  • Мнения: 1 185
Добро утро!



Софи, продават овлажнители за въздух, има ги в големите бебешки магазини!
http://family-bg.com/catX_52_229.htm

Общи условия

Активация на акаунт