Използвате ли ежедневни превръзки?

  • 15 872
  • 106
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 188
Използвам постоянно. Simple Smile

# 91
  • Мнения: 2 182
Slav4e_Av4e, palavata monahinq тук заподозирам стари дружки  Thinking   Съжалявам за spam2 , ама не се стърпях...

# 92
  • Мнения: 4 435
Slav4e_Av4e, palavata monahinq тук заподозирам стари дружки  Thinking   Съжалявам за spam2 , ама не се стърпях...

Стари твои дружки ли? Grinning

# 93
  • Мнения: 1 599
Да ползвам непрекъснато

# 94
  • Мнения: 637
Не ! Аз едва дочаквам да ми свърши цикълът. Никакви превръзки не са ми удобни Laughing

# 95
Използвам почти постоянно.Така се чувствам много по-комфортно.Тези, които имат проблеми с разни течения ще ме разберат Simple SmileА защо наистина лекарите не ги препоръчват? newsm78

# 96
  • Мнения: 184
Ползвам често, не мислех че може да вредят по някакъв начин, но ето някой пусна мухата че не се препоръчват от лекарите и аз вече се замислям дали да продължавам.

# 97
  • Мнения: 2 013
Вярно е че лекарите са против тях.Запарявали и водели до гъбички,създавали благоприятна среда за развитието им  Peace
Но аз лично не си представям спирането им!
Не мога без.  Naughty

# 98
  • Мнения: 1 187
Понякога, не постоянно.

# 99
  • Мнения: 1 059
Преди да родя работех в заведение на 14-часови смени-тогава бях най-голямата консуматорка на ежедневни превръзки(едни мънички на Паломита) и разни интимни мокри кърпички.Знаех че е вредно,но това беше единственият начин тогава да издържа дългите смени без възможност за друг вид хигиена (не се смейте,беше кошмарно).За щастие като забременях една гинеколожка реши проблемите ми с б.течние и сега не мога да си представя как съм ги носила постоянно.

# 100
  • Мнения: 76
Аз ползвам, а и гледах, че някой беше написал, че не носи, защото ползва бодито с гащи...
Че то не е ли прекалено нехигиенично и неудобно без бельо отдолу ? Shocked Shocked

# 101
Ползвам само през последните два дена от цикъла ми.През останалото време рядко,защото много ме спарват Embarassed

# 102
  • Мнения: 411
Позлвам почти постоянно.
Все ме е страх,че от канализацията ще се пусне някой неочакван теч,
инак става кофти...бъъъъррррр  Stop

# 103
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Не съм използвала ежедневни превръзки. Защо да ги използвам всеки ден  newsm78 освен ако нямам бяло течение  newsm78....не виждам причина... Thinking

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз от години ползвам постоянно-така се чувствам по-комфортно!

Общи условия

Активация на акаунт