Използвате ли ежедневни превръзки?

  • 15 859
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 435
Гледам,че от снощи се вихрят теми за бельото, което носим, днеска пък как си носим бодитата, та ми дойде музата да попитам- използвате ли ежедневни превръзки?И какви са причините ви да го правите или да не го правите?

# 1
  • Мнения: 2 388
Нося, разбира се. Причината е, да не ми ръждясват закопчалките на бодито.

# 2
  • Мнения: 2 374
Нося, разбира се. Причината е, да не ми ръждясват закопчалките на бодито.
Joy Joy JoyТвой вече са ръждясали виждала съм ги не се оправдавай ся. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз нося да за да не хващам бактерий и зарази от прашките. Joy

# 3
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Такаа да се изкажа и аз- ми аз не нося щот може да ми се закачи на ципа на костюма на жена-котка  Mr. Green

# 4
# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Ползвам ароматизирани Дискрийт.

# 6
  • Мнения: 1 672
да използвам

# 7
  • Мнения: 4 434
Като бях бременна използвах Дискрийт
Сега не Peace

# 8
  • Мнения: 1 312
Да използвам

# 9
  • Мнения: X
Не използвам, нося си бодито с гащи Hug Те обират влагата.


П.П. Използвам разбирасе, когато се налага.

# 10
# 11
  • Мнения: 2 388

Да ти пратя едни в колетче? Не искам такава тъжна физиономия, заради едни превръзки. Confused

# 12
  • Мнения: 3 830
Нося само през последния ден от цикъл си.  Peace

# 13
  • Мнения: 1 282
Не, не използвам.

# 14
  • Мнения: 1 629
аз нося когато ми наближи, сега примерно закъснява ссс 20 дена  newsm78 и като  незнам къде ще ме изненада Sunglasses

# 15
  • Мнения: 3 414
Ами зависи,по принцип преди да ми дойде,за да не подрани и да оклепам нещата  hahaha  Joy  и при овулация си слагам,когато секретите са по-воднисти.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз не ползвам.

# 17
  • Мнения: 4 435
аз нося когато ми наближи, сега примерно закъснява ссс 20 дена  newsm78 и като  незнам къде ще ме изненада Sunglasses
Shocked
Да не те изненада с две черти? Направи си тест,недей го чака. Mr. Green

Лавче каква е тая физиономия? Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 629
Въй недей.... още от раждането не ми се е регулирал явно... дано дойде де, чее още еднооо незнам как ще оживея Confused

# 19
  • Мнения: 498
Да,използвам,когато се налага

# 20
  • Мнения: 31
Ами зависи,по принцип преди да ми дойде,за да не подрани и да оклепам нещата  hahaha  Joy  и при овулация си слагам,когато секретите са по-воднисти.
При мен положението е същото, а също и последния ден от цикъла  Peace

# 21
  • Мнения: 743
От както станах на 18 използвам ежедневни превръзки. Без тях не мога. Чуствам се по-комфортно. И нямам изненади. От 2 години използвам Дискрийт Део.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 508
Не,винаги съм се чудила за каква цел се използват.

# 23
  • Мнения: 2 374
Не,винаги съм се чудила за каква цел се използват.

Е как за каква?Ако имаш течение извън цикъла.

# 24
  • Мнения: 4 784
Не! Веднъж пробвах в края на цикъла, но се ужасих от усещането.

# 25
  • Мнения: 2 388
Не,винаги съм се чудила за каква цел се използват.

Против ръжда. Peace

# 26
  • Мнения: 2 374
Не,винаги съм се чудила за каква цел се използват.

Против ръжда. Peace
.......и секрети. Mr. Green Joy

# 27
  • Мнения: 2 388
Не,винаги съм се чудила за каква цел се използват.

Против ръжда. Peace
.......и секрети. Mr. Green Joy

Нещата са взаимосвързани. Peace Включително със съседните няколко теми. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 435
Не,винаги съм се чудила за каква цел се използват.

Е как за каква?Ако имаш течение извън цикъла.

Аааааа,нимой тЪка. Mr. Green  Има много хора дето ги слагат,защото се чустват по-чисти с тях,като се сменят няколко пъти на ден.А и примерно на път са много удобно нещо.

# 29
  • Мнения: 2 374
Не,винаги съм се чудила за каква цел се използват.

Е как за каква?Ако имаш течение извън цикъла.

Аааааа,нимой тЪка. Mr. Green  Има много хора дето ги слагат,защото се чустват по-чисти с тях,като се сменят няколко пъти на ден.А и примерно на път са много удобно нещо.

Простете моето невежество в такъв скучай.Темата ви набра сила,пожъна успех. Mr. Green Hug

# 30
  • Мнения: 4 435
Не,винаги съм се чудила за каква цел се използват.

Е как за каква?Ако имаш течение извън цикъла.

Аааааа,нимой тЪка. Mr. Green  Има много хора дето ги слагат,защото се чустват по-чисти с тях,като се сменят няколко пъти на ден.А и примерно на път са много удобно нещо.

Простете моето невежество в такъв скучай.Темата ви набра сила,пожъна успех. Mr. Green Hug

Туй е целта.Чакам ощИ. Mr. Green Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 2 229
Понякога нося, когато съм с прашки. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 803
Не,винаги съм се чудила за каква цел се използват.

Е как за каква?Ако имаш течение извън цикъла.

Аааааа,нимой тЪка. Mr. Green  Има много хора дето ги слагат,защото се чустват по-чисти с тях,като се сменят няколко пъти на ден.А и примерно на път са много удобно нещо.

Простете моето невежество в такъв скучай.Темата ви набра сила,пожъна успех. Mr. Green Hug
rotfImbo

# 33
  • Мнения: 4 292
Много рядко.

# 34
  • Мнения: 707
Да, ползвам, макар че не се препоръчват от гинеколозите.

# 35
# 36
  • Мнения: 928
Използвам,смятам че е по-хигиенично и удобно.

# 37
за съжаление се налага да нося.. заради всякакви там течения  ooooh! много е противно

# 38
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Не, не ми се налага!

# 39
  • Мнения: 2 587
Понякога,когато се налага.

# 40
  • София
  • Мнения: 140
Ползвам ежедневни превръзки-ежедневно поне от 10 г.Чувствам се комфортно и удобно с тях, нямам никакви притеснения, че може "нещо" да ме изненада, много по-хигиенично е/това е мое виждане и не искам да засегна никой/.

# 41
  • Мнения: 2 110
Аз ги ползвам за първите или последните дни от менструацията си ! Правило ми е впечатление ,че има марки ,който не са добри и "задушават", трябва да се ползват качествени !

# 42
  • Мнения: 2 786
Да, ползвам, макар че не се препоръчват от гинеколозите.

Може ли малко повече подробности по темата защо не се препоръчват от гинеколозите?
Иначе смятам, че са хигиенични и спестяват доста изненади при наближаване на цикъла например  Laughing

# 43
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Иначе смятам, че са хигиенични и спестяват доста изненади при наближаване на цикъла например  Laughing

Аз "изненади" с цикъла нямам  Laughing

# 44
  • Мнения: 592
Ползвам ароматизирани Дискрийт.
и аз, много свежо усещане Peace

# 45
  • София
  • Мнения: 7 097
Не. По две причини - не ми се налага и не търпя.

# 46
  • Мнения: X
Използвам само в определени дни от месеца като гледам да са памучни.

# 47
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не, не използвам, не ми се налага.

# 48
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Да, ползвам, макар че не се препоръчват от гинеколозите.

А това защо?

# 49
  • Мнения: 2 786

Иначе смятам, че са хигиенични и спестяват доста изненади при наближаване на цикъла например  Laughing

Аз "изненади" с цикъла нямам  Laughing

Е, голяма си късметлийка, ако никога не ти идва, когато спиш, когато си навън или когато пътуваш.
Благородно ти завиждам  Wink

# 50
  • Мнения: 2 673
Слагам ароматни "Дискрийт", за да ми ароматизират дискретно пеперудата.. Flutter

# 51
  • Мнения: 329
Аз ползвам и се чувствам много добре.

# 52
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Е, голяма си късметлийка, ако никога не ти идва, когато спиш, когато си навън или когато пътуваш.
Благородно ти завиждам  Wink

То не е до късмет, а до правилните противозачатъчни  Mr. Green
Регулират не само до ден, ами при мен почти и до час  Whistling

# 53
  • Мнения: 2 388
То не е до късмет, а до правилните противозачатъчни  Mr. Green
Регулират не само до ден, ами при мен почти и до час  Whistling

При мен също, докато ги пиех.
Събота в 9 сутринта +/- половин час отклонение  Whistling

# 54
  • Мнения: 2 786
Разбирам, Лу.
Аз съм от тези, които избягват лекарства освен в животозастрашаващи ситуации  Wink
Важното е да не цапаме бельото  Wink

# 55
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
То не е до късмет, а до правилните противозачатъчни  Mr. Green
Регулират не само до ден, ами при мен почти и до час  Whistling

При мен също, докато ги пиех.
Събота в 9 сутринта +/- половин час отклонение  Whistling

Верно ли?  Shocked При мене е също събота но 10.00-11.00 сутринта  Joy

щастлива всеки решава за себе си  Peace

# 56
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Аз също използвам.Не разбрах защо гинеколозите не ги препоръчват. newsm78

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ползвам преди и малко след цикъл. Peace

# 58
  • Мнения: 1 813
Не използвам.
Ако се стигне да ми се налага - ходя на гинеколог,а не си "маскирам" проблема и да лъжа себе си с измислена свежест.


P.s. Естествено,че нося бодито с друго бельо под него.

# 59
  • У дома !
  • Мнения: 700
Ползвам ежедневни превръзки-ежедневно поне от 10 г.Чувствам се комфортно и удобно с тях, нямам никакви притеснения, че може "нещо" да ме изненада, много по-хигиенично е/това е мое виждане и не искам да засегна никой/.
Аз съм като теб Simple Smile

# 60
  • Мнения: 1 303
Не използвам.
Ако се стигне да ми се налага - ходя на гинеколог,а не си "маскирам" проблема и да лъжа себе си с измислена свежест.


P.s. Естествено,че нося бодито с друго бельо под него.

Едва ли някой си слага ежеднвни превръзки за да си "маскира"примерно трихомоназната инфекция Grinning Или поне да разчита само на това.Не е необходимо да имаш проблем за да ги носиш и да се "освежаваш".Аз лично нося,нямам никакви инфекции,но чат пат си имам течение,което ме дразни и не държа да го усещам по бельото Peace

# 61
  • Мнения: 66

Едва ли някой си слага ежеднвни превръзки за да си "маскира"примерно трихомоназната инфекция Grinning Или поне да разчита само на това.Не е необходимо да имаш проблем за да ги носиш и да се "освежаваш".Аз лично нося,нямам никакви инфекции,но чат пат си имам течение,което ме дразни и не държа да го усещам по бельото Peace

Аз съм на същото мнение. Ползвам ежедневни превръзки , нали затова са ежедневни, за да се чувстваме свежи и чисти през целия ден  Peace
Иначе моята гинеколожка не е на същото мнение и ми казва , че не трябва да ги  ползвам постоянно. newsm78

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не ползвам Peace

# 63
  • Мнения: 35 968
според зависи, но по-скоро не

# 64
# 65
  • Мнения: 1 447
Ползвам да и се чувствам доста комфортно.

# 66
  • Мнения: 1 224

Да ти пратя едни в колетче? Не искам такава тъжна физиономия, заради едни превръзки. Confused
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

За да не е спам - не .

# 67
  • Мнения: 1 081
И аз не  Peace

# 68
  • Мнения: 922
Ползвам когато се налага  Peace

# 69
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
Слагам ароматни "Дискрийт", за да ми ароматизират дискретно пеперудата.. Flutter


 Grinning Grinning Hug

# 70
  • Мнения: 425
Не използвам. Peace

# 71
  • Мнения: 15
и аз ползвам - като чакам да ми дойде и като ми свършва Simple Smile

# 72
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ползвам ДА, ароматизирани...много комфортно се чувствам...за протокола: Нямам здравословни проблеми  Naughty

# 73
  • Мнения: 728
Ползвам ДА, ароматизирани...много комфортно се чувствам...за протокола: Нямам здравословни проблеми  Naughty
Peace

# 74
  • Мнения: 225
 абе за каква свежест и ароматизиране ми говорите с тая "хартия" на дупето  Joy
 свежестта и аромата- сутрин и вечер след баня
 ее...си тъпата тема,  пия алкохол по празници ама сега ми идва да си сипя едно нищо че е 3 следобед  Joy

# 75
  • Варна
  • Мнения: 3 415
абе за каква свежест и ароматизиране ми говорите с тая "хартия" на дупето  Joy
 свежестта и аромата- сутрин и вечер след баня
 ее...си тъпата тема,  пия алкохол по празници ама сега ми идва да си сипя едно нищо че е 3 следобед  Joy

Каквато и хигиена да имаш...едно е да ти мирише "пеперудката" естествено ...друго е да ти мирише на цветя примерно  Mr. Green Crazy Laughing ... и се въздържай от категоризации на хора и теми...принципно  Peace

# 76
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ползвам, щот кат кихна и се напикавам. Laughing

А сега сериозно- ползвам рядко, когато се налага.

# 77
  • Мнения: 225
абе за каква свежест и ароматизиране ми говорите с тая "хартия" на дупето  Joy
 свежестта и аромата- сутрин и вечер след баня
 ее...си тъпата тема,  пия алкохол по празници ама сега ми идва да си сипя едно нищо че е 3 следобед  Joy

Каквато и хигиена да имаш...едно е да ти мирише "пеперудката" естествено ...друго е да ти мирише на цветя примерно  Mr. Green Crazy Laughing ... и се въздържай от категоризации на хора и теми...принципно  Peace

Good luck!  Grinning

# 78
  • Варна
  • Мнения: 3 415

Излишно е в случая, но благодаря все пак  Crazy

# 79
  • Мнения: 4 435
antoanetastat айде по-кротко става ли?Много обичам някой като категоризира темата и съответно автора.Като ти е тъпа недей да четеш,и си решаваш проблема. Tired.


jorjeta кои ароматизирани използваш?Кеърфри,Либрес или други?

# 80
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Slav4e_Av4e, Molped ползвам от много време...и други съм пробвала, но от тези съм най-доволна... Crazy

# 81
  • Мнения: 4 435
Slav4e_Av4e, Molped ползвам от много време...и други съм пробвала, но от тези съм най-доволна... Crazy

Даже не ги знам. Blush Ще ги потърся да ги видя.  bouquet

# 82
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 Slav4e_Av4e, не си им обръщала внимание  Crazy ... ти какви ползваш   bouquet

# 83
  • Мнения: 4 435
Ами аз не ползвам особено често,най-вече като пътувам,или дълги часове ще съм навън,някак си се чуствам по-комфортно.Не мога да повярвам как хората не са запознати и си мислят че такова нещо се използва едва ли не само при течения и тем подобни глупости. ooooh!
Та общо взето всеки път различни,затова те попитах, за да пробвам,от дискрийт не бях доволна изобщо  Sick, Кеърфри и Либрес стават,ползвала съм и дори едни обикновеннички Карина или Корина,олилави,пак ароматизирани,не бяха зле.Ще погледна за тези които ти ползваш.  bouquet

# 84
  • Мнения: 304
не ползвам Thinking

# 85
  • Мнения: 131
Преди 2 години в просължение на 1 година ги използвах без да спра, но ми втръснаха и ги спрях и сега ги използвам само в последните 2-3 дена от цикъла.

# 86
  • Мнения: 0
Ползвам Дискрийт air ,не обичам ароматизирани,дразнят  ми някак си...Дискрийт са най-тънки и леки,в сравнение с едни кеърфри ,които са по-плътни и по-висока цена даже....

# 87
  • София
  • Мнения: 112
Ползвам от отдавна, предимно Дискрийт и Кеърфри.

# 88
  • Мнения: 131
Аз използвам, но само когато цикъла ми е слаб и е на свършване-то точава няма смисъл да използвам голяма превръзка и да я хабя заради една капчица  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 48
Да ползвам ,на Паломита ,доволна съм.

# 90
  • Мнения: 188
Използвам постоянно. Simple Smile

# 91
  • Мнения: 2 169
Slav4e_Av4e, palavata monahinq тук заподозирам стари дружки  Thinking   Съжалявам за spam2 , ама не се стърпях...

# 92
  • Мнения: 4 435
Slav4e_Av4e, palavata monahinq тук заподозирам стари дружки  Thinking   Съжалявам за spam2 , ама не се стърпях...

Стари твои дружки ли? Grinning

# 93
  • Мнения: 1 599
Да ползвам непрекъснато

# 94
  • Мнения: 637
Не ! Аз едва дочаквам да ми свърши цикълът. Никакви превръзки не са ми удобни Laughing

# 95
Използвам почти постоянно.Така се чувствам много по-комфортно.Тези, които имат проблеми с разни течения ще ме разберат Simple SmileА защо наистина лекарите не ги препоръчват? newsm78

# 96
  • Мнения: 184
Ползвам често, не мислех че може да вредят по някакъв начин, но ето някой пусна мухата че не се препоръчват от лекарите и аз вече се замислям дали да продължавам.

# 97
  • Мнения: 2 013
Вярно е че лекарите са против тях.Запарявали и водели до гъбички,създавали благоприятна среда за развитието им  Peace
Но аз лично не си представям спирането им!
Не мога без.  Naughty

# 98
  • Мнения: 1 187
Понякога, не постоянно.

# 99
  • Мнения: 1 059
Преди да родя работех в заведение на 14-часови смени-тогава бях най-голямата консуматорка на ежедневни превръзки(едни мънички на Паломита) и разни интимни мокри кърпички.Знаех че е вредно,но това беше единственият начин тогава да издържа дългите смени без възможност за друг вид хигиена (не се смейте,беше кошмарно).За щастие като забременях една гинеколожка реши проблемите ми с б.течние и сега не мога да си представя как съм ги носила постоянно.

# 100
  • Мнения: 76
Аз ползвам, а и гледах, че някой беше написал, че не носи, защото ползва бодито с гащи...
Че то не е ли прекалено нехигиенично и неудобно без бельо отдолу ? Shocked Shocked

# 101
Ползвам само през последните два дена от цикъла ми.През останалото време рядко,защото много ме спарват Embarassed

# 102
  • Мнения: 411
Позлвам почти постоянно.
Все ме е страх,че от канализацията ще се пусне някой неочакван теч,
инак става кофти...бъъъъррррр  Stop

# 103
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Не съм използвала ежедневни превръзки. Защо да ги използвам всеки ден  newsm78 освен ако нямам бяло течение  newsm78....не виждам причина... Thinking

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз от години ползвам постоянно-така се чувствам по-комфортно!

# 105
  • Мнения: 2
От както нося боксерки,вместо прашки вече не ми се налага да използвам ежедневни превръзки  Peace.Нямам нужда от тях...ако ме разбирате какво искам да кажа.

# 106
  • Мнения: 46 520
... Че то не е ли прекалено нехигиенично и неудобно без бельо отдолу ? Shocked Shocked ...

За мен бодито си е бельо, каква е разликата м/у него и бикините например newsm78 или носиш по 2 чифта бикини?

Общи условия

Активация на акаунт