Използвате ли ежедневни превръзки?

  • 15 872
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 3 415
абе за каква свежест и ароматизиране ми говорите с тая "хартия" на дупето  Joy
 свежестта и аромата- сутрин и вечер след баня
 ее...си тъпата тема,  пия алкохол по празници ама сега ми идва да си сипя едно нищо че е 3 следобед  Joy

Каквато и хигиена да имаш...едно е да ти мирише "пеперудката" естествено ...друго е да ти мирише на цветя примерно  Mr. Green Crazy Laughing ... и се въздържай от категоризации на хора и теми...принципно  Peace

# 76
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Ползвам, щот кат кихна и се напикавам. Laughing

А сега сериозно- ползвам рядко, когато се налага.

# 77
  • Мнения: 225
абе за каква свежест и ароматизиране ми говорите с тая "хартия" на дупето  Joy
 свежестта и аромата- сутрин и вечер след баня
 ее...си тъпата тема,  пия алкохол по празници ама сега ми идва да си сипя едно нищо че е 3 следобед  Joy

Каквато и хигиена да имаш...едно е да ти мирише "пеперудката" естествено ...друго е да ти мирише на цветя примерно  Mr. Green Crazy Laughing ... и се въздържай от категоризации на хора и теми...принципно  Peace

Good luck!  Grinning

# 78
  • Варна
  • Мнения: 3 415

Излишно е в случая, но благодаря все пак  Crazy

# 79
  • Мнения: 4 435
antoanetastat айде по-кротко става ли?Много обичам някой като категоризира темата и съответно автора.Като ти е тъпа недей да четеш,и си решаваш проблема. Tired.


jorjeta кои ароматизирани използваш?Кеърфри,Либрес или други?

# 80
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Slav4e_Av4e, Molped ползвам от много време...и други съм пробвала, но от тези съм най-доволна... Crazy

# 81
  • Мнения: 4 435
Slav4e_Av4e, Molped ползвам от много време...и други съм пробвала, но от тези съм най-доволна... Crazy

Даже не ги знам. Blush Ще ги потърся да ги видя.  bouquet

# 82
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 Slav4e_Av4e, не си им обръщала внимание  Crazy ... ти какви ползваш   bouquet

# 83
  • Мнения: 4 435
Ами аз не ползвам особено често,най-вече като пътувам,или дълги часове ще съм навън,някак си се чуствам по-комфортно.Не мога да повярвам как хората не са запознати и си мислят че такова нещо се използва едва ли не само при течения и тем подобни глупости. ooooh!
Та общо взето всеки път различни,затова те попитах, за да пробвам,от дискрийт не бях доволна изобщо  Sick, Кеърфри и Либрес стават,ползвала съм и дори едни обикновеннички Карина или Корина,олилави,пак ароматизирани,не бяха зле.Ще погледна за тези които ти ползваш.  bouquet

# 84
  • Мнения: 304
не ползвам Thinking

# 85
  • Мнения: 131
Преди 2 години в просължение на 1 година ги използвах без да спра, но ми втръснаха и ги спрях и сега ги използвам само в последните 2-3 дена от цикъла.

# 86
  • Мнения: 0
Ползвам Дискрийт air ,не обичам ароматизирани,дразнят  ми някак си...Дискрийт са най-тънки и леки,в сравнение с едни кеърфри ,които са по-плътни и по-висока цена даже....

# 87
  • София
  • Мнения: 112
Ползвам от отдавна, предимно Дискрийт и Кеърфри.

# 88
  • Мнения: 131
Аз използвам, но само когато цикъла ми е слаб и е на свършване-то точава няма смисъл да използвам голяма превръзка и да я хабя заради една капчица  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 48
Да ползвам ,на Паломита ,доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт