Използвате ли ежедневни превръзки?

  • 15 864
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 435
Не,винаги съм се чудила за каква цел се използват.

Е как за каква?Ако имаш течение извън цикъла.

Аааааа,нимой тЪка. Mr. Green  Има много хора дето ги слагат,защото се чустват по-чисти с тях,като се сменят няколко пъти на ден.А и примерно на път са много удобно нещо.

Простете моето невежество в такъв скучай.Темата ви набра сила,пожъна успех. Mr. Green Hug

Туй е целта.Чакам ощИ. Mr. Green Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 2 229
Понякога нося, когато съм с прашки. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 803
Не,винаги съм се чудила за каква цел се използват.

Е как за каква?Ако имаш течение извън цикъла.

Аааааа,нимой тЪка. Mr. Green  Има много хора дето ги слагат,защото се чустват по-чисти с тях,като се сменят няколко пъти на ден.А и примерно на път са много удобно нещо.

Простете моето невежество в такъв скучай.Темата ви набра сила,пожъна успех. Mr. Green Hug
rotfImbo

# 33
  • Мнения: 4 292
Много рядко.

# 34
  • Мнения: 707
Да, ползвам, макар че не се препоръчват от гинеколозите.

# 35
# 36
  • Мнения: 928
Използвам,смятам че е по-хигиенично и удобно.

# 37
за съжаление се налага да нося.. заради всякакви там течения  ooooh! много е противно

# 38
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Не, не ми се налага!

# 39
  • Мнения: 2 587
Понякога,когато се налага.

# 40
  • София
  • Мнения: 140
Ползвам ежедневни превръзки-ежедневно поне от 10 г.Чувствам се комфортно и удобно с тях, нямам никакви притеснения, че може "нещо" да ме изненада, много по-хигиенично е/това е мое виждане и не искам да засегна никой/.

# 41
  • Мнения: 2 110
Аз ги ползвам за първите или последните дни от менструацията си ! Правило ми е впечатление ,че има марки ,който не са добри и "задушават", трябва да се ползват качествени !

# 42
  • Мнения: 2 786
Да, ползвам, макар че не се препоръчват от гинеколозите.

Може ли малко повече подробности по темата защо не се препоръчват от гинеколозите?
Иначе смятам, че са хигиенични и спестяват доста изненади при наближаване на цикъла например  Laughing

# 43
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Иначе смятам, че са хигиенични и спестяват доста изненади при наближаване на цикъла например  Laughing

Аз "изненади" с цикъла нямам  Laughing

# 44
  • Мнения: 592
Ползвам ароматизирани Дискрийт.
и аз, много свежо усещане Peace

Общи условия

Активация на акаунт