Използвате ли ежедневни превръзки?

  • 15 874
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 303
Не използвам.
Ако се стигне да ми се налага - ходя на гинеколог,а не си "маскирам" проблема и да лъжа себе си с измислена свежест.


P.s. Естествено,че нося бодито с друго бельо под него.

Едва ли някой си слага ежеднвни превръзки за да си "маскира"примерно трихомоназната инфекция Grinning Или поне да разчита само на това.Не е необходимо да имаш проблем за да ги носиш и да се "освежаваш".Аз лично нося,нямам никакви инфекции,но чат пат си имам течение,което ме дразни и не държа да го усещам по бельото Peace

# 61
  • Мнения: 66

Едва ли някой си слага ежеднвни превръзки за да си "маскира"примерно трихомоназната инфекция Grinning Или поне да разчита само на това.Не е необходимо да имаш проблем за да ги носиш и да се "освежаваш".Аз лично нося,нямам никакви инфекции,но чат пат си имам течение,което ме дразни и не държа да го усещам по бельото Peace

Аз съм на същото мнение. Ползвам ежедневни превръзки , нали затова са ежедневни, за да се чувстваме свежи и чисти през целия ден  Peace
Иначе моята гинеколожка не е на същото мнение и ми казва , че не трябва да ги  ползвам постоянно. newsm78

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не ползвам Peace

# 63
  • Мнения: 36 043
според зависи, но по-скоро не

# 64
# 65
  • Мнения: 1 447
Ползвам да и се чувствам доста комфортно.

# 66
  • Мнения: 1 224

Да ти пратя едни в колетче? Не искам такава тъжна физиономия, заради едни превръзки. Confused
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

За да не е спам - не .

# 67
  • Мнения: 1 081
И аз не  Peace

# 68
  • Мнения: 922
Ползвам когато се налага  Peace

# 69
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Слагам ароматни "Дискрийт", за да ми ароматизират дискретно пеперудата.. Flutter


 Grinning Grinning Hug

# 70
  • Мнения: 425
Не използвам. Peace

# 71
  • Мнения: 15
и аз ползвам - като чакам да ми дойде и като ми свършва Simple Smile

# 72
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ползвам ДА, ароматизирани...много комфортно се чувствам...за протокола: Нямам здравословни проблеми  Naughty

# 73
  • Мнения: 728
Ползвам ДА, ароматизирани...много комфортно се чувствам...за протокола: Нямам здравословни проблеми  Naughty
Peace

# 74
  • Мнения: 225
 абе за каква свежест и ароматизиране ми говорите с тая "хартия" на дупето  Joy
 свежестта и аромата- сутрин и вечер след баня
 ее...си тъпата тема,  пия алкохол по празници ама сега ми идва да си сипя едно нищо че е 3 следобед  Joy

Общи условия

Активация на акаунт