Пораснаха МЛАДОСТките ни мъничета и много от тях са вече ученичета!

  • 22 975
  • 258
  •   1
Отговори
# 240
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Привет, не съм писала последните седмици, но ми беше някакъв ад в работата.
И ние в момента сме с хрема, кашлица, разстройство и повръщане. При последния ентеровирус, който карахме в спешното ни изписаха едни капки Био Гая. Само за един ден прием детето спря да повръща и нямаше повече разстройство. Сега пак му дадох и от вчера на обяд няма нито повръщане нито разстройство. Комбинирам го със строга диета. Само супа от морков и картоф и само солети. Даже до колкото знам е хубаво един цял ден да се направи чаена пауза за да се успокои корема. Много е важно да се приемат редовно течности. Но не в големи количества. На Пепи му давам Хидратин Алфа. На всеки 5 мин. по една спринцовка от Панадол. Направо му я впръсквам в устата. Трябва да си много упорита. Аз веднъж го изпуснах и стигнахме до болница. А ако ви се наложи хоспитализация в никакъв случай не ходете в Инфекциозна болница. Отидете в Окръжна. Там има такова спешно отделение. Условията не са цветущи, но не е както в Инфекциозната. Поне там всички са сами в стаи, изолирани и не си пренасят други инфекции.
А по повод антибиотиците и Панадола... след поредното ни боледуване, когато го съсипаха от лекарства се насочих към старите бабешки лекове и билки. Сега последните му две боледувания минават почти без лекарства.
За температурата не давам нищо ако е под 38 градуса. Вече няколко лекари ме предупреждават че организма се бори и когато при ниска температура давам Нурофен само вредя на детето.
Извинявайте че така накъсано пиша, но нямам много време.

# 241
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 354
.... Условията не са цветущи, но не е както в Инфекциозната. Поне там всички са сами в стаи, изолирани и не си пренасят други инфекции.
.....

В момента братовчедка ми с дъщеря си и мъж й лежат в Инфекциозна. И аз мислех, че е отврат, но тя каза, че е ново и ремонтирано. Условията били добри......... стига да не ти се налага да си там. Уф, много са гадни тези вируси. Отидоха заради малката, беше пред изписване, когато се тръшна майка й, а малката на ново. На края й баща й се сдоби с този вирус  ooooh!

# 242
  • Мнения: 533
Ние като бяхме с повръщане и разстрийство май помогна най-много Натриев цитрат на сироп за повръщането.
На болничките бързо оздравяване! Hug

# 243
  • Мнения: 639
Здравейте Hug Да чукна на дърво,днес малката е много добре,нито е повръщала,нито кашлица Party Вчера и направих чай от лук,ябълки и орехи,малко успях да и сложа в устата,но пак е нещо,и Вомитусхила та закрепихме положението Grinning
Много Ви благодаря на всички за съветите Hug

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 21:18 от gudza

# 244
  • Мнения: 24
Честит  рожден  ден  на  М_е_г_и,  с пожелания за здраве, щастие и любов!... от всичко по много!   bdbaloni   newsm51

Честит  рожден  ден  на Денис  на  dannyanqel!   newsm59  Да расте здраво и жизнерадостно дете! Да стане голям и силен мъж, за гордост и радост на мама и тате, на всички баби, дядовци, лели - цялата рода! Да стане Човек - достоен и честен!   smile3510  Two Hearts

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 11:01 от baby*girl

# 245
  • Мнения: 1 479
Привет и от мен waveyОт baby girl научих,че имало такава тема WinkКазвам се Даниела,родена сьм в София на 02.02.66.,живея в Младост-1 от 1972 год.Децата ми са родени в б-ца "Св.Анна".Днес батко Денис има РД Grinning.Алекс е роден на 17.07.06.Нашият педиатьр е Д-р Милчо Галев WinkЖелая приятен ден и ползотворна седмица на всички!

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 15:36 от dannyangel

# 246
  • Мнения: 3 695
Честит  рожден  ден  на  М_е_г_и и Денис на  dannyanqel !!!
Много здраве и щастие!   newsm51  smile3525  newsm51 bdbaloni 

Жаки бързо да оздравява!  Hug

# 247
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
 Hug Много благодаря за пожеланията

# 248
  • Мнения: 2 274
Честит рожден ден на Меги   bouquet! Да си жива и здрава, много обичана и обичаща и много, много щастлива   bouquet!
Честит рожден ден и на Денис   bouquet! Да е жив и здрав, да има прекрасно детство изпълнено с много смях и щуротии   bouquet!

# 249
  • Мнения: 1 479
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МЕГИ! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА! smile3525  bigdance2 newsm67

# 250
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 354
, М_Е_Г_И!

# 251
  • София
  • Мнения: 6 011
Честит рожден ден на Меги и на Денис и от нас!

# 252
  • Мнения: 161
Наздраве!, щом има рожденници...  Simple Smile

# 253
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Да са живи и здрави и много щастливи рождениците!
С една много чаровна мама се заговорих днес на спирката на 43-ти блок. Аз бях с дечко, тя - не. Някой да се разпознава?  Thinking

# 254
  • Мнения: 2 274
Боже, колко съм застреляна  ooooh!! Момичета, що никой не пита кога ще пускам нова тема! Аз изобщо не се усещам Rolling Eyes! Добре, че не са я заключили  ooooh!! Пускам нова по най-бързия начин  ooooh!!
Между другото, моят Боил от днес е ученик! Влезе в групата с усмивка, но ще видим как ще е следващите дни  Mr. Green!
А ако предложите и заглавиееееееееее......
jd , доколкото помня gudza живее в Мл1А! Тя е слабичка, с тъмна чуплива коса / ако не ме лъже паметта / и е на около 25г  Mr. Green! Може с нея да си говорила, но ако Жаки е още болна, малко се съмнявам.

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 09:38 от benighted

Общи условия

Активация на акаунт