Мами от Правец, споделете

  • 5 489
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 334
На мен ми звучи като Монтана. По броя на звездичките.
Като гледам, ще ми ставате всички съседки Sunglasses

Еовин, ти не живееш ли в София?
Иначе района Правец-Ботевград-Етрополе е страшно живописен. И близко до София.

Да супер ще е!
Бис, къде ви е вилата, че малко съм скарана с географията? Мислех, че М.....а е Манастирица...

Вилата е на 6 км от Правец посока Чекотинския манастир, само че в селото преди него.

Вие по кое време на годината сте там?


# 16
  • Мнения: 822
Правец е по-добрият избор от Ботевград.Градът е супер и много чист и всичко написано до тук е вярно.Ако ти трябво нещо Ботевград е на 10 min. с кола,макар че в Правец има всичко. Peace

# 17
  • Мнения: 6 993


Еовин, ти не живееш ли в София?
Иначе района Правец-Ботевград-Етрополе е страшно живописен. И близко до София.


В София сме, да, Бискара. Но не му се иска да напускаме България, както на мен, и най-вероятно и ние скоро ще се върнем в Етрополе. Защото не му се иска и в Пловдив да идем  Laughing Скоро-скоро...може би след 2-3-4 години, че той трябва да дръпне малко напред в работата, за да може да си позволи да работи от вкъщи и да пътува по-рядко до София.

# 18
  • Мнения: 1 334


Еовин, ти не живееш ли в София?
Иначе района Правец-Ботевград-Етрополе е страшно живописен. И близко до София.


В София сме, да, Бискара. Но не му се иска да напускаме България, както на мен, и най-вероятно и ние скоро ще се върнем в Етрополе. Защото не му се иска и в Пловдив да идем  Laughing Скоро-скоро...може би след 2-3-4 години, че той трябва да дръпне малко напред в работата, за да може да си позволи да работи от вкъщи и да пътува по-рядко до София.

На мен Етрополе много ми харесва. Също и вилната зона в посока манастира. Но все ми изглежда като град повече за прекарване на летните месеци там, защото е много студено зимата. Можете да редувате Пловдив зимата, Етрополе лятото. Ако успееш да се споразумееш с половинката.


# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вилата е на 6 км от Правец посока Чекотинския манастир, само че в селото преди него.

може ли и аз да кажа за въпросната вила   Party

Ееех, спомени, спомени  Heart Eyes Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 334
Вилата е на 6 км от Правец посока Чекотинския манастир, само че в селото преди него.

може ли и аз да кажа за въпросната вила   Party

Ееех, спомени, спомени  Heart Eyes Heart Eyes

Може, може. Hug Wink

# 21
  • Мнения: 3 323
Вие по кое време на годината сте там?

Лятото (лятната ваканция), Нова година(ученическата ваканция), през останалото време - събота и неделя (но не всяка)...

# 22
  • Мнения: 1 334
Вие по кое време на годината сте там?

Лятото (лятната ваканция), Нова година(ученическата ваканция), през останалото време - събота и неделя (но не всяка)...

Добре, ще го имам предвид. При мен все пак е малко по-сложно, но когато съм там, ще ти напиша ЛС.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Ние трябва да я постегнем нашата вила, което ще стане пролетта, защото тъкмо се нанесохме в нов апартамент и не ни е до вилата в момента... Crazy Трябва да пренаредим една част от керемидите на покрива, затова ще съм ви много благодарна, ако имате координати на местни майстори  Simple Smile
Иначе вилата ни се намира малко след детската градина, на улицата, която излиза на гробищата.

Момичета, ще се радвам да се организираме по-нататък и да си направим среща там Grinning

# 24
  • Мнения: 3 323
Нати, ние викахме майстори от Етрополе, ама после се запознахме с местния всичкомог (то се оказа че сме отрасли заедно, ама това е друга тема). За съжаление телефона му го бях записала в моя (телефон) и след една водна баня не мога да го ползвам, но  момчето живее точно срещу Спортната зала на малкото завойче зад ппаметника, от другата страна са магазинчета за дрехи и ХС... Дано се сещаш - Казва се Николай ( по прякор Колибара). Ако питаш ще ти посочат веднага къщата. До сега всичко друго ни е правил ( без покрива) обясних защо, но съм сигурна че ако не помогне, поне ще ви насочи към правилния човек...

# 25
  • Мнения: 6 993
Момичета, ще се радвам да се организираме по-нататък и да си направим среща там Grinning
Даже и аз ще взема да ви кацна, нищо, че не сме баш в Правец.  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, ние викахме майстори от Етрополе, ама после се запознахме с местния всичкомог (то се оказа че сме отрасли заедно, ама това е друга тема). За съжаление телефона му го бях записала в моя (телефон) и след една водна баня не мога да го ползвам, но  момчето живее точно срещу Спортната зала на малкото завойче зад ппаметника, от другата страна са магазинчета за дрехи и ХС... Дано се сещаш - Казва се Николай ( по прякор Колибара). Ако питаш ще ти посочат веднага къщата. До сега всичко друго ни е правил ( без покрива) обясних защо, но съм сигурна че ако не помогне, поне ще ви насочи към правилния човек...

Много ти благодаря, сещам се горе-долу  Simple Smile Безценна помощ ми оказваш - ще го потърсим по-нататък, защото наистина не знам към кой друг да се обърнем, още повече, че и ремонт ни чака там.

Общи условия

Активация на акаунт