ORGAMETRIL

  • 18 131
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Принципно не, ама ако има нещо не би ли трябвало гинеколога да го види и да не ми изписва Оргаметрил  newsm78 Иначе сега ще си купя и утре сутринта ще си напрая един тест...но с тия хапчета и липсата на каквито и да било симптоми , знам ли, иска ми се но не ми се вярва  baby_neutral

# 31
  • Мнения: 191
Ако си била с късна овулация надали толкова рано ще се види ако има бебе,не бързай с хапчетата преди да си разбрала дали има бременност.  Naughty

# 32
  • Мнения: 191
Скоро тука четох че едно момиче също като теб пила оргаметрил и не и дошло,после разбрала че е бременна,успех и при теб да е така.

# 33
  • Мнения: X
Правих тест че не издържах до утре и е положителен, утре съм на преглед, много ме плаши приема на оргаметрил, но се надявам да не повлияе по никакъв начин. Благодаря за стиснатите палци  Hug

# 34
  • Мнения: 191
 newsm44  честито,много се радвам,знаех си аз че има нещо,за оргаметрила- понеже не се е видяло на ехографа значи е рано и не се притеснявай излишно че е навредил на бебето,пиши ни утре да знаем че сте добре с бебчето  Hug

# 35
  • Мнения: X
С удоволствие ще пиша, само се надявам на бебчо да му няма нищо от тоя Оргаметрил  Praynig

# 36
  • София
  • Мнения: 2 105
И аз не искам да отварям нова тема а проблема ми е точно за тази  Embarassed
Преди 6 месеца ми откриха киста, исписаха ми оргаметрил 5 дни по 2 таблетки и цикъла ми дойде абсолютно нормално 3 дни след като го спрях.
Сега ми закъсня около 10 дни, ходих при докторката (друга докторка) и ми каза пак пий оргаметрил 5 дни по 2 табл. и ще ти дойде, е да ама не  newsm78 Вече 10дни минаха от както съм го спряла, а дори никакви симптомни няма че ще се появи цикъл  Sad Sad

Чак сега виждам, че пак е писано по темата.
Аз си изкарах акъла с този Оргаметрил, пих го 10 дни в начална бременност, без да знам, че съм.
Искам да ти кажа, че ходих на няколко консултации- казаха ми, че щом е толкова ранна бременност, не е опасно.
Думите на лекаря бяха- "свиркай си" Simple Smile
Пожелавам ти една лека и безпроблемна бременност и да пишеш Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2
Simple Smile здравеите исках да споделя с вас и моите притеснения. Значи цикълът ми закъсняваше с 1 седмица(и по принцип ми е доста нередовен) отидох на доктор за съмнение за бременност. Гледа ме на ехограф и каза че имам много кисти и ми предписа оргаметрил за 5 дни. Спрях ги и чак след 10 дена ми доиде, но за 2 дни и пак спря. Сега след вече 2 седмици още имам някакво нацапване само от 2 дена с много черна кръв и много малко ми върви. Направих си и тест беше отрицателен. Питам се дали е възможно да съм бремена- цветна бременност, но да е било много рано и на ехографа да не се е видял плода. Но ако пук беше така щтеше ли да ми идва цикъл за 2 дена макар и след 10 дни? Моля ви се искам помощ!!!

# 38
  • Мнения: 9 441
Цитат
Сега след вече 2 седмици още имам някакво нацапване само от 2 дена с много черна кръв и много малко ми върви. Направих си и тест беше отрицателен. Питам се дали е възможно да съм бремена- цветна бременност,
При цветната бременност кръвта избледнява,става розова,а не както описваш ти-черна.
Единични са случаите,когато жена с кисти забременява.Първо излекувайте кистите и след това всичко ще се оправи.Минала съм по този път и знам за какво става на въпрос.
Успех!!! Hug

# 39
  • Мнения: 2
Много благодаря за отговора.Това до някъде мога да кажа, че ме успокои, но от  друга страна като трябва да намеря добър специалист, коиот да ми помогне за да се излекувам се затруднявам много newsm78 , защтото искам да оправя първо менструацията си и чак тогава да мисля за по-сериозни неща като деца Rolling Eyes но от къде да го намеря такъв, повечето гледат как да ти вземат парите и на никои не му се занимава за съжаление, щтом аз от 9 години имам този проблем и при толкова специалисти съм ходила и до сега резултат никакъв, просто незнам вече кои е в състояние да ми помогне  Cry

# 40
  • Мнения: 9 441
Писах ти на лични.

# 41
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Благодаря ви за инфото относно това лекарство.на мен ми го изписаха заради ПКЯ.А аз се чудих защо като го пих и ми дойде  по-скоро от очакваното.Ще го пия още 3 месеца, пък после незнам.

Общи условия

Активация на акаунт