Ех, дойде и този час, първи клас да почна аз!

  • 24 469
  • 377
  •   1
Отговори
# 375
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Честит рожден ден на Виктор на Ellypr  newsm59 newsm67 newsm38 bdbaloni baloni
Да е здрав, усмихнат, да носи само шестици, да е заобгаден от много приятели  Hug

Ние до сега не бяхме давали пари за училище, той и не искаше... Но сега започна да иска и в петък му купихме портмоне да си ги държи там. Той си го избра, много си го харесва, само дето не спа вечерта с него. Казахме му да го държи във вътрешния джоб на якето. Вчера и двамата с баща му бяхме на работа и го оставихме при баба му. И познайте вечерта отивам да го взема - портмонето вече е изгубено  #Cussing out Играли си с някави деца навън и не знае къде е... Баба му няколко пъти му е казла да го остави в къщи, а той - не. Там дори няма от къде наблизо да си купи нещо! ooooh! Казах му, че скоро няма да види портмоне...  Crossing Armsчудя се дали да му даваме пари за училище тази седмица.  newsm78. Днес аз съм на работа, той е в къщи с баща си - ще пише букви и ще решава задачи - баща му много му се е заканил.

# 376
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Честит рождеб ден на Виктор!  bouquet


На Сиси досега 2 пъти са давали безплатни закуски. Първия път ябълка, втория-сандвич. Та по принцип си носи  от нас, в петък не и направих и си беше купила парче пица/мнооого вкусна според нея, за 1 левче/. Досега нищо не губила.
От утре минават 2ра смяна. Говорих с шефовете и с 300 гимнастики ще съм на работа до 16,30 през 4те седмици когато е 2ра смяна за да мога да я вземам от училище, като двата дена в които има по 4 часа ще ме чака по половин час най-малко при охраната или при класната... утре ще видя. Thinking
И на плуване ще може да ходи - през месец. ooooh! Когато е 1ва смяна има възможност да я водят на плуване, когато е 2ра няма как. Ама тя е съгласна и на този вариант... по-добре от нищо.

# 377
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт