Кремове за предпазване от поява на стрии по време на бременност

  • 8 918
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
Някои ползвал ли е тези продукти? Пише че са за употреба по време и след бременност!
Грижи за лице и тяло    

# 46
  • Мнения: 173
Аз съм ползвала на Галеник,Лиерак и Мустела.Започнах да ги слагам късно,а и килограмите ,които качих бяха много-о-о-о-о-о.Затова  не сеспасих от стриите!

# 47
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
това което мен ме спаси е маста аз забременях 46 кг и качих 16 кила без една стрия сега съм във втория месец и гърдите ми растат скорострелно сега си мага само тях но пак ползвам мас -не я заменям за нищо друго -но на мои приятелки като кажа мас и се отвращават и сега едната ми приятелка съжалява че не се мазала с мас тя изхарчи сумати пари за кремове и се нацепи яко

# 48
  • Мнения: 1
Лошо Sad Аз влязох да видя кой какво ползва и както чета май нямя да се спася от това чудо. Аз съм в края на 4-тия месец и се мажа съвсем редовно с бебешко олио и маслото на Икаров, но пак онзиден забелязах, че започват да се образуват тези гадини и съм много притеснена, защото това е началото, а до края незнам какво ще се случи направо. Сега съм започнала да се мажа освен вечер и сутрин и дано да помогне....

Общи условия

Активация на акаунт