оргазъм на сън???

  • 16 907
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ми да и не само, като бях бременна, ама тогава беше направо редовно  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 440
Оргазъм на сън?Страхотно е.Имала съм го и преди,както и сега.Болки никога.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 653
Да му се невиди.... явно аз нещо не съм в ред....  smile3506 smile3506 smile3506

# 18
  • София
  • Мнения: 1 621
Да случваше ми се като бях бременна.Много гот. EmbarassedЕх, хормони избиват яко,ама оттогава не ми се е случвало насън... Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 377
Ох, много е готино и на сън стигам по-бързо до него Grinning Имам го преди и по време на бременността, а за еротичните сънища да не говорим - то не бяха тройки / с приятеля ми и друга, непозната жена Grinning/, не беше някакъв непознат, а и самия ми приятел често присъства. Сигурно е, защото иначе нямам никакво, ама наистина никакво желание за секс и си наваксвам на сън Grinning

# 20
  • Мнения: 5 577
 Shocked
На мен не ми се е случвало такова нещо...в истинския смисъл на думата.
Да си представям нещо- така да, но на сън не...  smile3524
Явно спя доста дълбоко 
rotfImbo Темата е супер, особено отговорите ви.

# 21
  • Мнения: 7 186
Shocked
На мен не ми се е случвало такова нещо...в истинския смисъл на думата.
Да си представям нещо- така да, но на сън не...  smile3524
Явно спя доста дълбоко 
rotfImbo Темата е супер, особено отговорите ви.
Ами явно сънуваш некачествени партньори! Mr. Green Довечера смени партньора на сън и може и да има ефект! newsm53 smile3521

# 22
  • София
  • Мнения: 888
на някой случвало ли му се е да получи оргазъм докато спи?никога не ми се беше случвало докато не забременях....незнам дали трябва да се притеснявам.дали се дължи на това че почти не сме правили секс от както съм бременна!моля пишете на някой случвало ли му се е?
Ми правете секс:)Аз правих секс до последно - даже в деня преди да родя:)

# 23
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Случвало ми се е и преди бремеността и след нея  Wink
Няма какво да се шашкаш! Супер си е! Хем си спиш, хем ти е кеф, без много много да се мориш  Wink Wink Wink

# 24
  • Мнения: 1 313
не ми се е случвало мнооого одавна , но и аз искам

# 25
  • Мнения: 7 430
И на мен ми се е случвало - веднъж като бях бременна и наскоро пак....

Ама най-невероятно ми беше като получих оргазъм на изпита по Икономика - преписвах и ме беше страх преподавателя да не ме види и явно съм се стискала  newsm78  Embarassed smile3525 Беше най-вълнуващия изпит в живота ми....а каква оценка изкарах  smile3503

# 26
  • Мнения: 7 186
Ама най-невероятно ми беше като получих оргазъм на изпита по Икономика - преписвах и ме беше страх преподавателя да не ме види и явно съм се стискала  newsm78  Embarassed smile3525 Беше най-вълнуващия изпит в живота ми....а каква оценка изкарах  smile3503
newsm81 newsm10

# 27
  • Мнения: 305
Ей, и на мене ми се случи, и то след като забременях... Дали защото трябваше да се пазим, заради предишен аборт, или зсаради пустите му хормони - ама голям кеф Embarassed! И след това реших, че щом контракциите по времето на такъв оргазъм не изхвърлиха бебето, няма страшно и... Heart Eyes - и (внимателен, де) секс до последния ден преди раждането Grinning! В този последен ден даже не беше и внимателен, ами  Crazy, но на следващия ден #Onfire newsm50 smile3504!

# 28
  • Мнения: 800
мммда и на мен ми сее случвала и продължава/от време на време/ми че то си е голям кеф,осообено като се сексах с комшията Laughing

# 29
  • Мнения: 372
Стига бееее аз защо не сънувам такива работи????  Cry Cry Cry само някакви глупости, които даже не помня на сутринта. Ехххх момичета  - БЛАЗЕ ВИ!!!!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт