Кое лекарство давате за колики?

  • 50 814
  • 216
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 2 508
На дъщеря ми давах едно сиропче, което бяхме купили от Австрия. Казваше се "ANTIFLAT TROPFEN". Приятно е на вкус за детето и останах много доволна от него.....в последствие снабдихме доста наши познати с въпросния сироп  Simple Smile

http://vfg-apotheke.at/index.php?auswahl=produkt&Nummer=2462 … nerid=afpartner07

Е то това съдържа същата съставка като Инфакол: simethicone

Между другото ето какво пише в Wikipedia:

Despite being useful in the treatment of gas, simethicone does not appear to be useful in the treatment of infant colic.

И линк към това изследване:

http://www.med.umich.edu/pediatrics/ebm/cats/colic.htm

То твърди, че плацебото и симетиконът имат еднакъв ефект... newsm78

# 211
  • Мнения: 386
пробвах  Саб Симплекс, Колийф, но май най много ни действа Еспумизан Thinking

# 212
  • Мнения: 374
Ползвахме Инфакол и съм доволна.
Освен това нагрявахме коремчето със сешоар. Топлината успокояваше, а шума успиваше малката ми маймунка:)

# 213
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Инфакол и при нас свърши много добра работа  Peace

# 214
  • София
  • Мнения: 17 592
Помагаха му Бейбинос.

# 215
  • Мнения: 10
Ние опитахме всчко-еспумизан, инфакол, саб симплекс,чайчета от какворто се сетите.Е , от нищо не минават тези колики -явно ще се държим на ръце и ще се молим по-бързо да си отидат
и ние бяхме така та даже и метода с борината опитахме- помагаше само той, но милото ми бебче ставаше черничко като коминочистач- почти се бях отказала да му давам каквото и да било докато една позната ме "принуди" от агитации да пробвам Colief- еми пу пу от тогава нямаме никаъв проблем, давам му само вечер към 6 и 9 и завравихме какво е това колики... с изключение на онзи ден в 9 не му дадох че забравих и реввв 1 час... е аз ви препоръчвам Colief, пробвайте, от опит глава не боли
успех

# 216
  • Мнения: 294
О-о!Когато ги има с нищо не можеш да помогнеш!
До 10 месец малкият беше с колики!
Давахме Саб Симплекс!
После даже минахме на специализирано мляко!
Ама истината е, че трябва да го израсте!
Кураж и търпение!

Общи условия

Активация на акаунт