Русенската есен свърши, ама циганското лято ей го де е!

  • 15 606
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 758
имаме ново заглавие, защото времето е благосклонно  Laughing

Ами и аз като гледах през прозореца изглеждаше да е студено, а и по сутрешния блок пишеше, че е 9 градуса, ама се изненадах приятно, че вятърът не е студен. Както казва майка ми, по това време на годината, топлият вятър довява сняг Simple Smile

# 46
  • Мнения: 14 133
Наистина, като е добре облечен човек, не е толково неприятно.  Wink
Рали, от утре ще има подобрение на времето.  Laughing
Лека седмица и от нас със Сашето!!!  Heart Eyes  bouquet

# 47
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Момичета, здравейте!
  Извинявайте, че се намесвам в темата ви  bouquet Имам нужда от малко помощ от русенските мами - моля, да ми кажете къде в Русе има магазини за хубави кожени якета - интересуват ме мъжки модели. Намерих адреси на Магазин Саркози - бул. Цал Освободител №18 и Пи -ем плюс - бул. Христо ботев №1. Дайте отзиви и евентуално адреси и на други хубави магазини. Трябват ми спешно , защото ще мога да използвам информацията само днес и утре.
    Приятен ден на всички Peace

# 48
  • Мнения: 206
Шуши преди 2 седмици си купихме такова от магазина до бар Пеликан, до Халите. Много готино яке и на добра цена 250 лева. Успех в покупката (сетих се, че ни направиха и 20 лева отстъпка)

# 49
  • Мнения: 5 391
Някой записвал ли е скоро дете на кухня, как стои въпроса?
Има ли някакъв проблем или става лесно, както едно време?

# 50
  • Мнения: 4 406
аз се поинтересувах- на 15.10 ще продават купони в местния клон и ще запиша Катерина. нищо особено, само копие от акт за раждане трябва да се носи.
всеки понед. това можеш да направиш в Централната млечна кухня.

# 51
  • Русе
  • Мнения: 86
аз се поинтересувах- на 15.10 ще продават купони в местния клон и ще запиша Катерина. нищо особено, само копие от акт за раждане трябва да се носи.
всеки понед. това можеш да направиш в Централната млечна кухня.
Да всеки понеделник в централния клон на МК, но искат оригинал на акта за раждане. Жената само го поглежда и го връща веднага. Издава карта, с която после се купуват купони и записва от кой пункт ще се взема храната. Първите купони се вземат от там, а после на място.

# 52
  • Мнения: 4 406
спешно ми трябва за тази седмица фирма за изолации на покриви! моля дайте инфо!

# 53
  • Мнения: 206
Някой ще сподели ли какво правят във високата сграда срещу Тути Фрути, бившата партийна школа?

# 54
  • Мнения: 3 215
Като казахте профилактика, някъде в нета може ли да се види как е разпределена по райони  newsm78 Още не са ни лепнали бележка в блока (това е обичайната практика) и се чудя кога ще е "купонът"  :mrgree

На заглавната страница на ЕОН България , най-отдолу има : Планови прекъсвания , щракваш и има график   bouquet


Мерси  Hug

# 55
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Nadia Jasem, благодаря ти за отговора - направихме покупката  bouquet
  Весел ден на всички момичета от форума!

# 56
  • Мнения: 206
Шуши и аз купих парфюмите за които питах и наистина са доста скъпички тука, но в Интернет фирмите или не ми отговориха на запитаването или тези,които го направиха се оказаха, че ги нямат в склада или не работят с Нина Ричи... Както и да е... минало заминало....
Честита ви покупка и да си я носите със здраве Simple Smile

# 57
  • Русе
  • Мнения: 2 354
спешно ми трябва за тази седмица фирма за изолации на покриви! моля дайте инфо!
www.pokrivi.net
Не съм ползвала услугите им и не мога да дам мнение за работата им.
Днес видях една кола, с този надпис и се сетих, че имаше питане за това

# 58
  • Мнения: 758
спешно ми трябва за тази седмица фирма за изолации на покриви! моля дайте инфо!

Ще се помъча да намеря до утре телефона на фирмата, която прави миналата година нашия. Дано да работят в такова време  Peace
Иначе за сега нямам забележки, след цялото снеготопене миналата година (да чукна на дърво  Praynig) няма проблем

# 59
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
айде и аз тук, много сладко заглавие, в негов дух тук като отивам на работа пред мен гледката е как Витоша е наваляна със сняг, а около мен слънчево - идилия

Общи условия

Активация на акаунт