Вярвате ли на форума

  • 1 881
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 545
....между другото, вярвате ли на темата с вицовете? (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242137)

това просто е още един пример, че въпросът е силно огранчиен и изкривен още в момента на задаването.

нищо лично, просто констатирам. ако беше "вярвате ли на темата със списъка с онлайн магазини" щеше да е коректно.

еди

# 31
  • Мнения: 1 187
не особено, някои фантазии ми идват в повече

# 32
  • Мнения: X
Зависи за какво. То обикновено си личи кога информацията е изпитана и кога просто се говори наизуст. Съответно съм по-склонна да вярвам на потребители, които черпят знания и опит от сигурни източници, отколкото на такива, които говорят това, което мислят, че ще бъде правилно, преди сами да са убедили себе си,че е така.

# 33
  • Мнения: 4 300
Общо взето да. Темите в ДиС рядко чета, клюкарските теми ( кой кого забременил, коя колко кубика си сложила) също, та тоя тип информация я вадя от статистиката.
Много инфо получавам от Нашият дом, може би около 90 % от прочетенот там се е оказало вярно и ми е било много полезно.

# 34
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
правилната анкета би била"на кой раздел вярвате най-много" но някой друг път.
и да не би могло да се даде еднозначен отговор

# 35
  • Мнения: 545
е кому е нужно тогава ?Simple Smile

правилната анкета би била"на кой раздел вярвате най-много" но някой друг път.
и да не би могло да се даде еднозначен отговор

# 36
  • Мнения: 3 268
Интуитивно е.Понякога да,понякога не.Зависи и кой дава информацията.Има хора,които познавам и им вярвям естествено.

# 37
  • София
  • Мнения: 38 476
Научавала съм много верни и полезни неща от Мамите и Здравния, КМ, Нашите деца.
Клюто си е Клю.
Но напоследък малко ме дразнят разните гости и новорегистрирани, които влизат само да пускат фишеци и после изчезват яко дим.

# 38
  • Мнения: 2 448
а на кой раздел не вярвате?

На някои фантасмагории в ДиС определено не вярвам, но така ме развеселяват, че не бих искала да изчезнат напълно писанките на "лудите".  Laughing

# 39
  • Мнения: 1 062
По-често да. Аз съм си наивна и душевно девствена. Laughing

# 40
  • Мнения: 1 400
Ами ....то няма как да се сложи цеееелият форум под един знаменател Thinking Ми те са много събрани в един....няма да отговоря тогава Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 27 524
Да, по-скоро да. Най-вече вярвам на определени потребители. Когато ми се е налагало да търся информация, съм получавала адекватни и полезни мнения и съвети. Доволна съм. Виж, на др. Слънчева не вярвам  Mr. Green Laughing

# 42
  • Мнения: 1 212
Вярвам на собствения си усет за нещата.
Всеки форумски раздел си има своя цвят и колорит - съответно интересни и полезни неща , сатира и забава - също не липсва  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт