Вярвате ли на форума

  • 1 885
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Вярвате ли на информацията във форума?
все пак се пускат доста пързалки или неверни заключения на афектирани личности ....
как преценяте кое е истина и кое не?
(изключвам някои отявлени отклонения за инзвънземни)

# 1
  • Мнения: 2 448
Гласувах по често да.

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Вярвам в по- възвишени работи ... като съседката  Grinning  ... бля, бля ... значи и на форума вярвам ...

# 3
  • Мнения: 2 196
Вярвам, вЕрвайте ми. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 401
На информацията от точно определени потребителки - да. Дори без да ги познавам.

# 5
  • Мнения: 212
На информацията от точно определени потребителки - да. Дори без да ги познавам.

И аз така. Напоследък вярвам само на Шушон  Simple Smile що се отнася до клюки и други подобни...

# 6
  • София
  • Мнения: 4 867
Не. Но той вярва на мен.  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 25 655
Вярвам, разбира се! Особено на темите в ДиС.  Peace
Ама са се навъдили едни подозрителни хейтърки, само пързалки им се привиждат...   Whistling

# 8
  • Мнения: 24
Аз не, но жена ми вярва...егати патицата

# 9
  • Мнения: 571
Има много полезна информация, но определено има и много талаш.

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
а на кой раздел не вярвате?

# 11
Не, не вярвам, да не съм луда!

# 12
  • Мнения: 3 521
Гласувах с "по-често не". в последно време "пързалките" станаха доста.

На молбите за помощ вярвам - при тях, като че ли най-бързо се разбира дали става дума за истина...

# 13
  • Мнения: 2 478
По-скоро вярвам,въпреки че в ДиС е пълно с всякакви откачени хора,за които истината е доста обратимо понятие.

# 14
  • Мнения: 183
Знам ли.. Thinking.
Вярвам избирателно май.

# 15
  • Мнения: 2 018
По-скоро да.
Не мога да опиша как преценявам. Потребителите, на които не може да се вярва си личат.
Аз и в живота съм доверчива. Рядко съм се излъгала, не че не е имало такива случаи, но преценките ми вече са повечето в правилната посока.

# 16
  • Мнения: 502
  По-често да. Ето сега ми отговориха на един въпрос,който ме вълнува. Тук намирам доста полезна информация,просто знам къде и от кого да я търся. Дори мъжът ми от време на време казва:"Виж дали някой в твоя форум знае ..." Laughing

# 17
  • Мнения: 12 669
Ми аз съм си наивитет. Вярвам и на пързалките. И не се чувствам ощетена, ако съм казала мнението си, пък то било ненужно.
А за инфо е върхът. Щото съм си мързелива - питам първо тук и винаги получавам адекватни отговори.
BTW, някой може ли да ми каже сайта на Енергото - ЧЕЗ, де, че съм си загубила бележката.

# 18
  • Мнения: 17 407
 По- често не, не знам всъщност...Зависи от информацията и от потребителя Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 196
BTW, някой може ли да ми каже сайта на Енергото - ЧЕЗ, де, че съм си загубила бележката.
http://www.cez.bg/bg/home.html

# 20
  • Мнения: 14 654
Зависи за каква информация става дума и за кой подфорум. Например в здравния има много полезни неща и препоръки, информацията от там ми е вършила чудесна работа и ми е спестявала време.

# 21
  • Мнения: 12 669
Благодаря ти, Бианка.  bouquet

# 22
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Гласувах с да, с уговорката, че вярвам най-вече на собствената си преценка, все пак от 17 г. професията ми изисква да разбирам дали някой лъже или не Wink
Дори да се вържа на някоя пързалка, не го смятам за фатално - щом се е случило да й повярвам, значи съм била свитетел на нещо подобно и в реалния живот. Понякога той доста изненадва...

# 23
  • Мнения: 17 546
По скоро не. Въпросите, по които съм потърсила информация тук, не са от жизненоважно значение за мен. По принцип и в реалният живот вярвам на много малко хора, така че шанса тук да повярвам на всички, е нулев. Освен това първоначалната ми преценка за някого и в живота и тук, винаги се е оказвала вярна. Хората, на които вярвам и с които разговарям лично тук, се броят на пръстите на едната ми ръка.

# 24
  • Мнения: 545
в общият случай - да. луди има даже по-малко от колкото по другите сайтове, пък и тук малко или много дивите теми са канализирани в отделни подфоруми.

ако пише "клюкарник" то му вярвам - както е написано Simple Smile

в този аспект цялата тема е тенденциозна, защото слага целият форум под един знаменател, при това като форум а не като определени зрънца в него.

ако не вярвам на иванчо с няколкото постинга, това значи ли, че не вярвам на форума? напротив, форума точно си го е казал. ако темата е в клюкарника, аз вярвам, че не заслужава повече доверие от колкото на клюка, т.е. вярвам на самият форум - като цяло и в целостта му.

та, грешно и доста тенденциозно звучащ въпрос с ограничено количество отговори - в една плоскост, а нещата просто не са толкова праволинейни.

еди.

# 25
  • Мнения: 545
...между другото, надам се това да не се превърне в поредното мерене на разни неща. от вас си зависи.

еди.

# 26
  • Мнения: 2 070
по-често ,да.
конкретен пример:за проблема който се раздуха за ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА ,научих ден по-рано от БТВ

# 27
  • Мнения: 4 555
Темите в ДиС не бих ги нарекла "информация".
Иначе на информация вярвам, стига да ми изглежда достоверна. Използвам същият метод за преценка, както и в "реалния живот".
Винаги се дразня на това противопоставяне, все едно в живота е пълно с едни хора, а във форума с някакви извънземни мутанти и ако в първия случай можем да вярваме, то във втория трябва да сме сигурни, че всяка дума е стопроцентова лъжа.

# 28
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Вярвам избирателно. В много случаи ми е бил полезен, в други ме е успокоявал, че не само при мен е така. Виж, в съвършената ССФ, която мре да показва колко е по-по-най не вярвам, просто ме развеселява. Laughing

# 29
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Липсва опция :Понякога, Според зависи newsm78И затова не гласувам!!! Peace

# 30
  • Мнения: 545
....между другото, вярвате ли на темата с вицовете? (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242137)

това просто е още един пример, че въпросът е силно огранчиен и изкривен още в момента на задаването.

нищо лично, просто констатирам. ако беше "вярвате ли на темата със списъка с онлайн магазини" щеше да е коректно.

еди

# 31
  • Мнения: 1 187
не особено, някои фантазии ми идват в повече

# 32
  • Мнения: X
Зависи за какво. То обикновено си личи кога информацията е изпитана и кога просто се говори наизуст. Съответно съм по-склонна да вярвам на потребители, които черпят знания и опит от сигурни източници, отколкото на такива, които говорят това, което мислят, че ще бъде правилно, преди сами да са убедили себе си,че е така.

# 33
  • Мнения: 4 300
Общо взето да. Темите в ДиС рядко чета, клюкарските теми ( кой кого забременил, коя колко кубика си сложила) също, та тоя тип информация я вадя от статистиката.
Много инфо получавам от Нашият дом, може би около 90 % от прочетенот там се е оказало вярно и ми е било много полезно.

# 34
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
правилната анкета би била"на кой раздел вярвате най-много" но някой друг път.
и да не би могло да се даде еднозначен отговор

# 35
  • Мнения: 545
е кому е нужно тогава ?Simple Smile

правилната анкета би била"на кой раздел вярвате най-много" но някой друг път.
и да не би могло да се даде еднозначен отговор

# 36
  • Мнения: 3 268
Интуитивно е.Понякога да,понякога не.Зависи и кой дава информацията.Има хора,които познавам и им вярвям естествено.

# 37
  • София
  • Мнения: 38 553
Научавала съм много верни и полезни неща от Мамите и Здравния, КМ, Нашите деца.
Клюто си е Клю.
Но напоследък малко ме дразнят разните гости и новорегистрирани, които влизат само да пускат фишеци и после изчезват яко дим.

# 38
  • Мнения: 2 448
а на кой раздел не вярвате?

На някои фантасмагории в ДиС определено не вярвам, но така ме развеселяват, че не бих искала да изчезнат напълно писанките на "лудите".  Laughing

# 39
  • Мнения: 1 062
По-често да. Аз съм си наивна и душевно девствена. Laughing

# 40
  • Мнения: 1 400
Ами ....то няма как да се сложи цеееелият форум под един знаменател Thinking Ми те са много събрани в един....няма да отговоря тогава Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 27 524
Да, по-скоро да. Най-вече вярвам на определени потребители. Когато ми се е налагало да търся информация, съм получавала адекватни и полезни мнения и съвети. Доволна съм. Виж, на др. Слънчева не вярвам  Mr. Green Laughing

# 42
  • Мнения: 1 212
Вярвам на собствения си усет за нещата.
Всеки форумски раздел си има своя цвят и колорит - съответно интересни и полезни неща , сатира и забава - също не липсва  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт