Вярвате ли на форума

  • 1 888
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 018
По-скоро да.
Не мога да опиша как преценявам. Потребителите, на които не може да се вярва си личат.
Аз и в живота съм доверчива. Рядко съм се излъгала, не че не е имало такива случаи, но преценките ми вече са повечето в правилната посока.

# 16
  • Мнения: 502
  По-често да. Ето сега ми отговориха на един въпрос,който ме вълнува. Тук намирам доста полезна информация,просто знам къде и от кого да я търся. Дори мъжът ми от време на време казва:"Виж дали някой в твоя форум знае ..." Laughing

# 17
  • Мнения: 12 674
Ми аз съм си наивитет. Вярвам и на пързалките. И не се чувствам ощетена, ако съм казала мнението си, пък то било ненужно.
А за инфо е върхът. Щото съм си мързелива - питам първо тук и винаги получавам адекватни отговори.
BTW, някой може ли да ми каже сайта на Енергото - ЧЕЗ, де, че съм си загубила бележката.

# 18
  • Мнения: 17 409
 По- често не, не знам всъщност...Зависи от информацията и от потребителя Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 196
BTW, някой може ли да ми каже сайта на Енергото - ЧЕЗ, де, че съм си загубила бележката.
http://www.cez.bg/bg/home.html

# 20
  • Мнения: 14 654
Зависи за каква информация става дума и за кой подфорум. Например в здравния има много полезни неща и препоръки, информацията от там ми е вършила чудесна работа и ми е спестявала време.

# 21
  • Мнения: 12 674
Благодаря ти, Бианка.  bouquet

# 22
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Гласувах с да, с уговорката, че вярвам най-вече на собствената си преценка, все пак от 17 г. професията ми изисква да разбирам дали някой лъже или не Wink
Дори да се вържа на някоя пързалка, не го смятам за фатално - щом се е случило да й повярвам, значи съм била свитетел на нещо подобно и в реалния живот. Понякога той доста изненадва...

# 23
  • Мнения: 17 546
По скоро не. Въпросите, по които съм потърсила информация тук, не са от жизненоважно значение за мен. По принцип и в реалният живот вярвам на много малко хора, така че шанса тук да повярвам на всички, е нулев. Освен това първоначалната ми преценка за някого и в живота и тук, винаги се е оказвала вярна. Хората, на които вярвам и с които разговарям лично тук, се броят на пръстите на едната ми ръка.

# 24
  • Мнения: 545
в общият случай - да. луди има даже по-малко от колкото по другите сайтове, пък и тук малко или много дивите теми са канализирани в отделни подфоруми.

ако пише "клюкарник" то му вярвам - както е написано Simple Smile

в този аспект цялата тема е тенденциозна, защото слага целият форум под един знаменател, при това като форум а не като определени зрънца в него.

ако не вярвам на иванчо с няколкото постинга, това значи ли, че не вярвам на форума? напротив, форума точно си го е казал. ако темата е в клюкарника, аз вярвам, че не заслужава повече доверие от колкото на клюка, т.е. вярвам на самият форум - като цяло и в целостта му.

та, грешно и доста тенденциозно звучащ въпрос с ограничено количество отговори - в една плоскост, а нещата просто не са толкова праволинейни.

еди.

# 25
  • Мнения: 545
...между другото, надам се това да не се превърне в поредното мерене на разни неща. от вас си зависи.

еди.

# 26
  • Мнения: 2 070
по-често ,да.
конкретен пример:за проблема който се раздуха за ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА ,научих ден по-рано от БТВ

# 27
  • Мнения: 4 555
Темите в ДиС не бих ги нарекла "информация".
Иначе на информация вярвам, стига да ми изглежда достоверна. Използвам същият метод за преценка, както и в "реалния живот".
Винаги се дразня на това противопоставяне, все едно в живота е пълно с едни хора, а във форума с някакви извънземни мутанти и ако в първия случай можем да вярваме, то във втория трябва да сме сигурни, че всяка дума е стопроцентова лъжа.

# 28
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 506
Вярвам избирателно. В много случаи ми е бил полезен, в други ме е успокоявал, че не само при мен е така. Виж, в съвършената ССФ, която мре да показва колко е по-по-най не вярвам, просто ме развеселява. Laughing

# 29
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Липсва опция :Понякога, Според зависи newsm78И затова не гласувам!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт