Закусват ли децата ви преди да отидат в детската градина

  • 8 903
  • 137
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 118
И моето дете не закусва сутрин, а и няма време- ставаме, обличаме се и тръгваме. по принцип в детската градина закусват около 8.45 часа, горе долу в къщи през почивните дни закусваме по същото време. Досега Саши не е искал сам закуска.

# 121
  • Мнения: 9 487
В градината закусват в 9ч, аз го събуждам в 7.30 и той милия е толкова сънен, че хич не му е до закуски Tired
Та не закусва преди да отиде, от градината не са ме предупреждавали за друго, освен за часа на водене-т.е. да не закъснява именно за да не остане незакусвал Laughing

# 122
  • by the sea
  • Мнения: 98
...със отварянето на очите иска да изпие чаша мляко и хапва нескуик. Така тръгва спокоен, весел и без проблем. Ако му откажа започва да плаче (разбираемо) и настава голяма патардия.
...така започва и нашето утро. В детската градина неколкократно съм предупреждавала, че закусва задължително у дома, та да не настояват и да не го насилват. Проблеми не сме имали, а от госпожите научавам, че в повечето случаи си хапва с удоволствие закуската и там.

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Толкова ми беше чудно как децата закусват вкъщи а не в градината, но днес след 3 годишно посещение на детската градина дъщеря ми стана в 6.30 и ми каза, че иска да закуси в нас. #Crazy Просто беше гладна. Това за пръв път ми се случва и се учудих, но и направих половин сандвич все пак не си оставих гладно детето. Надявам се да не стане само навик.

# 124
  • Мнения: 8 769
Аз пък се учудих тази сутрин като видях огромните кифли в ръцете на 3 годишните хлапета как изобщо се справят с подобен род храна....Друг е въпроса що за храна е.... ooooh!
ivben, браво на детето ти!

# 125
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
....Друг е въпроса що за храна е.... ooooh!

е всеки ден зоб ли?  Joy
Пък ние с кифли израснахме Wink

  bouquet

# 126
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Ние не закусваме сутрин преди градина,просто малката не проявява интерес към яденето Rolling EyesНо не виждам нищо лошо да му даваш закуска преди градина ,особено щом детето я желае PeaceИ какво от това,че оставала храната в градината,нали твоето дете е нахранено все пак Peace

# 127
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Закусва вкъщи, защото е гладен.
Няма да му откажа храна, само защото трябвало да яде в градината.
А и съм доволна, когато сам поиска да яде.

# 128
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Закусваме "Топло мляко с Нескуик". Това е задължително, просто с отварянето на очите иска това.

# 129
  • София
  • Мнения: 3 871
Пие само мляко, защото с отварянето на очите казва "дай мляко" Mr. Green.

# 130
  • Мнения: 242
Ставаме в последния момент и няма време за нищо.Закусва си в градината. feeding

# 131
  • Мнения: 4 406
понякога иска нещо да гризне сутрин. често става към 6.30, а закуската в градината е в 8.30- 9.00, вероятно не изтрайва дотогава.

# 132
  • Мнения: 141
И Иво закусва вкъщи,1 филиика с масло или някъкъв плод

# 133
  • Мнения: 2 922
Не, но яде плод или пие мляко с какао.

# 134
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996

Да, но момчето ми със отварянето на очите иска да изпие чаша мляко и хапва бисквитка. Така тръгва спокоен, весел и без проблем. Ако му откажа започва да плаче (разбираемо) и настава голяма патардия.
И сега въпреки "забраната" му давам да подхапне преди тръгване. Той си е ящничък и според мен си изяжда и голяма част от закуската. Млякото с бисквитката си го изпива към 7.30ч, а в ДГ е към 8.30ч
Вие давате ли закуска в къщи, не давате ли, директорките ви молили ли са ви за подобно нещо?

И моите хубавици са така. Със ставането започват да ровят за бисквитки, варени яйчица и въобще каквото открият в хладилника.
Оставям ги да хапнат, защото иначе има два реда сълзи на раздяла - ми така де, ще ги нахранят ли, няма ли да ги нахранят... Laughing

Освен това изборът им за закуска в градината е между филия с шоколад и филия с пастет.

Общи условия

Активация на акаунт