Здрав матрак за здрав мерак

  • 6 198
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 269
Тези цени на Темпур  са убийствени! На мен цените на ЕКОН ми се сториха високи. Добре, че си купихме тяхни матраци. Първоначално една година спахме с тяхни възглавници и се уверих, че вече не ме боли врата. Така се ориентирахме и към матраците им. Пенолатекс ....вече 3 седмица спя като принцеса, ама нямам грахово зърно! Blush

# 46
  • Мнения: 1 259
От всички теми за матраци които срещнах, тази е най добрата Wink

# 47
  • София
  • Мнения: 717
исках да кажа - космически материали, технологии от бъдещето и пр. храни за космонафти от секретни разработки Wink

Хмм- и цената е космическа Grinning

 Wink Hug

# 48
  • Мнения: 5 928
Започнах да чета темата,първо защото ме интересува-имам проблеми с гръбнака и кръста,второ защото ми пуснаха в пощенската кутия брошура-реклама  на Темпур,а дори не ги бях чувала.От къде са ми взели адреса...Адресирано е лично до мен.И не съм от София.Хвалби до бога.Може и да е вярно,но като чета цените....Разгледах продуктите на Екон-ами подобно е и в пъти по-евтино.
По-назад някой писа,че не може да бъде слаган латексов матрак на спалня,чието пространство се ползва отдолу за ракла.Така ли е и защо?
Миоки,за какъв дунапрен говориш в Темпур?Нищо такова не пише в брошурата им.Или си го спестяват?Или има различни?И що е то подматрачна рамка?Нима не може да е плътна,а трябва да е само оребрена?

# 49
  • София
  • Мнения: 443
Да, и аз съм любопитна от тия без пружините  - латексови ли са, на наса ли, свръхзвукови и космически ли...както и да е  - не болят ли кокалите?

Нашия е 5годишен на фирма Класик, хасковска май беше....още тогава си беше евтин коло 250лв доколкото си спомням (164/200) и ни го препоръча продавачката в магазина за мебели. А тя си беше печена хиена. Дребния от скоро не скача по него под заплаха от наказания, защото вече стана тежък като гюле. Напикаван е от него като бебе, мазан с кво ли не, обаче не скърца, струва ми се че и формата му все още е задоволителна. За да се износват равномерно, трябва да се въртят на 6 месеца, ама ние го повъртяхме няколко пъти и зарязахме. Не казвам, че е перфектен, със сигурност тези в магазина са по-готини, ама ще издържи още поне 5 години според мен. Ако не ми омръзне до тогава.

# 50
  • Мнения: 2 013
 Embarassed запис

и нашият матрак е 8-9-годишен, време му е за смяна.

# 51
Препоръчвам ти матраци Happy Dreams! Здрави и издръжливи са! Wink

# 52
Доколкото знам при матраци Темпур няма дунапрен, а материала им е високоеластик - високотехнологична пяна , която поема извивките на тялото и спомага за предотвратяване на болки. Цените им са високи, но това е инвестиция за години напред.
Ето сайта им който съм разглеждала: http://www.tempur.com/page2467.aspx

# 53
  • Мнения: 2 751

И цени ще ти кажа, възглавниците бяха по 160 или 180 лв. едната, матраците са от 3 000 нагоре, в зависимост от резмера.

3000 ли? за матрак  Shocked #Crazy

# 54
  • Мнения: 18 542
Започнах да чета темата,първо защото ме интересува-имам проблеми с гръбнака и кръста,второ защото ми пуснаха в пощенската кутия брошура-реклама  на Темпур,а дори не ги бях чувала.От къде са ми взели адреса...Адресирано е лично до мен.И не съм от София.Хвалби до бога.Може и да е вярно,но като чета цените....Разгледах продуктите на Екон-ами подобно е и в пъти по-евтино.
По-назад някой писа,че не може да бъде слаган латексов матрак на спалня,чието пространство се ползва отдолу за ракла.Така ли е и защо?
Миоки,за какъв дунапрен говориш в Темпур?Нищо такова не пише в брошурата им.Или си го спестяват?Или има различни?И що е то подматрачна рамка?Нима не може да е плътна,а трябва да е само оребрена?
Ам пишеше пенополиуретан, което е дунапрен. Не казвам, че са лоши в никакъв случай, не ги познавам, но цената им е убийствена и не бих си купила такъв. Българските латексови са добър вариант качествени и на добра цена, а и аз съм много доволна за това толкова ги хваля.
Латексовите могат да се слагат на спалня, която е ракла отдолу, но трябва да са поставени на подматрачна рамка за да могат да "дишат", да има циркулация на въздух - тоест не трябва да се поставят на плътна основа (плоскост).

# 55
  • София
  • Мнения: 717
Ам пишеше пенополиуретан, което е дунапрен. Не казвам, че са лоши в никакъв случай, не ги познавам, но цената им е убийствена и не бих си купила такъв. Българските латексови са добър вариант качествени и на добра цена, а и аз съм много доволна за това толкова ги хваля.
Латексовите могат да се слагат на спалня, която е ракла отдолу, но трябва да са поставени на подматрачна рамка за да могат да "дишат", да има циркулация на въздух - тоест не трябва да се поставят на плътна основа (плоскост).

Не, не е дунапрен, сега го гледах. На пипане е като моделин - лепкаво и остава по форма, каквато му зададеш. Някаква високотехнологична пяна е. Ти къде прочете дунапрен? Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 18 542
Прочетох пенополиуретан.
А бе знам ли ги какви са! Само знам, че 3к са ми прекалено много ако ще и да лети Simple Smile
Не мисля, че е чак толкова по-добър от останалите, че да си заслужава цената. Може би, понеже относително от скоро материалът е в масова употреба, цената му да е толкова висока. Ще почакам по-добри времена, когато ще стане по-достъпен  Blush

# 57
# 58
  • Мнения: 1 422
подматрач& … 84;ка - този производител е много сериозен и точен, качеството е отлично! (330 лева за 160/ 200 см)

матрак - идеално!!!! ние държим на максимално висока ортопедичност (=твърдост), но има и меки, качеството е похвалено от всеки около мен, който спи на такъв матрак! (660 лева за 160/ 200 см)

Общи условия

Активация на акаунт