Орторексия

  • 4 751
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 617
Естествения(Т) живот на изкуствените хора

Не успях да открия нищо "Страхотно' в този коментар. Опитите априори да се прикачват етикети ("изкуствени" хора) само на основата на външни признаци (тези, които предпочитали "естествена" храна или начин на живот) са меко казано, импотентни.
По логиката на авторката, всеки, който предпочита да е селективен към това, с какво се храни непременно и задължително е "изкуствен" (епитет, върху който наслагва негативно съдържание).
Колото и да се напъва да възхвалва натурализма, ще си остане с тези напъни, защото този, който е краен, винаги е рискувал да бъде и ограничен Simple Smile

# 91
  • Мнения: 5 710
Търсила е стил и ефект в заглавието, явно.
Прочетох и останалите й публикации. Има няколко коментара в блога си, още един в стил " Не ми е човешко без оцет и олио", много е забавен. Подправя позицията си с " Ти да видиш", "Божееее, жива да не бях". Нивото й на писане е пълен потрес. 
Изобщо, с риск да те засегна Лейди Фрост,  учудена съм, че бъдещ журналист може да препоръча подобни писаници и по-важно да им се кефи. Много се надявам да не си ти "лелята" авторка. 

# 92
  • София
  • Мнения: 62 595
А на мен въпросната статия ми намирисва на завист и простотия. Изглежда списващият още не си е надвил на харча дотам, че да си позволи да си купи къща на чисто място и да употребява чиста храна и напитки.  Другият вариант е авторът да е на малко над 20 години и още да си мисли, че е безсмъртен и всичко, което е вредно е много яко. Ако е второто, простено е. То поне е от младежка глупост, всеки е минал през нея.
Със сигурност има хора, за които относително здравословният начин на живот е просто поредната мода, същата като със силикона. Но така или иначе има много желаещи да живеят що-годе нормално, умерени в очакванията си и не се вманиачават на тема здраве и хранене.

# 93
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ами не не съм, авторката... Не пиша за неща, които не разбирам...
Показах друга гледна точка...
А това какво харесвам или не мисля, че си е лично мой проблем!  Flutter

# 94
  • Мнения: 5 710
Точно твой проблем е , права си. Whatever.
А това какво харесвам или не мисля, че си е лично мой проблем!  Flutter




# 95
  • Мнения: 3 826
Ами не не съм, авторката... Не пиша за неща, които не разбирам...
Показах друга гледна точка...
А това какво харесвам или не мисля, че си е лично мой проблем!  Flutter
на авторката видимо й е проблем кой какво слага в чинията си , това тесногръдие и надничане в чуждото бельо силно контрастира с претенциите на витален и широко скроен човек , в чиито вени дори тече по-така кръв  ,
зад всичко това всъщност , прозират съжаления за липсата на софийско жителство

# 96
  • Мнения: 35
Ами не не съм, авторката... Не пиша за неща, които не разбирам...
Показах друга гледна точка...
А това какво харесвам или не мисля, че си е лично мой проблем!  Flutter
на авторката видимо й е проблем кой какво слага в чинията си , това тесногръдие и надничане в чуждото бельо силно контрастира с претенциите на витален и широко скроен човек , в чиито вени дори тече по-така кръв  ,
зад всичко това всъщност , прозират съжаления за липсата на софийско жителство

Всички ли които ядеме пържолки на скара , лук , луканка , чипс ,бургери и подобни гадости сме пишман кандидати за софийско жителство?Темата зяприлича на друга подобна "Влизате ли обути у дома"Всеки сам си избира начина на живот какво да яде , какво да облича и с кого да се люби - важното е да не пречи на околните. Naughty

# 97
  • София
  • Мнения: 62 595
Аа, някои са си баш с жителството по наследство.  Laughing По-скоро не им е приятно, че имат конкуренция.

Общи условия

Активация на акаунт