"Махни си колата, ма !"

  • 2 218
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 502
    Ами ако имаш сили и нерви,не оставяй така нещата. Наритай им задниците,ако можеш.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 762
То, като си плащаш на Паркинги и гаражи, и като и знак са сложили хората, и едно такова платно вързано със синджир, и като това ти струва по 120 лв. на месец- та какво? Това имаме ние пред офиса. И на ден се караме поне по 10 пъти да не паркират там, защото мястото е платено, защото се ползва от нашите коли. Спират си, като стой та гледай. Скоро една млада госпожица вдигна луд скандал, че сме били връзкари. Връзкари, които си плащат и спазват правилата  Naughty И извода е само един. Никаква култура нямаме на поведение, никакви правила и закони не се спазват. Живеем в абсурдна държава . А от простаците по улицата и реплики завършващи на "МА" направо ми се гади.  #2gunfire

# 17
  • Мнения: 649
А от простаците по улицата и реплики завършващи на "МА" направо ми се гади.  #2gunfire

Ооооо то "МА" си е цветущо, я си представи какви имена можеха да си изсипят по нейн адрес. Чувала съм толкова вулгарни неща, че това вече не ме впечатлява за съжаление.

# 18
  • Мнения: 743
Пълно е с простаци, ужас. Вбесявам се когато изляза сутрин с детето за градина и видя, че колата ми е запушена от някой спрял напряко на всички други. Изпокарах се с полвината съседи, които трябва да издирвам по етажите на блока, защото нямам представа коя кола на кого е  doh

Лошото е, че сутринта хората от блока освобождават паркинга и там се намърдват разни коли. И аз като тръгна да водя дъщеря ми на ясла и се изпотявам 100 пъти от манвриране. А имаме и една съседка с един мерцедес, който явно тя не го е купувала /иначе нямаше да спира така/, Паркира на входа на паркинга, където мястото за влизане е малко повече от една кола. И тогава настава ужасът - как да изляза - да прескоча с крилатата си Корса или да й оставя едни хубави сини следи отстрани???
Някои хора нямат никаква мисъл в главата си. Жалко, че останалите страдаме от това.

# 19
  • Мнения: 7 640
Мда, фирмите пестят от паркоместа, общината не взима отношение, ние не ползваме транспорт ,защото е мръсен и неуреден.
Проблеми много ,а решение никакво.

ей това е най-гадното.
Като могат да купят 15 служебни коли, що не си плащат да спират на паркинг #2gunfire. И за служителите не е лесно да въртят по преките, и за живеещите наоколо е гадно да не могат да си оставят личните коли пред вкъщи заради разни пришелци.

Елате да видите къде е офисът на Yellow Pages и на Infomed и къде са им колите- да полудееш просто:2gunfire:. А зад лускавата им сграда, паркингът на НДК пустее- ей това ми обяснете.

ОФФ- Пътуващ, гледам, мъж си се обозначил, що ти викат МА newsm78

# 20
  • Мнения: 27 524
А не би ли трябвало нашата държава все някога да влезе в час?  Tired

# 21
  • Мнения: 606
А не би ли трябвало нашата държава все някога да влезе в час?  Tired
Би, ама не би.

# 22
  • Мнения: 3 861


Елате да видите къде е офисът на Yellow Pages и на Infomed и къде са им колите- да полудееш просто:2gunfire:. А зад лускавата им сграда, паркингът на НДК пустее- ей това ми обяснете.



Пустее защото е платен. На нас ни отпуснаха място за 10-на коли при служители повече от 200 човека до същия този паркинг. Познай как паркираме и се запушваме взаимно...
А случайните места за паркиране там си ги делим с тези от Yellow Pages и е голямото дебнене. Кой кого.

# 23
  • Мнения: 7 640


Елате да видите къде е офисът на Yellow Pages и на Infomed и къде са им колите- да полудееш просто:2gunfire:. А зад лускавата им сграда, паркингът на НДК пустее- ей това ми обяснете.



Пустее защото е платен. На нас ни отпуснаха място за 10-на коли при служители повече от 200 човека до същия този паркинг. Познай как паркираме и се запушваме взаимно...
А случайните места за паркиране там си ги делим с тези от Yellow Pages и е голямото дебнене. Кой кого.

хубаво де, таксата за паркинг не е ли разход за фирмата?
Леле как съм ви набрала...(не е лично Simple Smile- и вас не искам да ви мисля къде обикаляте, как ви псуват и колко трамбовате пеша после до офиса.)
Обаче- щом работата изисква ползване на кола, това значи да й се осигури и къде да домува #Cussing out

# 24
  • Мнения: 3 861
Нееее аз не съм към Yellow Pages , аз съм в бТВ, но и ние не можем да ползваме паркинга на НДК. Бяха ни направили някаква отстъпка в цената за месечен абонамент, но пак много и почти никой не се възползва...
(80 лв. на месец или нещо подобно беше)
А иначе за Yellow Pages , и аз съм на мнение, че тяхната фирма трябва да им осигури паркоместа защото тяхната работа предполага използването на служебен автомобил...

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Така е по центъра, особено в малките улички. При нас например, всеки съсед си е заплюл място за паркиране на улицата. По между си много стриктно си ги спазват и не паркират по чуждите заплюти. Обаче, ако паркира друга кола, моментално започват да предупреждават собственика й да се махне. Човекът естествено не се маха. Ако остане за кратко, се разминава със първоначалната разправия, ако остане да пренощува колата, не е ясно какво ще завари, като дойде да си я вземе. Изключително ме дразнят тези хора. Това, дране с ключ, цапане на стъкла отгоре, от прозорците, развинтване болтове на колелата, си е обичайна практика! Висят по прозорците и дебнат кой къде паркира. Ужас.

Общи условия

Активация на акаунт