За плюсовете на безсексието

  • 5 296
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Нали знаеш, няма фригидна жена...

Всички сме тактилни Grinning Пак там - обяснение защо мъжете са буквално дебелокожи.

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Освен това не знам за жената да е характерно да се възбужда чисто визуално.
Характерно е

# 62
  • Мнения: 5 877
Нали знаеш, няма фригидна жена...

Всички сме тактилни Grinning Пак там - обяснение защо мъжете са буквално дебелокожи.

Е, не го знам Ленърд как се е справял, но във всеки случай сюблимация не й е липсвала на жената.

# 63
  • София
  • Мнения: 38 589
Плюсове казваш?
Ела да ме видиш, ако не съм правила една седмица секс.
Само се пази да не ти издера очите.
А жена, която не е правила с месеци е нещо страшно! Да не си и насреща! А пък ако са години - лошо, ама много лошо става.
Градивната и енергия отива в една единствена посока - как да изплете някоя интрига!

# 64
  • Мнения: 727
Нотар го разбрахме, че само моите аватари са му достатъчни при суша, но ето малко и за безсексващите дами. Има интересни попадения.  Laughing

приятно гледане
от както правя секс...17г Wink,съм нямала затишие...суша,безсексие,та не мога да се намеся дали има плюсове или не,предполагам понякога ние е нужна ПОЧИВКА дори и от това


Относно линка......има ужасни екземпляри ooooh!,гейчета на 100%

# 65
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 493
Единственото предимство за мен поне е, че като мине известно време, хич не се и сещам вече и не ми липсва.
Тъй или инак не лягам по секси сатенена нощница, презервативи не ползвам, интима поддържам заради себе си, с или без секс чета книга... Така де, тези плюсове на мен не ми се явяват плюсове Grinning

Вчера говорих по тази тема с една приятелка, която води групови терапии и научих, че с апетита за секс е същото като с цигарите, алкохола и т.н. Т.е., когато го откажеш, нивата на хормоните се "препрограмират" и съответно идва време, в което и двамата партньори са на една вълна.

А иначе за плюсовете от безсексието-ами повече сън,
а също така и избягване на повторния душ и тоалет след секс,
току що окъпана и парфюмирана а впоследствие олигавена и омазана в телесни течности Mr. Green

# 66
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
А жена, която не е правила с месеци е нещо страшно! Да не си и насреща! А пък ако са години - лошо, ама много лошо става.
Градивната и енергия отива в една единствена посока - как да изплете някоя интрига!
Е, това абсолютно не е вярно.
Понеже трудно пристъпвам към нова връзка, съм имала големи паузи на суша - 10-12 месеца и нагоре. Няма такъв филм. С безсексието се свиква и няма никакви интриги, нито душевни и физически терзания. До човек си е.

# 67
  • Мнения: 2 891
Окоча, като станеш селекционер на Левски, ще вземеш ли този?

Не, но има един друг с топка, няколко снимки по-нагоре  Mr. Green

Бу, има фригидни жени. Наскоро гледах някакъв филм за експериментален проект, който чрез вкарване на електрически импулс, се опитва да стимулира веригата от неврони, която е обвързана с оргазмите. Оказва се, че често тя бива прекъсната някъде около гръбначния стълб, в областта на кръста. Показваха 4 жени. Две от тях успяха на възраст от 40 г. да усетят за пръв път оргазъм, при това само с този апарат, който е забит в гърба им. Другите не можаха, независимо от стимулацията.

п.п. Интересно е да се отбележи, е едната от дамите е водила напълно оргазмен полов живот, но решила да се лиши от яйчниците си след 3-то раждане. Следва пълна апатия към секса и почти разрушен брак. Тя бе една от тези, която за една седмица не успя да изпита отново оргазъм.

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 14:26 от jj okocha

# 68
  • София
  • Мнения: 38 589
А жена, която не е правила с месеци е нещо страшно! Да не си и насреща! А пък ако са години - лошо, ама много лошо става.
Градивната и енергия отива в една единствена посока - как да изплете някоя интрига!
Е, това абсолютно не е вярно.
Понеже трудно пристъпвам към нова връзка, съм имала големи паузи на суша - 10-12 месеца и нагоре. Няма такъв филм. С безсексието се свиква и няма никакви интриги, нито душевни и физически терзания. До човек си е.

Може би наистина си е до човек. До либидо, сексуална енергия, хормони, темперамент или както там му е името. При различните хора е различно.
Някой ден съм се заканила да напиша книга по темата.
С материали от изследвания, основани на Форума! Mr. Green

# 69
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Може би наистина си е до човек. До либидо, сексуална енергия, хормони, темперамент или както там му е името. При различните хора е различно.
Мда. Сега, за да не рече някой, че съм фригидна, асексуална или недоклатена, да се оправдая  Mr. Green, че сексуална енергия имам в излишък дори, либидото ми е окей, темперамента холеричен, но просто като съм по-дълго време без секс, се нагаждам към ситуацията, вместо да беснея по темата все повече и повече и да се навивам напразно Simple Smile И съм чела, че при другите жени (генерално) също е така, включително от изследвания разни. Един вид, жените могат да свикнат без секс без особени последици, което не значи, че не биха правили с радост и ентусиазъм в огромни количества, когато има как и с кого.

# 70
  • Мнения: 35 998
Един вид, жените могат да свикнат без секс без особени последици, което не значи, че не биха правили с радост и ентусиазъм в огромни количества, когато има как и с кого.

в лични разговори /а не във форумски теми  Mr. Green/ наистина повечето жени казват точно това

# 71
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ами доколкото ми е известно има различни темпераменти в секса. Едни могат без секс и не и им е нужен, други пък са силно сексуални...
Варианта на силно сексуална незадоволена жена е доста сткрашничък... Говоря в случая да има с кого... Забелязала съм че в моментите, когато няма на лице партньор общо взето и сексуалното желание се настройва по този начин, съответно може да го няма никакво...

# 72
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Забелязала съм че в моментите, когато няма на лице партньор общо взето и сексуалното желание се настройва по този начин, съответно може да го няма никакво...
Което съвсем не значи, че жената не е сексуална, либидото й е ниско или не би правила с радост секс в друга ситуация, нали? Да не се бъркат двата щата Simple Smile

# 73
  • Мнения: 600
плюсът на безсексието(вечерното) е, че спокойно мога да си сложа маска на лицето, ролки на косата и да се наспя човешки. това съвсем не е малък плюс. Mr. Green

иначе дневното безсексие е гадно...

# 74
  • Мнения: 12 670
Нали знаеш, няма фригидна жена...

Всички сме тактилни Grinning Пак там - обяснение защо мъжете са буквално дебелокожи.


Присъединявам се. Фригидна е изобретение на мъжете, които не могат да накарат една жена да...а бе, да не е фригидна.

Общи условия

Активация на акаунт