Мъж, от когото ти се подкосяват краката

  • 11 865
  • 173
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 081
И аз съм на мнението, че всичко е химия, останалото просто започва да ти харесва дори и мъжа да е супер грозен.
Феромони или излъчване или както там се нарича. Аз познавам един такъв, от който не само ми се подкосяват краката а просто загубвам способността да разсъждавам трезво и най-интересното е, че дори не е нужно да е в полезрението ми. Самото му присъствие ми действа така, затова залагам на химията.

Съгласна съм  Peace
Чувството идва отвътре  Mr. Green
Случвало ми се е само веднъж, на морето, и никога няма да го забравя .
Не мога да го опиша обаче ...

# 31
  • Мнения: 5 622
Истински красиви мъже се срещали ужасно рядко (според нея) – ей така можеш да си вървиш по улиците на голям град с дни и да не срещнеш нито един.



Абсолютно вярно (за съжаление  Wink и за разлика от броя на красивите жени..поне в Бг  Crossing Arms )

На мен ми се подкосяват краката от синеоки мъже, че и жени.  Heart Eyes Но подкосяването от синеоките мъже е някак по-различно, вътрешно, дълбоко и по-ниско разположено.... Whistling И все пак зависи много от пртежателя им и от това какво "казват" самите очи  Grinning

# 32
  • Мнения: 1 432
На мен по-точно ми се обръща корема  Mr. Green Има двама такива мъже....коренно различни във всичко.....дори само спомен за уханието им ме подкосява  Crazy Crazy Crazy

# 33
  • Мнения: 2 388
Случвало ми се е веднъж. Не беше красив по  общоприетите норми, но беше толкова магнетичен и толкова силно ме привличаше, че чак се почуствах глупаво.
Иначе Тайсън също ми "обръща корема", но там нещата са кауза пердута. Laughing

# 34
  • Мнения: 229
Преди всичко ще кажа ,че всичко е химия .Ако на мен ми се подкосяват краката от един мъж , то друга жена просто би го харесала , а трета не би му обърнала внимание.И така като на мен ми се "отрязаха" краката когато видях преди години един мъж ще кажа накратко как изглежда той: Висок 1,92 , много добре сложен , широки рамене , тесен таз , ужасно дълги и стройни крака, зеленикави очи, леко чуплива коса , която след 7 години взе леко да се прошарва отстрани, супер галантен и се облича според мен страхотно , винаги с риза и черен обикновенно панталон, лъснат чепик.В продължение на години като го видех нещо ми се обръщаше , през последните 2г. мисля , че свикнах и естествено , че ужасно го харесвам все още , мисля , че това обръщане и свиване на стомаха изчезна.В първите години съм стояла и тайно съм го гледала , например когато върши нещо извън колата / аз съм вътре/ и дъха ми е спирал.Казвам ви честно!За някой майтап , ама за мен истина. Никога до сега за 35 годишния си живот , никой мъж , ама наистина никой не съм погледнала с тези очи  и няма мъж който да ме е впечатлил по никакъв начин.По някога си мисля , че нещо съм се повредила в отношението си към мъжката красота.За мен тя се олицетворява в един единствен мъж!

# 35
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Случвало ми се е девойки (младша, старша възраст, няма значение) да казват за някой, че им подкосявал краката. "Този ли рапон!" - питам аз, удивена.
Което ме навежда на мисълта, че всяка жаба си има собствен вкус.
Аз (зелена и гласовита) съм се подкосявала сал' веднъж. Прекрасно усещане. Като сложиш в чувала и любов от пръв поглед, е-е-е-ех... Flutter
Едуард Нортън харесвам и аз, много харесвам даже.  Embarassed
П.П. Напоследък един млад мъж ми подкосява краката. Всеки ден. Откакто проходи, е като торпедо. И се вре, бута се, сякаш е пенсионер на опашка за пилешки фенери.  ooooh!

# 36
  • Мнения: 5 622
Преди всичко ще кажа ,че всичко е химия .Ако на мен ми се подкосяват краката от един мъж , то друга жена просто би го харесала , а трета не би му обърнала внимание.

Е то добре, че е така  Laughing

# 37
  • Мнения: 229
Абе има и още един тип жени - супер напористите. Един ден отиваме на капанче , пием си биричка , говорим си .Хора влизат излизат .Забелязвам аз една маса се заема от две двойки , и едната от жените хипнотизирано гледа към нашата маса - не към бирата, не към мен , викам си към него ще да е / той с профил обърнат , не вижда кво става/ . Гледам аз жената и ми напомня на една жена , която забелязах седмица преди това в един магазин , вървеше с мъж под ръка и гледаше така моя спътник все едно вижда извънземно. Та погледнах я аз обстойно и скришно и познах, че това е същата жена. Та пием си ние бирата и естествено като изпиеш 2-3 ти се прихожда до тоалетна.Та отива той , връща се смутен. Излизаме от заведението и той ми показва една бележка написана на бързо на хартия от цигари с молив са устни - телефона и кратко описание кога и как да се обади, подкрепени с изричение колко рядко и се случва да види такъв мъж! Скъса бележката , но...................може да е запомнил телефона.Знам ли Joy

# 38
  • Мнения: 118
Her Trifon?Nein!
Той ми е блед имитатор.Имаше един италиански защитник- Джентиле.
Те това беше покосител с главна буква.

# 39
  • Мнения: 2 070
Не става само с визия, трябва и акъл.
Случвало ми се е в младежките години, преди да родя. Един колега в университета и други двама-трима човеци. Излъчване, начин на общуване, такива неща. На външен вид съвсем не са перфектни, нито пък са елегантни, по-скоро тип небрежари, свободни хора. Готино е.

# 40
  • UK
  • Мнения: 3 959
Два пъти ми се е случвало. Единия го видях в едно заведение, където ходехме с Малик. Седеше на съседната маса, обядваше с приятел. Светли очи (което е странно защото аз по принцип не харесвам мъже със светли очи), тъмна, леко чуплива коса... Пълно, абсолютно пълно точно копие на Малдини. Останах като гръмната, беше с един страхотен костюм, перфектен отвсякъде. Цялостното усещане около него беше, че в някакъв радиус примерно два метра от него света се върти по бавно, нереално някакво такова. Много беше хубав, а аз по принцип въздишам по друг футболист, не Малдини.

Другия не знам какво толкова му харесах, но първо го видях на снимка, а после наживо и пак така... Далеч не толкова перфектен като първия, различен като тип, като излъчване, обаче и до днес като си помисля за него и все едно ме удрят с нещо тежко по главата. Много хубав, много.

# 41
  • Мнения: 3 268
Като говорим за напористи жени,имам аз следния случай.Преди години тръгвам аз на работа и на стъклото на колата на мъжа ми,под чистачката,виждам роза с бележка.Вземам я естествено и какво прочитам..."вярваш ли в любов от пръв поглед?Ако да,обади ми се !" И написан телефон с име.Как мислите,дали мъжът ми получи бележката!? Wink

# 42
  • Мнения: 274
Прави ми впечатление, че на всички им се е случвало два пъти....Очевидно третият път е фатално.

# 43
  • Мнения: 22 494
Два пъти са ми се подкосявали краката при среща с мъж, по-точно беше едно страхотно усещане и мисълта, че трябва да ги имам на всяка цена. )) И с двамата имах връзка ако изобщо има значение. Като визия - нищо манекенско или изключително.
Но цялостното излъчване, поведение, жестове, разговор....)

# 44
  • Варна
  • Мнения: 57
Преди всичко ще кажа ,че всичко е химия .Ако на мен ми се подкосяват краката от един мъж , то друга жена просто би го харесала , а трета не би му обърнала внимание.И така като на мен ми се "отрязаха" краката когато видях преди години един мъж ще кажа накратко как изглежда той: Висок 1,92 , много добре сложен , широки рамене , тесен таз , ужасно дълги и стройни крака, зеленикави очи, леко чуплива коса , която след 7 години взе леко да се прошарва отстрани, супер галантен и се облича според мен страхотно , винаги с риза и черен обикновенно панталон, лъснат чепик.В продължение на години като го видех нещо ми се обръщаше , през последните 2г. мисля , че свикнах и естествено , че ужасно го харесвам все още , мисля , че това обръщане и свиване на стомаха изчезна.В първите години съм стояла и тайно съм го гледала , например когато върши нещо извън колата / аз съм вътре/ и дъха ми е спирал.Казвам ви честно!За някой майтап , ама за мен истина. Никога до сега за 35 годишния си живот , никой мъж , ама наистина никой не съм погледнала с тези очи  и няма мъж който да ме е впечатлил по никакъв начин.По някога си мисля , че нещо съм се повредила в отношението си към мъжката красота.За мен тя се олицетворява в един единствен мъж!
Това все едно съм аз. Казва се- да срещнеш любовта на живота си, което си е късмет, щастие и не се случва на всеки... сигурна съм! Wink

Общи условия

Активация на акаунт