за пола на бебето

  • 6 926
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Бях в 23г.с когато ми казаха да купувам синя количка! Laughing

# 31
  • Мнения: 1 131
В 16 седмица ми казха,че е момиче-амниоцентезата го потвърди

# 32
  • Мнения: 27 524
С ехограф - през 4-ти  Peace

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 129
В 14 седмица  Peace

# 34
  • Мнения: 2 807
При мен и трите пъти беше рано - между 11г.с. и 14 г.с..
И трите пъти полът беше 101 % сигурен.

Зависи при кой лекар ще си  Wink
Ехографа също има значение.

# 35
  • Мнения: 172
На мен в края на 11 г.с. ми казаха, че ще е момче. Дори ми показаха  Crazy Лекаря каза, че е 90% сигурно  Simple Smile След около 6 месеца ще се разбере дали е познал  Crazy

# 36
  • Мнения: 1 674
.При мене още в 4 месец ми казаха пола на бебчо.
и на мен така

# 37
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
аз разбрах в 4ти , ходих на 3 ДЕ ехограф Peace

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Аз съм в 6ти и таткото всеки път като ни гледат на ехограф, предварително обявява, че не иска да ни казват пола. Аз искам момиче, а той мъжкарак, но и 2та сме на мнение, че какъвто и да е пола, най-важно е да е живо и здраво. И само да те предупредя - какъвто и да е пола на бебето - не подлежи на връщане!  Naughty

# 39
  • Мнения: 224
На мен док ми каза в 13 г.с. и позна.

# 40
  • Мнения: 46
На мен докторката ми каза в началото на 4 месец.Аз си имах чувство,че ще е мъжле,но наистина докато не се роди няма 100% гаранция.

# 41
  • Мнения: 32
Доки ми каза  още в средата на третия месец,че ще е момче.Гледа ме на 4Д.ПОсле го потвърди в петия месец .
Най-интересното е че го нося много високо,а съм чувала ,че момчетата се носят ниско(не е задължително,де),и другото е ,че имам странно чувство ,че ще е момиче.Но скоро ще се чуе ,както се казва.То не остана Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 386
в 12г.с.- др.Цолова (МЦ "Фемина") на ФМ ми каза че е 90% сигурна че ще е момче- след още няколко УЗ се потвърди. Живот и здраве декември ще пиша дали е била права (макар че сама аз му жидях атрибутчето през втората ФМ  #CrazySimple Smile

# 43
  • Мнения: 268
 Здравейте:)
13 г.с. и 2 дни съм. Днес доктор Димитров от "Фемина" ми каза, че е голяма вероятността да си имаме девойка.
С Кико ми казаха в 20 г.с. на 3D със 100% сигурност, че ще е момче.
Но каквото дойде, само да е живо и здраво Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 141
СПОРЕД ВАС КАКВО ДА МИСЛЯ? newsm78
11г.с.-Доктора:"Има вероятност да е мъжки пол"
19г.с.-Доктора:"Според мен е моми4е"... newsm78
21г.с. (фетална морфология,която не е направена на 3д,а на малко по-добър ехограф от обикновения),пак 4и4ко доктор:-"Изглежда моми4е.. Thinking newsm78.....а аз през цялото време имам 4увството,4е е мом4е( #Crazyсега наистина се обърках)....А според вас,какво може да е?

Общи условия

Активация на акаунт