Зимният вариант на лятната количка?

  • 1 748
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 011
Аз пък не си представям по-голямо дете (например моето - на 1г. и 3м.,да стои в такъв чувал.Аз едва я залъгвам да седне в количката за малко,как така вашите дечица си седят кротко в такъв чувал опаковани?

# 16
  • Мнения: 502
нашата количка е Loola - Bebe Confort. миналата година обръщах количката към мен и чувала я обхаваща цялата- не е само до кръстчето. беше закътано и не съм имала пролеми. за тази година се чудя как ще стои в количката и как ще я вкарам в чувала, но времето ще покаже.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз пък не си представям по-голямо дете (например моето - на 1г. и 3м.,да стои в такъв чувал.Аз едва я залъгвам да седне в количката за малко,как така вашите дечица си седят кротко в такъв чувал опаковани?
Всичко си зависи от детето.  Laughing
Моят син няма нищо против количките, чувалчетата, шапките и ръкавиците. Около нас има доста такива дечица.

# 18
  • Мнения: 2 936
Аз пък не си представям по-голямо дете (например моето - на 1г. и 3м.,да стои в такъв чувал.Аз едва я залъгвам да седне в количката за малко,как така вашите дечица си седят кротко в такъв чувал опаковани?
Всичко си зависи от детето.  Laughing
Моят син няма нищо против количките, чувалчетата, шапките и ръкавиците. Около нас има доста такива дечица.

 Peace моето също нямаше нищо против чувалчето,когато беше на 1г. и 3м.  Simple Smile

# 19
нашата е на пег перего и съм доволна и от зимния вариянт

# 20
  • Мнения: 3 993
Ние сме с лятна количка Maclaren модел techno XT, дъщеря ми е лятно бебе. Сега за зимата купихме термочувал Jane от Premaman. Вече го пробвахме няколко пъти и съм много доволна. Много е голям и дълбок, покрива детето отвсякъде. Отвътре е полар, със сигурност топли. За много студена зима /ако има такава/ мисля да обличам космонавт и после вътре в термочувала, както са казали мамите по-нагоре. А дали бебка ще седи мирна така опакована, предстои да разберем!  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 102
Little wingels, доволна ли си от количката, става ли за новородено

# 22
  • Мнения: 3 993
Да, доволна съм. Когато я избирахме с мъжа ми водещия критерий ни беше да е лека, защото живеем в стара кооперация без асансьор и ние естествено сме на последния етаж Thinking Та нашата количка Maclaren techno XT тежи 7,700 кг, аз лично съм я мерила, въпреки че я продават за 6 кг и нещо / сигурно само рамата/. Много е маневрена, колелата не са от най-големите, но не са и малки. Количката е много здрава, идеална е за разбитите улици и тротоари на София. Става за новородено, нашето се вози в нея от началото. Има 4 положения на облегалката, като първото ниво - легналото е за новородено. Моята дъщеря вече е на второ ниво - полуседнала, защото много се напъва и надига да сяда.
Скоро видяхме по-нов от нашия модел на Maclaren в магазин Mothercare - по принцип тази марка количка е английска. Новият модел върви комплект с покривало за краката / нашата няма, има само дъждобран/. Всичките модели ги има в каталога на Mothercare.

# 23
  • Мнения: 1 102
Много ти благодаря.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт