Счупена ръка в ясла-мълчние и безотговорност!!

  • 4 451
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 526
Дъщеря ми съвсем вкъщи си размести ръката и тичахме до Пирогов, пак вкъщи си счупи предните 2 зъба. И то без да се катери или прави опасни неща.
Не се знае какво е станало, възможно е учителката да няма вина.

Но е виновна затова, че не сте уведомени на секундата!

Нати, това е ужасно, което разказваш  Sick нямате ли охрана? При нас е винаги на пост, пиле не може да прехвръкне.

# 31
  • Мнения: 388
Съжалявам за това което е станало с детенце и се моля да не се случват такива неща. Но си мисля, че много трудно ще се докаже, че се е случило в ДГ. В никакъв случай не оправдавам учителките /слава Богу, аз от нашите съм доволна... засега/, но е напълно възможно да не са разбрали - ако детето не се е оплакало и ако се е подула ръчичката по-късно... Желая бързо оздравяване и успех!

# 32
  • Мнения: 550
Хм,интересно как никога нищо не са видели!!!
Съжалявам за детенцето ти!
А в нашата градина онзи ден се оказа,че госпожата вижда и неща,които всъщност ги няма-мен!Отивам да взема  детето,влизам в коридора и го гледам той там,нахлузил си раницата и ме чака.Излиза госпожата и аз я питам как детето ми се е озовало само навън,а тя ми вика:Нали се обадихте!(да уточня,че се обаждаме по телефона и тогава извеждат извиканото дете),а аз направо се втрещих:"Как така,когато сега влизам!"А всъщност се оказва,че госпожата не е разбрала кой точно са извикали и незнайно как ме е видяла,че го чакам пред вратата.Тя се притесни доста,но аз я успокоих,че все пак навреме съм дошла за да не излезе сам на улицата.Просто късмет!Надявам се това да не се повтаря!
И си мисля,че се нагледахме и наслушахме на подобни идиотщини!Крайно време е тези служители,които все повтарят колко трудно се гледат 25-30 деца да разберат ,че всъщност носят отговорност за тези деца и да си отварят повече очите!Все не видели,все не чули!!!Уважавам ги ,тях и труда им,все пак ми гледат детето,но очаквам да си го прибера в къщи така както съм го оставила !
Чудя се ако някоя от нас на работното си място сгафи,дали номера с не съм видяла ще мине?

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
ако детето не се е оплакало и ако се е подула ръчичката по-късно... Желая бързо оздравяване и успех!
Има ли такава възможност да си счупиш ръката и да не те заболи? И ако си дете - да не заплачеш и съответно никой да не забележи? newsm78 (никога не съм си чупила кости)
Дъщеря ми също си счупи ръката в детската и явно толкова я е боляло, че докато дойдем (около 15-20 мин) беше заспала от плач. Беше си хванала ръчичката с другата и не даваше да се пипне.

# 34
  • Мнения: 804
Това, че ще е трудно доказуемо и че вероятно няма да осъдят учителката не е причина да си замълчиш. Не е трагедия факта, че се е случило, а че не са те уведомили. Ще си лично отговорна ако пак се случи нещо, но с друго дете и те отново скрият. Ако заспиваш спокойна не прави нищо, дано вашия случай е единичен, но се съмнявам.

# 35
  • София
  • Мнения: 8 933
ако детето не се е оплакало и ако се е подула ръчичката по-късно... Желая бързо оздравяване и успех!
Има ли такава възможност да си счупиш ръката и да не те заболи? И ако си дете - да не заплачеш и съответно никой да не забележи? newsm78 (никога не съм си чупила кости)
Дъщеря ми също си счупи ръката в детската и явно толкова я е боляло, че докато дойдем (около 15-20 мин) беше заспала от плач. Беше си хванала ръчичката с другата и не даваше да се пипне.
Синът ми беше на 1 година и половина, когато си счупи ръката вкъщи. Два дена не разбрахме, чак на третият. Поду му се съвсем малко, но понеже мрънкаше, когато го държах за тази ръка, решихме да го заведем на лекар. Дори докторите се чудеха, как два дена не е показал, че го боли по-серизоно. Така че, има вариант в яслата да не са разбрали.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Много кофти. Наистина не знаех, че може и да не боли зверски.

# 37
  • Мнения: 530
Съжалявям за случката дано бързо се оправите .Аз не съм сам се сблъсквала с такава безотговорност преди седмица като вземах сина си от ясла госп.веднага ми каза че има цицина на главата защото си блъснали главичките с друго дете.Дъщеря ми в градината беше получила разтежение на врата веднага я бяха обездвижили в лек. кабинет и ме извикаха травматолога които и слагаше шиината яка каза че деиствията на персонала в градината са били много полезни

# 38
  • Мнения: 835
В темата става въпрос за това, защо не са съобщили на майката, а не защо изобщо се е случило. Госпожите дори отричат да има инцидент. А е факт счупена ръчичка.
Това си е бягство от отговорност.
И аз съм за това, че не поемат никаква отговорност, дори лъжат!!!
Не съм видяла един път да ги заиграят на двора.Учителките седят и подпират пейките или се крият да пушат!
Осъди ги!И си извади медицинско.

Общи условия

Активация на акаунт