Ива Екимова в "Търси се"

  • 14 996
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Цитирам Бамбинката/ако виждаш/!!И стига вече с тези правила в живота!
 Кой казва къде и как да си тъжен или усмихнат! Кой пренаписа дрескодът на Живота???Ами съдете я  тогава!!!Вашата работа е :"Криво седи ,право съди"!!!

# 91
олееее, явно хората си нямат проблеми в живота за решаване, та тръгнали да дешифрират душите на другите. Именно защото е публична личност, затова според мен не е редно хората да знаят какво наистина става в твоята душа. Злобни, колко щеш, само ще си навлече неприятности, ако допусне хорското любопитно око да навлезе по-надълбоко, защото алчността човешка, било то материална или не, край няма. Адмириращо е това, че Ива си има своя философия за нещата от живота и си я следва. Ако не знае Питагоровата теорема, не означава, че е глупава, много се извинявам. Не мисля, че и ние сме тези, които трябва да й определим умствения багаж. За мен няма как Ива да забрави мъжа си, най-малкото, че има толкова спомени с него и имат дете. Така че дали ще ходи в черно цяла година или само 1 ден, не е от значение, според мен.

Както е казал народът, обаче: Кой каквото иска да си мисли за теб, ще си го мисли. Така че е безсмислено може би дори и това, което написах, защото човек си мисли това, което иска, независимо от реалията.

# 92
  • Мнения: 233
независимо от реалията

В наше село му викаме "реалност",  Laughing не се връзвай, майтапя се

# 93
независимо от реалията

В наше село му викаме "реалност",  Laughing не се връзвай, майтапя се

значи селата ни са различни  Peace

# 94
  • Мнения: 2 353
  Някои прикриват сълзите с усмивка и движение, други обличат злобата в тъмни думи, без деколте, озъбени и оръфани. Всеки се бори както може. Доста повърхностно е да съдиш за състоянието на един човек по дрехите му, вместо по това, което излъчва.
  Сигурна съм, че тя страда, независимо дали са се разбирали или не. Не познавам проблемите им и не ме интересуват, те са си техни. Важното е, че се бори. От сърце й пожелавам да е щастлива и спокойна.

  П.П. И може гласът й да е лигав, но не е тъпа.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 783
....И въпреки това ще си позволя да изкажа отрицателното си мнение за тази жена, най-малкото защото имам възможност да съм вътре в нещата(познавам хора от обкръжението на Дими).
Просто не мога да се въздържа.
Съвсем спокойно, по горната логика мога да коментирам половината "светска" България, понеже познавам едни хора, които познават други хора. Тука всички сме най-малко трети братовчеди, съученици или съседи на известен човек.
Лешоядите нямат почивен ден.

# 96
  • Мнения: 421
Да ми пази Господ мъжа...,но съм сигурна,че аз БИХ СЕ СРИНАЛА под земята заедно с него...Аз даже само при тази мисъл изпадам в депресии и си имах проблеми по този въпрос,та какво остава ако се случи. Praynig.Но хората са различни,тя си знае...

и аз съм така

и кат се сринете кой ще ви гледа децата?много силни думи използвате момичета.това ,че аз не се сринах обаче не ме прави по малко обичаща съпруга си от вас.просто да не ви идва до главата се молете и не съдете строго нещастието на хората.както казвате по горе  ..всеки си знае него си какво изживява

# 97
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Да ми пази Господ мъжа...,но съм сигурна,че аз БИХ СЕ СРИНАЛА под земята заедно с него...Аз даже само при тази мисъл изпадам в депресии и си имах проблеми по този въпрос,та какво остава ако се случи. Praynig.Но хората са различни,тя си знае...

и аз съм така
Peace

и кат се сринете кой ще ви гледа децата?много силни думи използвате момичета.това ,че аз не се сринах обаче не ме прави по малко обичаща съпруга си от вас.просто да не ви идва до главата се молете и не съдете строго нещастието на хората.както казвате по горе  ..всеки си знае него си какво изживява

Общи условия

Активация на акаунт