75 американски съвета за 75 американски проблема

  • 14 326
  • 301
  •   1
Отговори
# 300
  • usa
  • Мнения: 2 113
миз - явно е дошло време за смяна

не съм сигурна какво точно имаш предвид, но ако искаш да кажеш, че лекарката ми не вдъхва доверие, защото не ме преглежда лично на видеозон и заради това трябва да я сменя, напротив. не очаквам от нея да претендира, че е специалист във всичко. разчитам, че има достатъчно реална преценка за това, за което сама може да даде квалифицирано мнение и за което трябва да възложи на други специалисти да вземат решение. получила е достатъчно добро образование, за да вярвам на препоръките и(University of California и Stanford University’s School of Medicine), и въпреки това се съобразява с моето мнение и желания с изключително уважение. получила съм достатъчно доказателства, че мога да вярвам на препоръките и и искрената и загриженост и го намирам за напълно достатъчно вече доста години, за да преглъщам недоволството си от административната организация в практиката, в която работи. това, което всъщност се опитвах да ти кажа е, може и да е некадърна лекарката, при която си попаднала, но ако единственото ти недоволство е, че не ползва видеозон, не е достатъчно за такъв извод. не знам колко дълго си в щатите, но имам чуството, че не е много. голяма е разликата в начина, по който работят лекарите в бг и тук. нямам предвид, че едните са особено добри, а другите безобразно лоши, просто са различни. не искам да те обидя в никакъв случай и се извинявам, ако така звуча. само се опитай да погледнеш на тукашните лекари непредубедено и ще видиш, че имат своите достойнства. сигурна съм, че ще ти помогнат Hug. дано намериш своя лекар и двамата заедно да преборите проблемите, коита имаш! успех ти желая и дано повече нямаш подобни неприятни преживявания!

# 301
  • usa
  • Мнения: 2 113
отварям нова тема, преди да са заключили тази.

Общи условия

Активация на акаунт