Online магазин за обувки

  • 33 441
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 835
Аз пък си мислех, че идва търговец и представя няколко модела и номера, за да може човек да пробва и да си вземе, каквото му хареса.  Simple Smile

Много хубави модели имат Брайт като гледам. А и си личи, че са качествени!

# 31
  • Мнения: 456
Момичета, как поръчвате от онлайн магазини обувки, не ви ли е страх, че може да не ви станат?
С обувките е по-сложно, отколкото с дрехите.
Божкеее, божке, на, питай ме с какъв акъл си поръчах ботуши Crossing Arms, че и за 235 евро. Crossing Arms Дано всичко е ок. Praynig
 Е не от този сайт де.




Мацко дай да видим и  твоите Simple Smileт.е. сайта де Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 236
Относно Брайт незнам на каква основа изказвате мнение но не мога да се сдържа да не кажа че обувките не само са много по различни от всичко останало по масовите магазини,ами са и невероятно качествени и удобни с много добро качество.Имам над 10 чифта сигурно от тях и всички са си здрави.Да има и турски нонали знаете ,че не всичко турско е с ниско качество .Мамите от Варна да кажат за магазините им ,че взех много да ги хваля но си е така Party
Ей това чаках да чуя PartyАко не намеря тия дни нещо подходящо по магазините ще взема да си ги поръчам.

# 33
  • Мнения: 410
Аз досега не съм си поръчвала обувки от нета, но и да го направя, няма да е от посочения сайт, много груби, много кич, много фалшива оптика, реално сигурно ще са далеч по-зле.

# 34
  • Мнения: 1 111
Момичета, как поръчвате от онлайн магазини обувки, не ви ли е страх, че може да не ви станат?
С обувките е по-сложно, отколкото с дрехите.
Божкеее, божке, на, питай ме с какъв акъл си поръчах ботуши Crossing Arms, че и за 235 евро. Crossing Arms Дано всичко е ок. Praynig
 Е не от този сайт де.




Мацко дай да видим и  твоите Simple Smileт.е. сайта де Rolling Eyes
Oт сайта на Мис Сиксти.

# 35
  • Мнения: 63
В този сайт си харесах едни ботуши от сезонното намаление, но за съжаление ми казаха, че е изчерпано количеството от тях Crossing Arms. Има добри попадения Heart Eyes http://www.paolobotticelli.com/bg/list/index/act/sub/id/57/page/3/index.html

# 36
  • Мнения: 63
Обърках се ooooh! Не са тези от линка, а ето тези http://www.paolobotticelli.com/bg/product/index/id/305/index.html. супер изчистени са, тока ми изглежда удобен, но за съжаление вече няма от тях.

# 37
  • Мнения: 45
Обърках се ooooh! Не са тези от линка, а ето тези http://www.paolobotticelli.com/bg/product/index/id/305/index.html. супер изчистени са, тока ми изглежда удобен, но за съжаление вече няма от тях.
заинтригувах те ме с този сайт.Някой,поръчвал ли си е нещо от него.Интересува ме качеството.
Иначе наистина има интересни неща.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 445
Аз досега не съм си поръчвала обувки от нета, но и да го направя, няма да е от посочения сайт, много груби, много кич, много фалшива оптика, реално сигурно ще са далеч по-зле.

 Peace Поръчвала съм оттам и смея да твърдя,че това което пристигна по куриера меко казано ме озадачи.Не знам кой им прави сайта,но шапка му свалям.С две думи-совите не са това което са  Mr. Green
didina,не знам какви магазини имате във Варна (определено ще са повече и по-добри,ако мога така да се изразя) от тези в Бс.Но тука има доста магазини,в които продават обувки,предлагани в този сайт(обувките са на различни производители,направете си труда да видите модела отблизо).И повярвай ми,наживо не изглеждат толкова добре.Да не говорим,че цената им е по-ниска (говоря за повече от 5-10 лв) а като сложиш и транспортните разходи ми се струва лудост да дадеш пари за нещо,дето нито си го мерил,нито си видял или пипнал.И ако връщат (заменят) стоката момичетата за чия сметка ще е,щото ако ще е за моя,предпочитам да ги подаря и да не се занимавам.Аз лично не бих си купила вече обувки не само оттам,но въобще по интернет.Както и дрехи и нещо,което струва доста пари.Все пак не ги намирам на улицата.Сега да отбележа все пак,че изказвам мнение,че то в тия форуми все се намират хора без работа,на които света им е крив и току виж някой се включил с крилатата фраза-Ми кат не ти харесват,не си купувай  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 795
И аз все не смея да поръчам обувки по интернет, поради изтъкнатите по-горе причини. Но миналата година си бях купила 2 чифта ботуши, които по-късно видях и на сайта на Брайт. На живо са дори по-хубави, отколкото снимани там, така че бих им се доверила да поръчам.

# 40
  • Мнения: 63
заинтригувах те ме с този сайт.Някой,поръчвал ли си е нещо от него.Интересува ме качеството.
Иначе наистина има интересни неща.
[/quote]
Поръчах си ботуши от този сайт Blushкато ги получа ще дам отзиви Hug

# 41
  • Мнения: 481
Обърках се ooooh! Не са тези от линка, а ето тези http://www.paolobotticelli.com/bg/product/index/id/305/index.html. супер изчистени са, тока ми изглежда удобен, но за съжаление вече няма от тях.
заинтригувах те ме с този сайт.Някой,поръчвал ли си е нещо от него.Интересува ме качеството.
Иначе наистина има интересни неща.
Simple Smile аз си поръчах от там ботуши и боти,заедно с чанта.останах много доволна Hug

# 42
  • Мнения: 4 435
В магазините им има много по-хубави модели,цените са перфектни,сайта е много празен.

# 43
  • Мнения: 212
аз си поръчвам от този сайтhttp://www.megias.bg/ много съм доволна, даже вчера си поръчах два чифта ботуши и две чанти сега и чакам, лятото съм си вземала чехли и сандали, отговарят винаги на запитванията и подменят , ако има проблем, фирмата е производител , но в нашия град няма техен магазин,  Laughing

# 44
  • Мнения: 63

[/quote]
Simple Smile аз си поръчах от там ботуши и боти,заедно с чанта.останах много доволна Hug
[/quote]
 Heart Eyesи аз така съвсем случайно ги поръчах, нямам много време да обикалям по магазините Blushи се моля да си отговарят на размера.доволна ли си, качествени ли са Grinning

Общи условия

Активация на акаунт