Орифлейм - тема за консултанти 9.

  • 13 780
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 414
Аз бях взела спрей за тяло с8 на моя мъж...  не ми хареса много много... малко странна е миризмата..на първо душене е хубава, но после има някакъв вторичен мирис, който не ми харесва.... Но моето обоняние е доста развито, някои не го надушват така  Mr. Green Леко ми е сладникаво на мен и по тинейджърско някак си.. не ми мирише на мъжко дето се вика Simple Smile

А искам да питам нещо за онлайн поръчките.Аз винаги така си ги пускам, но досега не ми се е случвало нещо да липсва.. Мисълта ми е - ако ми излезе, че има липси или не може да е продаден продуктът, дали ако я пусна така поръчката, следващият път автоматично ми се води като чакаща поръчка това, което липсва или трябва някакви други неща да пиша... Thinking

# 256
  • Мнения: 9 095
мирише ми на чай на мен Ес8 ама половинката го харесва и е много траен, не спрея, ами тоалетната вода или парфюмна..забравих вече Peace

# 257
  • Мнения: 3 782
Гали, ако липсва самият продукт ще ти бъде изписано на фактурата като чакаща поръчка. Когато го получат ще ти го пратят на същата цена,на която ти си го поръчала. Но ако се е изчерпал няма как да го пратят.
Е8 не съм го поръчвала, Сигнатур /не е така изписаното, ама../ е наистина траен и доста сполучлив парфьом.
Vania_84, благодаря ти

# 258
  • Мнения: 9 095
момичета, опитвам да пусна скромна поръчка...и ми начислява такса обработка от 0.75лв newsm78 какво пак пропуснах, че бързам да я пусна сега, да я взема утре ooooh!

# 259
  • Мнения: 31
момичета, опитвам да пусна скромна поръчка...и ми начислява такса обработка от 0.75лв newsm78 какво пак пропуснах, че бързам да я пусна сега, да я взема утре ooooh!
tedd вече имаш натрупани 100 БТ и това ти е следваща поръчка, затова ти се начислява 0,75лв - гадно е  Tired Ама няма как  Peace

# 260
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Здравейте,хайде и аз с актуалното инфо.
За еленчето и чашката-не ми допаднаха много,а и никъде не пише Орифлейм.Някакви случайни са  Peace
Днес взех ралито и ето отзиви:
1.рол-он Енигма-аромата е супер
2.кремчето за ръце нежна грижа-много мекички стават ръцете.
3.серията с колдените елементи-аромата не ми допадна.
4.чантичката Джордани,т.е. портмонето е доста големичко,не е мой тип  Rolling Eyes
5.стика на Джордани е страхотен за по-матова кожа
6.сенките трио на Вижън-много яки
7.блестящата серия-много харесах сенките,лек приятен блясък
8.червилата "след полунощ" не ми допаднаха цветовете
9.кремообразните сенки за очи-наистина не се разливат,много добри
10.коледната палитра е чудесен подарък,но аз имам вече миналогодишната.
11.детките гелчета много яко миришат,жалко че мойто съкровищще е още малко за тях Sad
Това се сещам засега. Peace

Бях се навила да си поръчам цялата коледна серия. На какво мирише?  Rolling Eyes

# 261
  • Мнения: 9 095
момичета, опитвам да пусна скромна поръчка...и ми начислява такса обработка от 0.75лв newsm78 какво пак пропуснах, че бързам да я пусна сега, да я взема утре ooooh!
tedd вече имаш натрупани 100 БТ и това ти е следваща поръчка, затова ти се начислява 0,75лв - гадно е  Tired Ама няма как  Peace

божеее ooooh! аз знам че имам 100БТ, ама вчера или онзи ден пак поръчвах и не видях да има newsm78 значи толкова съм и гледала, тия направо прекаляват, първо вдигнаха прага на БТ над които няма такса обработка, после намалиха БТ на продуктите, сега и това, стимулират консултантите прекрасно Crazy

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
След достигането на 100БТ, ако пуснеш поръчка под 50БТ тогава се начислява такса от 0,75лв, а ако е над 50БТ е безплатно. Кофти, но е факт от известно време  Peace

# 263
  • Мнения: 3 034
iv4enceto_91, на канела предимно.

# 264
  • Мнения: 9 095
След достигането на 100БТ, ако пуснеш поръчка под 50БТ тогава се начислява такса от 0,75лв, а ако е над 50БТ е безплатно. Кофти, но е факт от известно време  Peace

разбрах аз, незнам дали има тук някои които се занимават от по- отдавна с консултантство, но аз за първи път срещнах орифлейм през 97г ако не се лъжа... и тогава нещата бяха коренно различни, но смениха ръководствата и с по- улеснената процедура да станеш консултант, изискванията станаха по- големи, ще видим какво ще измислят още ooooh!

# 265
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, момичета!
Днес регистрирах първият си консултант, с което изпълних плана си за този месец и съм много доволна!
 Тя си направи 100те точки и съответно си взе първият подарък, а след като и аз съм си направила 100те точки за този месец това знаЧи ли, че вече съм на 3%?

# 266
  • Мнения: 9 095
Здравейте, момичета!
Днес регистрирах първият си консултант, с което изпълних плана си за този месец и съм много доволна!
 Тя си направи 100те точки и съответно си взе първият подарък, а след като и аз съм си направила 100те точки за този месец това знаЧи ли, че вече съм на 3%?

мда, честито и все така  bouquet

# 267
  • Мнения: 3 034
Здравейте, момичета!
Днес регистрирах първият си консултант, с което изпълних плана си за този месец и съм много доволна!
 Тя си направи 100те точки и съответно си взе първият подарък, а след като и аз съм си направила 100те точки за този месец това знаЧи ли, че вече съм на 3%?

да, на 3% си. Peace браво !

# 268
  • Мнения: 9 095
а я да ви питам, как стои сега въпросът с бонусите, имам консултантка която не е спонсор и си направи сама 200БТ, изплащаха ли някакви бонуси при това положение, защото моя бонус е разликата на личния и груповия БО... много съм изостанала с новостите май Laughing

# 269
  • Мнения: 367
Тед,би трябвало да й дадат 3%,но ще ги приспаднат от поръчката й следващия път. Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт