Как се справяте психически?

  • 5 548
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • благоевград
  • Мнения: 164
Momi4eta da vi kaja edna dobra novina koqto dano dade i malko nedejda i na vas . Dnes sled le4enie za predizvikvane na ovulaciq i folikumetriq polu4ih  taka jelanata novina pri 2 polikistozni qi4nika az sam imala OVULACIQ  Heart Eyes Peace
Sega mi ostavq samo da se molq da sam zabremenqla  Praynig Praynig Praynig
kasmet na vsi4ki vas


pp. sori za shrifta

# 76
Здравейте!
Много хубава тема сте избрали за разговор,но колкото повече чета толкова повече се отчайвам.Преди не ми правеше впечатление дали ще видя някое дете и ще се размина с бременна жена.А сега всякъш живея в един свят на бременни и деца.Жените надули корема ми изглеждат толкова секс че дори и 100 кила да са няма да ми направи лошо впечатление и няма да се притесня от това че един ден и аз ще бъда така.Дори факта че родилните болки са големи не ме притеснява(поне за сега)Толкова много да искам да забременея че имам чувството че бебето ще излезе като тапа от мен.Тук в този форум виждам доста жени които се мъчат да имат деца и опитите им са неуспешни в продължение на години.Преди всякъш бях по спокойна.Притеснява ме факта че преди имах 2 годишна връзка с момче което беше първият мъж в моя живот.Бях на 13г и естествено не бях много добре информирана за това как да се пазим.В продължение на 2 години приятелят ми изхвърляше семето си в мен,като а си мислих че той ме пази...знам ли....След като се бях разделила с него и след 5-6 години се зачудих с какув акъл съм го правила това...Ами ако бях забременяла.И си казвах че господ ме е пази.Но сега си имам друг приятел(вече съм на 25)и скоро ще правим сватба,но от 3 месеца започнахме да действаме за бебе и започнах да се съмнявам че не господ ме е пазил през онези 2 години а явно съм имала проблем.А знам че това момче вече е йенен и си има синче.Значи проблема не е в него.Мислите ли че не съм била достатъчно развита тогава и затова не съм забременяла.?Естествено радвам се че не се е случило тогава защото сега много щях да си патя.Но...как е възможно да правиш опити с двама различни мъже и да няма нещо положително. ?Дали не трябва да си направя изследвания?и всъщност какво трябва да кажа на генеколожката като отида при нея.?Как се казват тези изследвания?

Много ще се радвам някои да ми отговори на това което съм записала защото със всеки изминал ден изпадам в големи депресии.Благодаря предварително

# 77
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Потресох се, за което се извинявам  Shocked

# 78
  • Мнения: 2 005
Знаеш ли как се справих с това ?! - като спрях да мисля в един момент само за това ...и като спрях да използвам мъжът си за разплод ...просто го съжалявах в един момент като го правехме по дати , час и т.н. Не си купувах вече тестове , като ми закъснееше , не ходех по лекари , не мерих температури , а си взех кученце , за което да се грижа  Hug И в един неочакван момент всичко се получи , когато най- неочаквахме - чудото стана  Grinning Това е моят съвет , опитай и ще се получи - повярвай ми , миличка   bouquet  bouquet  bouquet

# 79
  • Мнения: 14
Знаете ли какво, момичета, след като два дни си имах чисто предменструални синдроми, включително и днес, и все се убеждавам, че е зацапване, си казах - край! Повече няма да си го причинявам, няма да го причинявам и на мъжа си, защото и двамата не го заслужаваме!

Аз съм жена и това автоматично означава, че някой ден ще бъда майка. Въпросът тук е единствено времето.

И си обещавам - на себе си и на всички вас - че повече няма да тичам до тоалетната през пет минути, за да видя дали имам гости. Няма и да откачам покрай овулацията ми. Да, ще си правя тестове, но само за да се уверя, че и този месец всичко е наред и имаме шанс, има надежда. Двете черти няма да ме карат да се хвърлям в леглото задължително, няма да сме сексроботи, които не мислят един за друг, а само за тъпите яйцеклетка и сперматозоид.

Ще се радвам на всички бременни и дечица, защото знам, че някой ден и аз ще изглеждам така, и аз ще си имам малко съкровище. И това ще стане не защото съм го направила фикс идея, а защото съм спокойна, уверена и сигурна - само въпрос на време е да бъда майка!

# 80
  • Мнения: 7 201
И си обещавам - на себе си и на всички вас - че повече няма да тичам до тоалетната през пет минути, за да видя дали имам гости. Няма и да откачам покрай овулацията ми. Да, ще си правя тестове, но само за да се уверя, че и този месец всичко е наред и имаме шанс, има надежда. Двете черти няма да ме карат да се хвърлям в леглото задължително, няма да сме сексроботи, които не мислят един за друг, а само за тъпите яйцеклетка и сперматозоид.

Ще се радвам на всички бременни и дечица, защото знам, че някой ден и аз ще изглеждам така, и аз ще си имам малко съкровище. И това ще стане не защото съм го направила фикс идея, а защото съм спокойна, уверена и сигурна - само въпрос на време е да бъда майка!
  202uu
Продължавай така и резултатът няма да закъснее! Peace

# 81
  • София
  • Мнения: 45
Много хубаво си го казала, Snuksiri, наистина е тъпо да превръщаме във фикс идея появата на нашето слънчице и по най-безмилостен начин да изтискваме мъжете си (и аз го правих и той се усети и му стана доста гадно, че само за това го използвам). Наистина трябва всичко да правим с любов и търпение, пък когато трябва - всичко ще си дойде на мястото!  newsm51

# 82
  • Мнения: 15
Юли, и аз се усетих преди няколко дни, че едва ли не го правя само, когато смятам че трябва да се случи, и едва ли не съм се превърнала в някакъв робот. Та чак на мен ми стана гадно от самата мене си. Някаква фикс идея, която ти блокира чувството на удоволствие. И аз като snuksiri си обещах същото - пък да видим дали ще има резултат. Предполагам, че доста пъти е писано, но тъй като съм нова, само искам да кажа, че трябва да мислим положително и да не забравяме да се забавляваме и нещата, които сме правили досега. Много  Hug от мен

# 83
  • благоевград
  • Мнения: 164
  bouquet страхотно казано , ех само да бе и лесно изпълнимо  Tired
Ако можеше така лесно да затворим о4и и да се понесем по течението с мисълта ,,когато стане ,, живота би ни бил по лек , но аз знам а предполагам и мн други от вас 4е това е едно от най трудните неща ЧАКАНЕТО .

Надежда на всички и повече спокойствие Peace

# 84
  • Мнения: 2 005
Знаете ли какво, момичета, след като два дни си имах чисто предменструални синдроми, включително и днес, и все се убеждавам, че е зацапване, си казах - край! Повече няма да си го причинявам, няма да го причинявам и на мъжа си, защото и двамата не го заслужаваме!

Аз съм жена и това автоматично означава, че някой ден ще бъда майка. Въпросът тук е единствено времето.

И си обещавам - на себе си и на всички вас - че повече няма да тичам до тоалетната през пет минути, за да видя дали имам гости. Няма и да откачам покрай овулацията ми. Да, ще си правя тестове, но само за да се уверя, че и този месец всичко е наред и имаме шанс, има надежда. Двете черти няма да ме карат да се хвърлям в леглото задължително, няма да сме сексроботи, които не мислят един за друг, а само за тъпите яйцеклетка и сперматозоид.

Ще се радвам на всички бременни и дечица, защото знам, че някой ден и аз ще изглеждам така, и аз ще си имам малко съкровище. И това ще стане не защото съм го направила фикс идея, а защото съм спокойна, уверена и сигурна - само въпрос на време е да бъда майка!
  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт