С какво перете замърсените бебешки дрешки?

  • 2 859
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 334
Аз пера със Сано, но съм купила Персил сензитив, че много прахове станаха в банята. Мислите ли, че мога и бебешките да ги пера с Персила? Диана е на 3 мес. Какво може да стане?
A защо не да минеш на Сано и за вашите дрехи? Simple Smile

И аз пера бебешките със Сано Sensitive - доволна съм, няма петна от дрехите, макар че храна не съм прала още Peace купих и Сано за останалото пране, но още доизразходвам предишния си прах, дано се окаже хубав.

# 61
  • Мнения: 961
Сано Максима - много съм доволна.

# 62
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Сано Максима - много съм доволна.
Hug newsm10 newsm10 newsm10

# 63
  • Мнения: 729
Пробвала съм повечето препарати на пазара, най-доволна съм от Перилис, български, евтин,розово шишенце с едно пате отпред. Не уврежда цветовете и тъканите и няма петно, дето да не ми е махал. Втривам в плата изчаквам 10 минути и пера с Тео бебе.
  Peace точно този препарат щях да предложа-няма петно което не е махнал

# 64
  • Мнения: 8 999
Само сок от ябълка /прясно изцеден/ не съм могла да изпера. Затова престанах да правя на бебето такъв.
Всичко друго изпирам с обикновен прах /с който пера и нашите дрехи/, но ако не излезе от първия път, пробвам с накисване и на по-висока температура.

# 65
  • into the blue
  • Мнения: 771
С вениш и апта,но не съм много доволна.  Confused Ще потърся перилис  Thinking

# 66
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Ползвам Сано максима,но за съжаление не ми изпира всичко.Наистина най добре е петното да се изпере веднага на ръка.

# 67
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 476
Бамбино мио, засега съм доволна ама още не пием сокове.

# 68
  • Мнения: 2 336
Аз използвам Вениш, но розовия от него съм доволна, а на връхна дреха и при много упорито петно сега  слагам и Меглио

Общи условия

Активация на акаунт