Нощница за родилното?

  • 11 456
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 1 900
Навсякъде където продават бельо можеш да намериш нощници.

# 16
  • Мнения: 798
Цитат
И още нещо за тези нощници с цепките на гърдите: пробвах ги вкъщи преди раждането и видях, че при движение цепките се разтварят и гърдите се виждат, затова им заших по няколко секретни копчета.     Дано съм била полезна!

Мерси много! Точно от такава информация имах нужда.
Хич не се чувствам комфортно в болнични дрехи и т.н., когато раждах преди 3 г. и половина даже си бях занесла калъфка за възглавницата, че да се чувствам по-като у дома си. И понеже веднъж вече съм минала по този път, както писах - знам какво искам, а не да приспособявам нещо и да разтягам деколтето до пъпа. Радвам се, че има специални модели за кърмене  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 167
И още нещо за тези нощници с цепките на гърдите: пробвах ги вкъщи преди раждането и видях, че при движение цепките се разтварят и гърдите се виждат, затова им заших по няколко секретни копчета.   Grinning  Дано съм била полезна!  Peace

Ето това определено е полезна информация!  Peace И аз си взех такава нощница с щъркел и цепки, но гърдите ми са отвън и даже се ядосах за несполучливата си покупка  Crossing Arms Но с това подобрение мисля, че ще си реша проблема. Мерси да чудесната идея!

А аз си взех такава нощница от Малкия ЦУМ - цена 22лв.

Общи условия

Активация на акаунт