днес моя Ангел трябваше....

  • 8 530
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 138
честит рожден ден, ангелче......
 Hug Hug Hug за теб мила майчице...

# 16
  • Мнения: 604
Мила майчице докато четях написаното от теб настръхнах цялата.....
разбирам болката ти, но в този миг съм без думи.......

ПОЧИВАЙ В МИР МИЛО ДЕТЕ·ДАНО СИ ЩАСТЛИВ ТАМ КЪДЕТО СИ СЕГА.....

# 17
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
...Моят Ачо много обичаше една песен в която се казва :
"Живей един път, но както трябва!
Слънцето няма цяла вечност да те радва!
Граби с пълни шепи, обичай всеки-
краят не тежи ако дните ти са леки"
Така бързо и леко отлетя......

За теб, Ачко!
http://vbox7.com/play:a4d284b2

ЕДИН АНГЕЛ



# 18
  • Добрич
  • Мнения: 1 145
О искрица_надежда, Дани, ти наистина посяваш , ако не надежда, поне малко утешение в душите ни.    CryHug

# 19
# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Нека да почива в мир!

# 21
Скъпа моя ,не знаеш тази  проклета болка колко ми е позната! Загубила съм сина си преди 16г. преди 4м. загубих и първото
     си внуче майка съм на mnogo_tujna от форума.Нямам сили друго да ти пиша в момента,само ще ти кажа ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ ТУК И ВИ ПРЕГРЪЩАМ МАЙЧИНСКИ! Hug  Hug  Hug
                                         
                              БЪДЕТЕ МИ ЖИВИ И ЗДРАВИ КОЛКОТО И ДА Е ТРУДНО!

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 1 145
Боже, защо децата ни вземаш? Вземи нас , Боже....
Благодаря за прегръдката cherna_roza. Прекланям се пред силата ти да преживееш всичко това, аз не съм сигурна, че ще мога... Hug  bouquet

# 23
Бъди силна мила моя,имай вяра в БОГ- понякога сме му сърдити но той ни прощава.Живей и се бори скъпа дори и заради теб смата, и аз мислех ,че няма да оцелея но човек незнае колко е силен до момента в който съдбата  не ти поднесе изненадите си,
                 Освен всичко това което ти споделих ,ми се случиха на куп още много  ,ама много лоши неща.Дъщеричката ми след като роди се наложи спешна операция на бъбрек(mnogo_tujna),след един месец аз разбирам че и другата ми дъщеря е болна.
  И в един момент от живота ми не остана НИЩО -АБСОЛЮТНО НИЩО!Бебенцето ни почина в последствие и това ме довърши!
         НО СЕ БОРЯ С ЖИВОТА СИ ,И ЩЕ ПРОДЪЛЖА ДА ГО ПРАВЯ,ЩЕ ГО НАПРАВИШ И ТИ СКЪПА ЗНАМ ,ЧЕ МОЖЕШ!
                                              ЦЕЛУВАМ ТЕ И ТИ ЖЕЛАЯ ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ НА ТАЗ ЗЕМЯ, ТИ ГО ЗАСЛУЖАВАШ!И ИСКАМ ДА СИ СМЕЛО МОМИЧЕ!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 941
cherna_roza, mpetkova, Hug Hug за огромно мое съжаление нямаме друг избор, освен да си носим кръста...доживот. Cry

# 25
  • Мнения: 9 973

за Ангел Cry Cry Cry

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 1 145
O,cheran _roza, просто нямам думи.Възхищавам ти се! Как си съхранила духа си и смелостта си дотолкова , че да раздаваш и на нас... Как може съдбата да наказва само едни, а гадовете и изродите не безпокои.........
Ангела,права си - мъката ни е до живот...., но какъв живот?..

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 1 145
А днес стават ПЕТ черни месеца......
Вечно в сърцето ми си , Ачко! Обичам те, маме!

# 28
  • Мнения: 3 016
-поклон пред паметта ти!

# 29
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
mpetkova Hug

Город Золотой

...А в небе голубом
горит одна звезда!
Она твоя, О ангел мой
она твоя всегда...




Общи условия

Активация на акаунт