Помощ, мъжът ми припада!

  • 5 502
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 877
незнам при вида на лощо сготвен петел ( примерно, менюто веднъж) как човек припада newsm78

# 31
  • Мнения: 7 186
При болки в корема....при лоша храна(не като види,а като яде нещо не добре сготвено) припада.....
Ами то все тая горе-долу,защото ти каза,че припадал при силна болка,а храната няма нищо общо с болка newsm78.Дори и да е зле сготвена.

# 32
  • Мнения: 7 186
незнам при вида на лощо сготвен петел ( примерно, менюто веднъж) как човек припада newsm78
Ами аз пък не знам как при изяждане на лошо сготвен петел човек припада. Shocked
Мъжа ти някога бил ли е на лекар по повод припадъците между другото?

# 33
  • Мнения: 877
тук нещо се зацикли, аз затова казах край с темата..ама не...
лошо сготвен и следва болки
явно не говоря ясно...сужелявям
а относно лекари, разбира се че е ходил.Точка!!!!!!!!!!!

# 34
  • Мнения: 7 186
тук нещо се зацикли, аз затова казах край с темата..ама не...
лошо сготвен и следва болки
явно не говоря ясно...сужелявям
а относно лекари, разбира се че е ходил.Точка!!!!!!!!!!!
Съжалявам,но тука доста хора се опитаха да ти помогнат с някакъв съвет,а ти се заяждаш.Аз ти зададох няколко въпроса,защото не си обяснила точно в постинга си за какво става дума и е малко като мъгла.Ако искаш мнения обясни добре и подробно за какво става въпрос,какви са коментарите на лекарите,какви изследвания са правени,опиши всичките симптоми,които виждаш,ненапразно те попитах и как точно протича припадъка...
Аз се оттеглям от темата и съжалявам,че въобще си хабих мастилото да пиша.

# 35
  • Мнения: 877
благодарих за помоща, мисля че повече не мога от това да кажа newsm20
И вече няма нужда от обсъждане!

# 36
Идете на лекар, ще му направят изследвания и предпишат лекарства, които да предотвратят припаданията.
Описаният от теб припадък е типично епилептичен! Вече и по селата това не е срамна болест!
Не чакайте, защото с всеки един припадък спира притока на кръв към мозъка ....

# 37
  • Мнения: 382
има и друга вероятност:поява на диабет.Проверете и това при изследванията(това е от опит с наш близък).Също може да е от свръхумора,ако не си е доспивал няколко поредни дни,но каквото и да ти кажем,изследванията са тези ,които ще ви дадат отговора.Единствено ти можеш да поискаш от лекаря още изследвания на базата на нашите съвети.Успех ,че то при тези доктори....

Общи условия

Активация на акаунт